Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

41%
1.Cały czas.
83
16%
2.raz w tygodniu.
32
18%
3.Jaram i miksuję
36
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
13
8%
5.raz w miesiącu.
16
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
23

Liczba głosów: 203

• 200 / 42 / 0

Jak czytam tak was, to aż mi się zachciało własnej uprawy. Myślałem o tym kiedyś, bo mam na wsi kawałek terenu ale w takim miejscu, że jedyne spoty które nie są na widoku sąsiadów, są zasłonięte ze wschodu górką co znaczy że czasem jest problem ze słońcem. Ale można kombinować.
  • 7647 / 965 / 0

^
Bezpieczne miejsce, minimum wiedzy teoretycznej i nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli ten teren jest widoczny dla sąsiadów, to bym sobie darował na rzecz "dzikiego" outa.
Niestety na dziko ma tą wadę, że krzaki mogą zniknąć z dnia na dzień, co jest nie lada ciosem dla farmera.
Widzę, że teraz foto pułapki można kupić już za ok 150 zł!

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Ukradł z radiowozu narkotyki. Wpadka policji i ratowanie honoru udostępnieniem nagrania

Najpierw umieszczono informację z prośbą, aby mężczyzna sam zgłosił się na policję. Gdy nie było żadnego odzewu zdecydowano się udostępnić nagranie z monitoringu, aby znaleźć sprawcę zuchwałej kradzieży.
  • 200 / 42 / 0

Nie dziki, za murkiem, na posesji :) Całkiem spory teren.
Z jednej strony jest sąsiad i pole a z drugiej las i góra. Jest to do zrobienia tak żeby somsiad nie widział, bo ta moja działka schodzi w dół zbocza takimi piętrami, i te ostatnie jest w ogóle nie widoczne z drogi, od niego czy z tego pola a i tak jest całe zarośnięte krzaczorami. Problem może być tylko ze słońcem i zwierzętami, bo strasznie dużo saren się tam kręci.
  • 1499 / 173 / 0

21 listopada 2019jezus_chytrus pisze:
Widzę, że teraz foto pułapki można kupić już za ok 150 zł!
Jeśli ktoś ma trochę zacięcia programistyczno - technicznego może też zbudować swoją fotopułapke wykorzystując do tego raspberry pi, ponadto może wyposażyć ją w funkcję o których w zwykłych można tylko pomarzyć.
  • 86 / 18 / 0

Ja bym mimo wszystko nie stawiał w pobliżu osad ludzkich. Nie wiem, jak blisko znajduje się działa sąsiada, ale wystarczy niekorzystny wiatr czy czyjś spacer z psem, żeby mieć przypał. Outdoor to jednak na dziko najlepiej
Użytkownik zbanowany
  • 139 / 20 / 0

Gram w TEKKEN 'a i jedna arena jest taka, że w tle tańczą pandy i niedźwiedzie w sukienkach i machają wachlarzami. Ta gra jest stworzona do jarania / narkotyków :D
Użytkownik nieaktywny
  • 75 / 6 / 0

Ja uwielbiam grać np w fife generalnie we wszystko wtedy tak się wczuwam jakbym tam sam był :D
  • 86 / 18 / 0

^

Ja przepadam za meczami w PES'a po paleniu. Łapię taki flow, że osiągam jakieś nienormalne wyniki, po prostu ładuję kolejne gole na najwyższym poziomie trudności i wygrywam po 15:0
Użytkownik nieaktywny
  • 75 / 6 / 0

I widzicie co zrobiliście :D
Idę zawapować bo mi smaka narobiliście a potem oglądanie Władcy Pierścieni :D
Lubię też bardzo filmy fantasy albo horrory po zapaleniu.Te wkręcanie się w życie,świat oesus.
  • 200 / 42 / 0

@Qertyz Ostatnio w któryś weekend zrobiłem sobie maraton lotr wersja reżyserska z bongiem w tle. Zajebiście i przyjemnie zmarnowane 12h xD
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 156 uczestników Wejdź na czata