Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

43%
1.Cały czas.
73
14%
2.raz w tygodniu.
23
17%
3.Jaram i miksuję
28
7%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
12
9%
5.raz w miesiącu.
15
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
17

Liczba głosów: 168

• 50 / 14 / 0

Moim zdaniem przegadane dokumenty są słabe na fazie. Na kosmiczną rozkminę najlepiej obejrzeć kilkuminutowy film z porównaniem wielkości obiektów we wszechświecie.
  • 1674 / 213 / 0

Jak dużo spalę to się czuję jakbym downa, bardzo wrażliwy na mj jestem,
wystarczy JEDEN MAŁY, buch i starczy.
Ale to też zależy od sytuacji i nastroju.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Przyszła mama poszła na badania. Wyniki ją przeraziły

W czasie standardowych testów wyszło na jaw, że ciężarna kobieta jest pod wpływem amfetaminy. Oboje byli w szoku, ponieważ nigdy niczego nie zażywała. Okazało się, że przyszłą mamę i jej dziecko truje... ich własny dom.
  • 403 / 12 / 0

Na gastro po mj polecam wypić pol litra wody zwykłej mineralnej przed paleniem.Mi pomaga znajomym zreszta tez.
  • 56 / 1 / 0

Witam czy potraficie po zdjęciu może oszacować nie w 100% oczywiście :D zobaczyć co to za odmiana lub czy to jest sativa czy indica? Jeszcze nie paliłem dlatego sam nie wiem :D
Jeszcze mam pytanie czy w samarce jest te 2 gieta czy gościu mnie w chuja robi?
Za jakość zdjęć przepraszam ale te przycinanie zdjęć masakra...
Co do samary tam reszta była zbita w chuj także sam nie wiem ale wygląda na te 2g.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1444 / 150 / 0

Nie powiemy Ci po zdjęciu czy to Sativa albo Indica, tak samo jak nie stwierdzimy odmiany.
Możemy za to powiedzieć czy Twoja ilość to +/- 2g jeśli tylko zrobisz zdjęcia z czymś dla skali np. z papierosem obok topów.
  • 7487 / 915 / 0

Samarka ma raczej standardowe rozmiary, a ten 1 bob wygląda na raczej zbitego - więc może tam być 2 g (jak i 1.8 g - tego "na oko" nie widać).

O rozpoznaniu odmiany po fotce zapomnij - nie ma takiej możliwości. Wyjątkiem mogą być jakieś bardzo charakterystyczne odmiany - najlepiej w połączeniu z opisem zapachu i działania. Mi to przypomina Durban Poison (Sativa - bardzo popularna u nas na outdoorze), ale mogę tylko zgadywać. Jeśli pachnie anyżowo, to raczej na pewno DP.
  • 9 / / 0

waga na aledrogo 13 ziko polecam Janusz Wagus heh ehe
jak pulchne to moze bycto 1,5 a wyglada jak 2
  • 7487 / 915 / 0

Ja tam unikam posiadania wagi, czy samarek.
Poza tym nie często jest możliwość zważenia tematu podczas transakcji. Jeśli ma się dobre źródło, to waga nie jest konieczna. Jeśli ma się "szemrane", to należy poszukać innego, albo wziąć sprawy w swoje ręce i skończyć z płaceniem 40-50 zł za okrojonego grama suszu z krzaka.
  • 462 / 27 / 0

jak myslicie czy pis chociaz zdepenalizuje do 1-3 lat czy raczej chujnia do kolejnych wyborow ?
  • 12 / / 0

do gieta nie robia takich problemow jak masz 15 gietow o legalizaji to nie mamy comyslec.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata