Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

39%
1.Cały czas.
248
14%
2.raz w tygodniu.
87
20%
3.Jaram i miksuję
124
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
29
11%
5.raz w miesiącu.
71
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
72

Liczba głosów: 631

• 50 / 3 / 0

Myślałem że ja duzo kopce ale widze nie jest źle. Przy jednym posiedzeniu wieczornym z połówkę max 0.7g. No to w sumie jakbym nie przestał palić od rana to 30g miesięcznie mogło by być mało.
  • 9572 / 1851 / 0

Lemon Haze, którego paliłem pachniał i smakował cytryną bardzo wyraźnie - nie jakieś nutki, tylko ewidentna cytryna. To był jakiś mega sztos spod lampy za 50 zł (3 lata temu więc trochę inne czasy) - tak napompowany, że wyglądał jak wywrócony na "lewą" stronę.
Działał też bardzo nietypowo - nie potrafiłem znaleźć dla niego zastosowania. Ani filmy nie wciągały, do poduchy też się nie nadawał zupełnie. A jednak robił srogo. Dziwna odmiana...

Można jeszcze wrzucić skórki cytryny do tematu, który się "kuruje" (do słoika). Nabiera wtedy jej zapachu i utrzymuje dość długo.

Projekt legalizacji marihuany w Sejmie już w kwietniu

Legalizacja marihuany to zysk dla pacjentów, rolników i gospodarki. To spokój dla obywateli, którym za wypalenie skręta nie będzie groziło więzienie. I oszczędności dla państwa, które za tego skręta nie będzie ścigać. Rozmowa z posłanką Urszulą Zielińską.

Szubienica, pestycydy, broń. Tak bawi się mafia narkotykowa na TikToku

Setki tysięcy użytkowników TikToka może oglądać, jak wygląda codzienność gangsterów z meksykańskich karteli narkotykowych. Filmy są blokowane, ale wracają na platformę w błyskawicznym tempie.
  • 2512 / 192 / 0

paliłem z lemonów Super Lemon Haze oraz Amnsia Lemon (pewnie o czymś zapomniałem, trochę się tego przepaliło hehe) i obie były mocno sati
  • 509 / 25 / 0

• 477 / 100 / 0

13 sierpnia 2019jezus_chytrus pisze:
Można jeszcze wrzucić skórki cytryny do tematu, który się "kuruje" (do słoika). Nabiera wtedy jej zapachu i utrzymuje dość długo.
No właśnie jak czytałem autobiografie Brylewskiego, on mówił że ktoś go kiedyś poczęstował jakimś zielem które "przez dwa tygodnie leżało zakopane ze skórkami z cytryny żeby nabrać mocy". To był jak pamiętam 1981 rok i tak się wtedy zastanawiałem co to za sposób na Lemon Haze made in PRL %-D
  • 9572 / 1851 / 0

Nie wiem, jakim cudem skórka z cytryny miałaby zwiększyć moc palenia... chyba, że chodziło o moc... zapachu.
Temat podczas kurowania nabiera mocy (sam z siebie) i jest optymalny pod każdym względem dopiero po kilku miesiącach od wysuszenia. Niektórzy nie tykają, jeśli nie poleżał min. 6 miesięcy.
Użytkownik zbanowany
  • 995 / 115 / 0

Onopollo pisze:
https://420polska.pl/zgorzelec-ukradl-k ... e-pozniej/
Xddd
Haha. Ale musial byc posrany przez pierwsza dobe po incydencie. Wiedzial ze byl swiadek (ktory go probowal zatrzymac) i myslal, ze to indyjskie wiec musial czuc ze przed nim na 99% surowy wyrok jak dla dilera xD
  • 509 / 25 / 0

Dzisiaj taki brzydki top zwykłego LSD
W całym pokoju wali kasztanami ;D
Proszę nie hejtowac brzydkiego topasa
nie mam możliwości zrobienia zdjęciu innemu póki inni domownicy są na chacie bo zapach się niesie na 100 metrów :)
Specjalnie na zamowienie jednego z forumowiczów, który prawie popadł w depresje
Pozdrawiam
Best regards
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1134 / 130 / 0

Ja ostatnimi dniami się raczylem takim topkiem na zdj może nie wygląda ale tam prawie 4 jest wiadomo że łodyga jebitna ale jaranko ciekawe ( lekkie ni upadla człowieka)
IMG_20190809_071408765.jpeg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1230 / 183 / 0

13 sierpnia 2019siostrorelanium pisze:
Onopollo pisze:
https://420polska.pl/zgorzelec-ukradl-k ... e-pozniej/
Xddd
Haha. Ale musial byc posrany przez pierwsza dobe po incydencie. Wiedzial ze byl swiadek (ktory go probowal zatrzymac) i myslal, ze to indyjskie wiec musial czuc ze przed nim na 99% surowy wyrok jak dla dilera xD
HHahahahahaha co za kretyn XD a ja czytałem z kolei o gościu w wawie co naćpał się niby koksem i wyjął towar pokazywał nawet psom patrolującym i się chwalił że to daje mu szczeście i energie i gadał jakieś bzdury jak wariat. idiotów nie brakuje
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1932 uczestników Wejdź na czata