Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Posty: 11671 Strona 937 z 1168

1.Czy lubisz jarac ?

38%
1.Cały czas.
194
14%
2.raz w tygodniu.
74
19%
3.Jaram i miksuję
100
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
26
13%
5.raz w miesiącu.
65
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
55

Liczba głosów: 514

Rejestracja: 2011
  • 2446 / 411 / 0

Ja pamięć krótkotrwałą mam nieco upośledzoną, natomiast jednym z moich ulubionych zajęć na fazie jest wygenerowanie 10 cyfrowej randomowej liczby, przeczytanie jej kilka razy, a po kilku minutach próba jej odtworzenia z pamięci :)
Na trzeźwo nie mam z tym problemów, na fazie czasem wychodzi czasem nie. Zależy od stopnia upizgania, maksymalnie mylę się o 3-4 cyfry gdy jestem porobiony już na maxa. Między innymi tak sobie staram trenować pamięć krótkotrwałą. Z pamięcią długotrwałą nigdy nie miałem problemów, mam ją wręcz fotograficzną i jestem w stanie sobie przypomnieć np. jak była ubrana koleżanka z którą byłem w tym i w tym lokalu 5 lat temu, co zamówiliśmy, o czym rozmawialiśmy, jaka była pogoda, kto siedział obok nas etc.
Takich spotkań z różnymi osobami miałem jak praktycznie wszyscy w chuj, a potrafię każde z osobna dokładnie sobie nawet nie tyle przypomnieć co odtworzyć, mimo upływu wielu lat.
Nie mówię tu naturalnie o ekstremach jak próba dokładnego odtworzenia i z kim robiłem w danym dniu 20 lat temu, natomiast gdy rozmawiam z wszystkimi jarającymi znajomymi ja zazwyczaj najlepiej pamiętam dane sytuacje sprzed wielu lat i potrafię nawet cytować zdania pojawiające się w tamtych konwersacjach %-D
Rejestracja: 2019
  • 133 / 37 / 0

U mnie zioło ma niesamowity wpływ na pamięć. Oczywiście krótkotrwała leży i kwiczy, jestem kompletnie roztrzepany, ale jeśli chodzi o dalsze wspomnienia, to pamiętam jakieś chore wręcz szczegóły, pierdoły, których wydawałoby się mózg nawet nie archiwizuje

Unia Europejska rozpoczyna nową wojnę z konopiami. Nikt nie wie dlaczego

Sezon ogórkowy to doskonały moment na wprowadzenie poważnych zmian w prawie, które będą miały wpływ na tysiące konsumentów i przedsiębiorców działających na terenie Unii Europejskiej. O co chodzi?
Rejestracja: 2014
  • 9168 / 1253 / 0

^
Mi też dość często przypominają się sceny, sytuacje, obrazy z wczesnego dzieciństwa.
Przykładowo - fotel w kolorze "PRL owskiej" zieleni - nie pamiętam nawet czyje to było mieszkanie, ale fotel jakoś sobie przypomniałem (nawet to, że była na nim jakaś narzutka). Nie mam pojęcia, czy ma to związek z ziołem... Podejrzewam, że ludzie na trzeźwo też miewają takie migawki.

A krótkotrwała niestety dostaje po du**e. Bywa klasycznie - nagle wstaję z kanapy, idę do kuchni i ... zastanawiam się po co tu przyszedłem. Czasem muszę wrócić i tak po 5 minutach sobie przypominam : )
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 21 / 7 / 0

Witam
Mam pytanie. Kolega pali bardzo dużo marihuany. Miał z tego powodu problemy z prawem. Ale wszystko się niby dobrze skończyło. Lecz on może jarać (przez lufkę, bongo) nawet kilkanaście gramów tygodniowo. Oczywiście on twierdzi że problemu nie ma... Ale jednak jest. :/
Rejestracja: 2019
  • 405 / 80 / 0

Ok. A gdzie to pytanie?
I tak całkiem śmiesznie jak pisze takie rzeczy gość najaktywniejszy w temacie "heroina - pierwszy raz" :korposzczur:
Rejestracja: 2019
  • 58 / 5 / 0

Kolega jest dorosły? Jeśli tak to sam odpowiada za swoje życie.
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 75 / 7 / 0

@Termos789
Nie to są prawdziwe wspomnienia bardzo stare dlatego mnie to dziwi.Ogólnie zawsze miałem dobrą pamięć długotrwałą może to przez to tak działa na mnie heheuena.
Właśnie wleciały 4 piwka a później 2 blanciki.
Niestety 1 nałóg nie wybiera za mocna euforia jest po tym a szczególnie z mj %-D
Rejestracja: 2018
  • 566 / 49 / 0

U mnie to strasznie ryje pamiec krotkotrwala,dlugotrwala jest chyba idealna jakbym nie jaral xd.Samemu mi sie podoba za bardzo mix alko-mj nawet glupie 40ml vody do lufy,czy pol piwa bo podbija ilosc THC i sam w sobie daje lekka euforie.Jebane alko xd.
Rejestracja: 2019
  • 40 / 2 / 0

wlasnie wopryzuje cinderelle i powiem wam ze swietnie laczy sie z xanem, czuc tez polaczenie z natura (dopiero wstalem)
Rejestracja: 2014
  • 9168 / 1253 / 0

Co masz na myśli pisząc o "połączeniu z naturą"? Chodzi o "ducha outdooru"? : )
Też doszedłem do wniosku, że palenie spod lampy jest takie nijakie - niby mocne, ale brak właśnie tej "naturalnej" składowej, którą ma temat z out'a. Nie potrafię lepiej wyjaśnić tego fenomenu... : D
Posty: 11671 Strona 937 z 1168
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nerwuseq, visitorQ i 2 gości