Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

38%
1.Cały czas.
194
14%
2.raz w tygodniu.
74
19%
3.Jaram i miksuję
100
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
26
13%
5.raz w miesiącu.
65
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
55

Liczba głosów: 514

• 9165 / 1253 / 0

^
Bezpieczne miejsce, minimum wiedzy teoretycznej i nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli ten teren jest widoczny dla sąsiadów, to bym sobie darował na rzecz "dzikiego" outa.
Niestety na dziko ma tą wadę, że krzaki mogą zniknąć z dnia na dzień, co jest nie lada ciosem dla farmera.
Widzę, że teraz foto pułapki można kupić już za ok 150 zł!
  • 405 / 80 / 0

Nie dziki, za murkiem, na posesji :) Całkiem spory teren.
Z jednej strony jest sąsiad i pole a z drugiej las i góra. Jest to do zrobienia tak żeby somsiad nie widział, bo ta moja działka schodzi w dół zbocza takimi piętrami, i te ostatnie jest w ogóle nie widoczne z drogi, od niego czy z tego pola a i tak jest całe zarośnięte krzaczorami. Problem może być tylko ze słońcem i zwierzętami, bo strasznie dużo saren się tam kręci.

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Marihuana „Blues Brothers” Jima Belushiego do nabycia w nowo otwartym sklepie w Skokie

Miasteczko Skokie oraz firma specjalizująca się w produkcji marihuany rekreacyjnej Greenhouse Group zapraszają do największego sklepu z używkami w stanie Illinois.
  • 2446 / 411 / 0

21 listopada 2019jezus_chytrus pisze:
Widzę, że teraz foto pułapki można kupić już za ok 150 zł!
Jeśli ktoś ma trochę zacięcia programistyczno - technicznego może też zbudować swoją fotopułapke wykorzystując do tego raspberry pi, ponadto może wyposażyć ją w funkcję o których w zwykłych można tylko pomarzyć.
  • 133 / 37 / 0

Ja bym mimo wszystko nie stawiał w pobliżu osad ludzkich. Nie wiem, jak blisko znajduje się działa sąsiada, ale wystarczy niekorzystny wiatr czy czyjś spacer z psem, żeby mieć przypał. Outdoor to jednak na dziko najlepiej
Użytkownik zbanowany
  • 139 / 20 / 0

Gram w TEKKEN 'a i jedna arena jest taka, że w tle tańczą pandy i niedźwiedzie w sukienkach i machają wachlarzami. Ta gra jest stworzona do jarania / narkotyków :D
Użytkownik nieaktywny
  • 75 / 7 / 0

Ja uwielbiam grać np w fife generalnie we wszystko wtedy tak się wczuwam jakbym tam sam był :D
  • 133 / 37 / 0

^

Ja przepadam za meczami w PES'a po paleniu. Łapię taki flow, że osiągam jakieś nienormalne wyniki, po prostu ładuję kolejne gole na najwyższym poziomie trudności i wygrywam po 15:0
Użytkownik nieaktywny
  • 75 / 7 / 0

I widzicie co zrobiliście :D
Idę zawapować bo mi smaka narobiliście a potem oglądanie Władcy Pierścieni :D
Lubię też bardzo filmy fantasy albo horrory po zapaleniu.Te wkręcanie się w życie,świat oesus.
  • 405 / 80 / 0

@Qertyz Ostatnio w któryś weekend zrobiłem sobie maraton lotr wersja reżyserska z bongiem w tle. Zajebiście i przyjemnie zmarnowane 12h xD
  • 509 / 24 / 0

Ja mogę polecić obejrzeć Matrixa na bombie.Ciezko to wszystko ogarnąć ale zajebiscie wkręca %-D
Oczywiście tylko pierwsza i druga cześć bo trzecia to syf według mnie
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata