Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

40%
1.Cały czas.
112
15%
2.raz w tygodniu.
43
18%
3.Jaram i miksuję
50
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
18
9%
5.raz w miesiącu.
26
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
29

Liczba głosów: 278

• 432 / 79 / 0

prysznic proponuję, poważnie mówię, po zejściu "fazy" oczywiście
  • 132 / 9 / 0

Ale to jest dziwne byłem u psychiatry stwierdziła mi dd po czym przepisała mi jakieś ssri którego nawet nie zdążyłem wziąć przy okazji byłem u laryngologa i mi stwierdził zapalenie ucha środkowego obu i tu najlepsza niespodzianka.Od kiedy dostałem antybiotyk i mi nie piszczy już w uszach lęki,paranoje od odstawki mijają jak niby te dd co miałem stwierdzone jakby minęło już.Nie wiem co o tym sądzić chyba to ostatni dzwonek dla mojej psychiki i czas na odstawkę kompletnie wszystkiego.Co do roślinki niesamowita ale palenie codzienne zrobiło swoje :( No cóż mija 6 doba i jest już w miarę spokojnie
Najważniejsze że już nie jestem odrealniony... Niech bogu będą dzięki.

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

„Beton” 10 tysięcy razy silniejszy niż morfina. Pojawił się nowy narkotyk „szara śmierć”

Policja w Luizjanie ostrzegła przed nowym narkotykiem o nazwie „szara śmierć” - mieszanką najsilniejszych opioidów, która jest 10 tysięcy razy silniejsza od morfiny.
  • 811 / 189 / 0

Nowy temacik wjechał.
Obstawiam, że 80% to Sativa / 20% Indica.
20200209_204256-2000x2500.jpg
20200212_073946-2000x2500.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1613 / 658 / 0

Też coś nowego :extasy:
  • 8029 / 1033 / 0

@QumilanceR - pięknie to wygląda - jestem pod wrażeniem. Dawno nie widziałem już takich kocurów - sam wygląd 10 na 10. Szczerze, to prezentuje się to lepiej, niż apteczny Red 2.
Z ciekawości - ile kosztowało?
  • 811 / 189 / 0

150 za pione.
  • 19 / 1 / 0

A kojarzycie OG Buddha Kush?nie mam zdjęcia ale to jest dopiero sztosiwo.Jak bedziecie mieli okazje bierzcie ile wlezie ;)
  • 8029 / 1033 / 0

Nie znałem, ale pogrzebałem w sieci i już kojarzę : ) Na pewno jest to sztos, ale szczerze mówiąc krzak, który służy za "modelowy" to jakieś nieporozumienie (ja na nim widzę góra 10 g kwiatów)... Na outdoorze miałem 2 x więcej szronu na Passion 1, który jest starszy ode mnie.
Spróbowałbym chętnie, ale za uprawę bym się nie brał.
  • 7 / / 0

13 lutego 2020jezus_chytrus pisze:
@QumilanceR - pięknie to wygląda - jestem pod wrażeniem. Dawno nie widziałem już takich kocurów - sam wygląd 10 na 10. Szczerze, to prezentuje się to lepiej, niż apteczny Red 2.
Z ciekawości - ile kosztowało?
Raczej wyglada standardowo tak jak powinnien weed wygladac ( co nie znaczy ze nie ladnie :p )
Red 2 slabo sie prezentowal, jak za taka cene, nie byl dobrze ztrymowany :uwaga:

Polecam rozne konta pasjonatow na IG z USA / Canady jakie wynalazki tam maja.
  • 8029 / 1033 / 0

Nie ma standardowego wyglądu kwiatków - każda odmiana jest wyjątkowa (choć różnice są bardzo subtelne). No i chodziło mi przede wszystkim o polskie "standardy" - biorąc pod uwagę, jaki syf bywa sprzedawany, tamto wygląda wręcz wzorowo.
Ja wiem, że za oceanem to dopiero mają raj.
Do tego od 6 miesięcy nie widziałem żadnego palenia poza swoim więc na taki widok reaguję bardzo entuzjastycznie : )
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 635 uczestników Wejdź na czata