Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

43%
1.Cały czas.
59
14%
2.raz w tygodniu.
19
16%
3.Jaram i miksuję
22
8%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
11
9%
5.raz w miesiącu.
13
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
14

Liczba głosów: 138

• 1392 / 134 / 0

To chyba zależy od genów jakie akurat się trafią, u mnie Passiony z reguły były ciemniejszymi, mocno zbitymi bobami. Niektóre nawet barwiły na fioletowo.
  • 19 / / 0

Palilem ziolo w czasach gdy sztuka kosztowala 15-20 zl na wiele lat wstecz nim Kwaśny pozmienial przepisy ale wtedy to nikt nie wiedzial co to za odmiany byly. :liść: :mniam:

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

E-papierosy groźne jak dopalacze? GIS szykuje specjalne ostrzeżenie dla szkół

E-papierosy jak dopalacze – główny inspektor sanitarny planuje rozesłać ostrzeżenie do placówek edukacyjnych. Główne ryzyko nowej używki: uzależnienie od nikotyny oraz nieznane skutki zdrowotne.
  • 7365 / 870 / 0

10 października 2019UltraViolence pisze:
To chyba zależy od genów jakie akurat się trafią.
Fakt. Do tego jeszcze warunki, w jakich krzak dochodził i sam moment ścięcia.
  • 46 / 1 / 0

Jak myślicie ile dni przerwy zbije się trochę tolerke? Bo to jakaś masakra 1g nawet mnie teraz nie klepie na 220 stopniach i to z wapo %-D Pije dużo wody oraz uprawiam codziennie sport.Zawsze po 3 dniach bo takie robiłem najdłuższe przez ten rok %-D dobrze klepało chociaż bywały przerwy z 3 po tydzień.Jak myślicie 5-7 dni i dobrze tolerka zejdzie?
  • 853 / 93 / 0

Przez miesiąc schodzi całkiem ostatnio czytałem, z podobnych względów ;) minimum o dwóch tygodniach pisali. Wiadomo, tydzień też trochę pomoże. Nawet nie zapalenie rano tylko zaczekanie do wieczora pomoże, wszystko kwestia na jak długo.

Ja właśnie od jutra zaczynam miesiąc przerwy bo już nic nie kopie dłużej niż kilka minut.
  • 171 / 13 / 0

Ma sens wiadro z butelki 500ml? robił ktoś? Przyjebal bym wiadro a aktualnie nie mam zbytnio możliwości znosic tych wszystkich komponentów %-D
  • 46 / 1 / 0

@co@Codeine420
Moim zdaniem bez sensu ja zawsze waliłem z 1.5l cisowianki i polecam :D
  • 1392 / 134 / 0

10 października 2019jezus_chytrus pisze:
10 października 2019UltraViolence pisze:
To chyba zależy od genów jakie akurat się trafią.
Fakt. Do tego jeszcze warunki, w jakich krzak dochodził i sam moment ścięcia.
Pomijając to Passion #1 od DP moim zdaniem to najlepsza pełnosezonowa odmiana pod polskie niebo. Jeśli outdoor, a automaty nie wchodzą w grę, to tylko z Passionem.
  • 155 / 28 / 0

Mam takie coś. Mi wygląda na jakiegoś liściastego outa. Może na zdjęciu nie widać ale te boby to praktycznie same zbite listki, jak się to weźmie w palce to zaraz się rozpada. Gdzieniegdzie kolor wpada w brązo-fiolet. Huj wie co to i jak działa. Chciałbym bardzo zdać raport już teraz ale właśnie przed chwilą rozbiłem lufkę także jutro dopiero :(
słojik.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 89 / 19 / 0

10 października 2019Termos789 pisze:
Mam takie coś. Mi wygląda na jakiegoś liściastego outa. Może na zdjęciu nie widać ale te boby to praktycznie same zbite listki, jak się to weźmie w palce to zaraz się rozpada. Gdzieniegdzie kolor wpada w brązo-fiolet. Huj wie co to i jak działa. Chciałbym bardzo zdać raport już teraz ale właśnie przed chwilą rozbiłem lufkę także jutro dopiero :(
słojik.jpg
Pachnie cytrusami?
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata