Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

39%
1.Cały czas.
131
16%
2.raz w tygodniu.
52
18%
3.Jaram i miksuję
60
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
21
10%
5.raz w miesiącu.
35
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
36

Liczba głosów: 335

• 36 / 2 / 0

@jezus_chrystus wracasz czy zostajesz?
  • 777 / 152 / 2

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Diler narkotyków ukrył klucze do 6 tys. Bitcoinów w... wędce

Zapewne większość osób pomyślałaby o jakimś sejfie. Clifton Collins nie poszedł jednak w utarte schematy. Klucze do fortuny w Bitcoinach ukrył bowiem w wędce.
  • 1699 / 682 / 0

Jak się jarało od rana, do nocy to nawet nie chciało się jeść %-D
  • 279 / 59 / 0

bo sposób jest taki żeby jarać po jedzeniu
  • 32 / 4 / 0

@Termos789 Żelazna zasada każdego funkcjonujęcego marihuanisty, sprawdziłem i polecam każdemu co baka od świtu do zmierzchu.
  • 777 / 152 / 2

Nie no ja jak po jedzeniu zajaram to za chwilę wpierdalam znowu aż mnie brzuch boli i się rzygać chce :korposzczur: Ostatnio jak jarałem to tak robiłem: :skret: , zwałeczka, :skret: , zwałeczka itd. do wieczora %-D
Poremontowane więc jedzonko [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
  • 317 / 80 / 0

Najlepiej miec naszykowane racje zywnosciowe na gastro po :liść:
Na ta okazje zawsze mam pizze w zamrazarniku . Umiarkowanie w jedzeniu to jeden z trudniejszych elementow sztuki jarania %-D
  • 29 / 1 / 0

Czasem cały dzien daje rade nie jeść jak jaram ale jak juz mnie gastro na wieczor przyciśne to lodówka woła o pomste hehe
  • 8232 / 1089 / 0

@Mark113811 - zostaję na czas bliżej nieokreślony. Aktualnie nie ma opcji wydostania się z Santiago - właściwie z budynku nawet, bo portierzy nikogo nie wpuszczą. Potrzebna jest dyspensa od policji. Wiza turystyczna kończy mi się za 2 miesiące - do tego czasu albo sytuacja się unormuje, albo będę wnioskował o stały pobyt. Jeśli ktoś z najbliższej rodziny ma obywatelstwo, to sprawa jest już prostsza.

Kończy mi się powoli palenie - ciekawe, jak teraz dilerzy będą operować... : ) Chyba spożycie spadnie o 90%, ale póki co w cholerę ludzi w bloku pali tak od 16 - cały czas przez okno opary się do mnie wbijają.
  • 786 / 68 / 0

@Jezus Chytrus
Moze Darkmarkety w Chile o wysyłka pocztą :D
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 811 uczestników Wejdź na czata