Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

45%
1.Cały czas.
50
12%
2.raz w tygodniu.
13
17%
3.Jaram i miksuję
19
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
7
10%
5.raz w miesiącu.
11
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
12

Liczba głosów: 112

• 394 / 8 / 0

Szczerze mówiąc jeżeli ktoś jest tylko konsumentem mj i pali codziennie to nie ma dla niego większego znaczenia czy mj jest legalna czy nielegalna.Powiem więcej z ekonomicznego punktu widzenia taniej będzie kupić mj w podziemi niż z polskiego coffika za 100zl/g.Jezeli ktoś ma dobre kontakty to poza odpowiedzialnością karną, która grozi za posiadanie nie widzę sensu legalizacji.Natomiast jeżeli chodzi o depenalizacje to powinna być załatwiona z urzędu jednym podpisem premiera nawet dzisiaj.
Zbytnio się nie orientuje w opiatach ale obiło mi się o słuch, że jest coś takiego jak program metadonowy?
Ludzie uzależnieni od opiatów mogą normalnie kupić w aptece opiaty i przyjebac w kabel.
Chyba nie muszę tutaj pisać jak opiaty uzależniają a jak mj.Dla mnie jest to niedorzeczne, że można grzać opio legalnie a palić rekreacyjnej mj nie wolno z niewiadomych powodów.
  • 13 / 1 / 0

^^jezus_chytrus
Działa pół na pół, nie jesteś zajebany jak po typowej indice, głowa jest dosyć ciężka a cialo lekkie, ogar, smiechawa na Maxa

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Tańsza wódka z Łotwy, ciasteczka z marihuaną z Estonii

Republiki nadbałtyckie prześcigają się w obniżaniu akcyzy na alkohol i wyjątkowych ofertach handlowych. Wygrywa Estonia, gdzie można legalnie kupić produkty z marihuaną i płacić bitcoinami.
  • 418 / 20 / 0

Poki co wydaje mi sie ze w najblizszych 2 latach dalej beda karac za dupke marihuanen tak jak zawsze a krzaki identycznie.Ale tak w tej dekadze co bedzie na 99% mysle ze zdekryminaluzyja posiadanie i 2 krzaki a tak jak w holandii to moze za 30 lat bedzie.Niby nie pozwalaja na narkotyki jak ktos wyzej pisal,ale i tak wszedzie i zawsze sie chla jara i cpa i to sie nigdy nie zmieni.
I wlasnie dzisiaj zlamie polskie prawo bo spale se kilka dupek marihuanen :liść:
  • 131 / 19 / 0

To se lepiej całą lufe nabij.
  • 418 / 20 / 0

3 dni przerwy nawet dupa mnie solidnie ujara
  • 131 / 19 / 0

Ja bym sobie nie żałował.
  • 7093 / 789 / 0

Oglądam ostatnio taki kanał na YT "autostopem przez Amerykę" (z tym harcerzykiem Miszą).
Chłop był w Seattle (washington - jeden z pierwszych stanów, który wprowadził pełen legal) i poszedł kupić lolka do sklepu. Po całej akcji mówił, że ręce trzęsły mu się przy transakcji, jakby kupował w Polsce gdzieś w bramie od typa w kapturze. Niezły paradoks...
Nawet jeśli wprowadzą kiedyś legal, to spora część palaczy jeszcze długo będzie ukrywać się z paleniem...
Użytkownik zbanowany
  • 1000 / 110 / 0

Po przejaraniu wczoraj calego dnia, pomimo wyspania sie (twardy sen cala noc), zamula jest odczuwalna. Kawka yerba i jakos bedzie. Czlowiek najchetnie to by rano wstal wysmazyl jeszcze jedno szklo i dalej spac...moze jeszcze jakis filmik na dobry sen ;)
  • 747 / 40 / 0

Ja wczoraj jak zwykle najebałem się i wyjaralem z 5 jointów niby spoko ale od 3 30 jestem na nogach w robocie . Tragedia byle do 12 i piwko i jakaś lufa
  • 43 / 3 / 0

@jezus_chytrus oczywiście, że się będą ukrywać, ja nawet w dorosłym życiu ukrywałam przed ojcem palenie fajek ;) ale legalizacja byłaby ułatwieniem dla takich osób, które nie znają żadnego przysłowiowego Sebixa i raczej mają marną szansę na ogarnięcie sobie od dila. Na przykład dla mnie. Albo ty nie miałbyś takiej sytuacji jak ostatnio, zamiast kombinować - po prostu poszedłbyś do sklepu :) zobaczymy jak to będzie, długa droga przed naszym krajem.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata