Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

45%
1.Cały czas.
51
12%
2.raz w tygodniu.
13
17%
3.Jaram i miksuję
19
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
7
10%
5.raz w miesiącu.
11
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
12

Liczba głosów: 113

• 7124 / 798 / 0

@mellowdude
To już zawsze będzie ustawa Kwaśniewskiego, ale tak wspominałem - to nie on ją projektował, a jedynie podpisał. W sumie nie ma o czym dyskutować, bo jeśli zagłębić w temat, nie ma tylko 1 osoby odpowiedzialnej za to zło.

A co do powiedzonka, to oczywiście masz rację, niemniej nie wiemy, w jakim wieku i za czyje pieniądze baluje wspomniany użytkownik więc nie wypada nam sugerować, że jest na garnuszku matki : )
Może gość ciężko tyra i go stać...
Użytkownik zbanowany
  • 1000 / 110 / 0

Mike Tyson to mega pothead - twierdzi ze pali towaru za 40kUSD/mies. Ogolnie nie wierze w to do konca, poniewaz musialby palic tyle czystych jointow dziennie ile p420 wiader (jesli nie wiecej), pewnie zawyzyl ta wartosc bo sam ma firme na rynku marihuany i to wszystko marketing. Ale jaraczem jest zdecydowanie, pamietam, ze jak kiedys walczyl z naszym Andrzejem Golota to wyszlo, ze wszedl na ring pod wplywem marihuany. Btw uwielbiam to slynne foto Tysona z McGregorem jak jara blanta i ten banan na mordzie- mega pozytywne %-D A u mnie wczoraj do serialu poszlo duzo buchow, chyba norme tygodniowa wyjaralem.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

O co biega z CBD? Sklepy z leczniczą "marihuaną" rosną jak grzyby po deszczu

"Tylko na Chmielnej w Warszawie minąłem aż dwa sklepy oferujące legalny susz z konopi. Postanowiłem sprawdzić, na czym polega fenomen tajemniczej substancji. Niestety, nie było łatwo."
  • 99 / 12 / 0

Racja,cpuny psuja opinie normalnym palaczom,byle by ujebac glowe.Coz wiekszosc z tego wyrasta ale nie wszyscy jak widac.Dobrzy agenci sa tu,co sie jarali fake squnami i innym chujostwem, a teraz wielcy znawcy konopii,opalacze lufek.Pewnie jakby mozna bylo to by walili mj po kablach bo mocniej klepie i ekonomicznie.Nie kreuje sie tu na ch wie kogo,bo kazdy byl mlody,wiadomo.Ale w pewnym wieku cisnieniowac tak i wpierdalac kity,wstyd.
  • 59 / 6 / 0

Ludzie! Kiedy w końcu to zalegalizują!? Chcę mieć swoją choinkę w domu i to legalnie... Nawet Policjanci mówią, że jak wprowadzili medyczną to niech ogarną rekreacyjną, bo lipa z przepisami!!
  • 7124 / 798 / 0

^
W jednym kultowym serialu (The Wire) padło bardzo mądre zdanie. Nie pamiętam dokładnie słowo w słowo, ale chodziło o to, że policjant na służbie ma największą władzę w kraju. Może delikwenta z 1 g zioła zawlec na dołek, lub wypuścić.
Nie każdy pies jest bezmyślnym narzędziem do egzekwowania przepisów i (podobno) zdarzają się rozsądni.
  • 2026 / 118 / 0

wypraszam sobie jakieś aluzje do mnie, że niby u matki mieszkam czy coś, mieszkam sam, wynajmuję kawalerkę, mieszkałem trochę z dupą, teraz mieszkam sam, ale od 6 lat jakoś utrzymuję się w 100% sam, więc oszczędzcie sobie takie teksty
  • 56 / 9 / 0

Po co się tlumaczysz?
  • 419 / 20 / 0

Typowo sam bym wchuj chcial wlasna choinke na legalu w pokoju i palic swoje a nie z ulicy nie legalnie.
  • 7124 / 798 / 0

Jeśli nie możesz w pokoju, zastanów się na outdoorem (na dziko). Często nie udaje się za pierwszym razem (albo coś źle zrobisz i wyjdzie badziew, albo plon padnie łupem złodziei).
Wystarczy jednak odrobina determinacji i wyciąganie wniosków, a też będziesz mógł palić swoje.
Kiedy odpalam własny temat (foto), to zastanawiam się, jak oporządzane jest zioło z ulicy (takie niższej klasy) - nie ma żadnego podjazdu pod każdym względem.

Nie jest to zabawa dla każdego, ale każdy jest wstanie "wyprodukować" (dla mnie to o wiele więcej, niż produkowanie) jaranie dla siebie i znajomych.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Użytkownik zbanowany
  • 1000 / 110 / 0

Swoje musi smakowac najlepiej. Fajny bebzon jaka to odmiana? AH x DP?
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata