Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

41%
1.Cały czas.
83
16%
2.raz w tygodniu.
32
18%
3.Jaram i miksuję
36
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
13
8%
5.raz w miesiącu.
16
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
23

Liczba głosów: 203

• 200 / 42 / 0

Jak czytam tak was, to aż mi się zachciało własnej uprawy. Myślałem o tym kiedyś, bo mam na wsi kawałek terenu ale w takim miejscu, że jedyne spoty które nie są na widoku sąsiadów, są zasłonięte ze wschodu górką co znaczy że czasem jest problem ze słońcem. Ale można kombinować.
  • 7647 / 965 / 0

^
Bezpieczne miejsce, minimum wiedzy teoretycznej i nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli ten teren jest widoczny dla sąsiadów, to bym sobie darował na rzecz "dzikiego" outa.
Niestety na dziko ma tą wadę, że krzaki mogą zniknąć z dnia na dzień, co jest nie lada ciosem dla farmera.
Widzę, że teraz foto pułapki można kupić już za ok 150 zł!

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Reportaż Superwizjera TVN: „Aptekarz dostawał 2 złote górki od ceny hurtowej”

Kulisy funkcjonowania „zagłębia metamfetaminy” w Polsce. Dziennikarze dotarli do przestępców trudniących się przemytem leków z pseudoefedryną z Polski do Czech. Opowiedzieli oni o współpracy z aptekami…
  • 200 / 42 / 0

Nie dziki, za murkiem, na posesji :) Całkiem spory teren.
Z jednej strony jest sąsiad i pole a z drugiej las i góra. Jest to do zrobienia tak żeby somsiad nie widział, bo ta moja działka schodzi w dół zbocza takimi piętrami, i te ostatnie jest w ogóle nie widoczne z drogi, od niego czy z tego pola a i tak jest całe zarośnięte krzaczorami. Problem może być tylko ze słońcem i zwierzętami, bo strasznie dużo saren się tam kręci.
  • 1499 / 173 / 0

21 listopada 2019jezus_chytrus pisze:
Widzę, że teraz foto pułapki można kupić już za ok 150 zł!
Jeśli ktoś ma trochę zacięcia programistyczno - technicznego może też zbudować swoją fotopułapke wykorzystując do tego raspberry pi, ponadto może wyposażyć ją w funkcję o których w zwykłych można tylko pomarzyć.
  • 86 / 18 / 0

Ja bym mimo wszystko nie stawiał w pobliżu osad ludzkich. Nie wiem, jak blisko znajduje się działa sąsiada, ale wystarczy niekorzystny wiatr czy czyjś spacer z psem, żeby mieć przypał. Outdoor to jednak na dziko najlepiej
Użytkownik zbanowany
  • 139 / 20 / 0

Gram w TEKKEN 'a i jedna arena jest taka, że w tle tańczą pandy i niedźwiedzie w sukienkach i machają wachlarzami. Ta gra jest stworzona do jarania / narkotyków :D
Użytkownik nieaktywny
  • 75 / 6 / 0

Ja uwielbiam grać np w fife generalnie we wszystko wtedy tak się wczuwam jakbym tam sam był :D
  • 86 / 18 / 0

^

Ja przepadam za meczami w PES'a po paleniu. Łapię taki flow, że osiągam jakieś nienormalne wyniki, po prostu ładuję kolejne gole na najwyższym poziomie trudności i wygrywam po 15:0
Użytkownik nieaktywny
  • 75 / 6 / 0

I widzicie co zrobiliście :D
Idę zawapować bo mi smaka narobiliście a potem oglądanie Władcy Pierścieni :D
Lubię też bardzo filmy fantasy albo horrory po zapaleniu.Te wkręcanie się w życie,świat oesus.
  • 200 / 42 / 0

@Qertyz Ostatnio w któryś weekend zrobiłem sobie maraton lotr wersja reżyserska z bongiem w tle. Zajebiście i przyjemnie zmarnowane 12h xD
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 156 uczestników Wejdź na czata