Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

42%
1.Cały czas.
61
14%
2.raz w tygodniu.
20
17%
3.Jaram i miksuję
24
8%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
11
9%
5.raz w miesiącu.
13
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
15

Liczba głosów: 144

• 159 / 29 / 0

No trochę. Nie jak Lemon ale owocowo.
  • 171 / 13 / 0

10 października 2019Termos789 pisze:
Chciałbym bardzo zdać raport już teraz ale właśnie przed chwilą rozbiłem lufkę także jutro dopiero :(
słojik.jpg
O ile nie pobila się w pół czy coś tylko zbil się cybuch to można zawsze palić z drugiej strony.Zreszta takie sytuacje są czasem fajne bo odpala się kreatywność z czego można zapalić, jest tyle rzeczy..

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

743 aresztowanych podczas nalotów na handlarzy narkotyków

Policja dokonała rekordowej liczby aresztowań w ciągu zaledwie tygodnia, w ramach walki z dilerami tak zwanych „ county lines”, którzy na zlecenie dużych gangów handlują nielegalnymi substancjami w mniejszych miejscowościach.
  • 42 / / 0

Wystarczy mieć butelek z której robimy wodospad/wiadro i sreberko zmiata lufki. Nakładamy sreberko które może być nawet wzięte z jogurtu/serka nakładamy na miejsce nakrętki i robimy dziurki. Sposobów jest tyle co ludzi wystarczy użyć internetu :)
  • 1408 / 137 / 0

Nigdy nie używajcie sreberka, jest kurewsko szkodliwe. Polecam poczytać na ten temat.
  • 854 / 93 / 0

Apple pipe np, żeby daleko nie szukać?
  • 450 / 24 / 0

Moze nie na temat,ale czy grow box 50x50x140cm jest bardziej na 2 czy 3 rosliny ?
  • 7392 / 876 / 0

^
Jak dla mnie to na jedną, choć ja mam nieco inny (outdoorowy) punkt widzenia : )
Jeśli więcej, to jakieś maleńkie krzaczki w małych donicach. Osobiście celowałbym w 1 sztukę, która w sumie może dać niezły plon.

Patrzę na tą ostatnią fotkę z tematem - topy napuchnięte bardzo słabo, a jeśli dodatkowo rozpadają się w palcach, to ktoś przesuszył je na wiór. Słoika po wysuszenia też pewnie nie widziały. Z ciekawości - @Termos789 - ile za to zapłaciłeś, jeśli mogę spytać? Taka padaka teraz na ulicy jest do kupienia? Klepie to chociaż?
Niby o tej porze roku powinno być od groma dobrego outdoor'u (bo pogoda dopisywała)...
Osobiście coś takiego potraktowałbym jako odpadki po uprawie : )

@UltraViolence
Dobrych odmian pod polskie niebo jest więcej (jak na pewno doskonale wiesz). Widziałem od groma udanych fotorelacji takich krzaków jak np Durban Poison (bardzo dziwna odmiana swoją drogą), Shaman, Purple Power, Maroc... Dodatkowo właściwie wszystko, co ma "Early" w nazwie powinno się nadawać.
Gdyby pogoda była u nas stabilniejsza i co roku dopisywała jak w tym (nie licząc majowego śniegu), to można by się porywać na zdecydowanie bardziej wymagające odmiany.
  • 159 / 29 / 0

@jezus_chytrus Normalnie pewnie po 40 lata ale ja za to wszystko co w słoiku dałem "promocyjnie" 20 także nie ma tragedii.
A jak działa i czy działa to Ci powiem potem :)
  • 159 / 29 / 0

Ewidentnie jakaś lajtowa sativa.
  • 47 / 1 / 0

Albo kij z tą przerwą trening siłowy załatwia sprawę z tolerancja albo cardio %-D
Właśnie siedzę ujebany po 2 buchach z wapo i jest miodzio xD
Tylko trzyma z 1h dobrze potem puszcza no ale cóż.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata