Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

43%
1.Cały czas.
33
9%
2.raz w tygodniu.
7
17%
3.Jaram i miksuję
13
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
5
12%
5.raz w miesiącu.
9
13%
6.Jaram jak ktoś postawi.
10

Liczba głosów: 77

• 1964 / 101 / 0

paliłem z lemonów Super Lemon Haze oraz Amnsia Lemon (pewnie o czymś zapomniałem, trochę się tego przepaliło hehe) i obie były mocno sati
  • 391 / 8 / 0

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.
  • 107 / 15 / 0

13 sierpnia 2019jezus_chytrus pisze:
Można jeszcze wrzucić skórki cytryny do tematu, który się "kuruje" (do słoika). Nabiera wtedy jej zapachu i utrzymuje dość długo.
No właśnie jak czytałem autobiografie Brylewskiego, on mówił że ktoś go kiedyś poczęstował jakimś zielem które "przez dwa tygodnie leżało zakopane ze skórkami z cytryny żeby nabrać mocy". To był jak pamiętam 1981 rok i tak się wtedy zastanawiałem co to za sposób na Lemon Haze made in PRL %-D
  • 6859 / 749 / 0

Nie wiem, jakim cudem skórka z cytryny miałaby zwiększyć moc palenia... chyba, że chodziło o moc... zapachu.
Temat podczas kurowania nabiera mocy (sam z siebie) i jest optymalny pod każdym względem dopiero po kilku miesiącach od wysuszenia. Niektórzy nie tykają, jeśli nie poleżał min. 6 miesięcy.
  • 938 / 98 / 0

Onopollo pisze:
https://420polska.pl/zgorzelec-ukradl-k ... e-pozniej/
Xddd
Haha. Ale musial byc posrany przez pierwsza dobe po incydencie. Wiedzial ze byl swiadek (ktory go probowal zatrzymac) i myslal, ze to indyjskie wiec musial czuc ze przed nim na 99% surowy wyrok jak dla dilera xD
  • 391 / 8 / 0

Dzisiaj taki brzydki top zwykłego LSD
W całym pokoju wali kasztanami ;D
Proszę nie hejtowac brzydkiego topasa
nie mam możliwości zrobienia zdjęciu innemu póki inni domownicy są na chacie bo zapach się niesie na 100 metrów :)
Specjalnie na zamowienie jednego z forumowiczów, który prawie popadł w depresje
Pozdrawiam
Best regards
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 727 / 37 / 0

Ja ostatnimi dniami się raczylem takim topkiem na zdj może nie wygląda ale tam prawie 4 jest wiadomo że łodyga jebitna ale jaranko ciekawe ( lekkie ni upadla człowieka)
IMG_20190809_071408765.jpeg
  • 473 / 32 / 0

13 sierpnia 2019siostrorelanium pisze:
Onopollo pisze:
Xddd
Haha. Ale musial byc posrany przez pierwsza dobe po incydencie. Wiedzial ze byl swiadek (ktory go probowal zatrzymac) i myslal, ze to indyjskie wiec musial czuc ze przed nim na 99% surowy wyrok jak dla dilera xD
HHahahahahaha co za kretyn XD a ja czytałem z kolei o gościu w wawie co naćpał się niby koksem i wyjął towar pokazywał nawet psom patrolującym i się chwalił że to daje mu szczeście i energie i gadał jakieś bzdury jak wariat. idiotów nie brakuje
  • 391 / 8 / 0

Udało się zrobić lepsze zdjęcie :D

Ahh ile mam do spalenia na czwartek...Głowa boli
8 żontow na 3
Wiadro z haszem
Waniliowy kush
LSD
25LSD
Matko bosko jak ja w piątek wstanę z wyra o 5 %-D
  • 6859 / 749 / 0

13 sierpnia 2019Onopollo pisze:
Xddd
Kilka dni temu czytałem o chłopie, który wiózł w tramwaju w ch... niedojrzałe jeszcze krzaki w torbie. Ludzie zadzwonili po psy, bo waliło, a chłop tłumaczył się, że znalazł na łące.
Nie było napisane wprost, ale to na pewno kolejna menda łąkowa, która nie pogardziła cudzą pracą.
A osobiście jestem bardzo rozgoryczony takim finałem obrotu spraw u Onopollo. Codzienne wizyty na spocie (jak ja), w poniedziałek krzaki były, we wtorek już nie...
Do tego pazerność złodziei - mogli zostawić sezona, z którego przecież nic nie zrobią. Przyszli ogołocić więc ogołocili do zera.
Jako że mnie spotkało to 2 x, współczuję bardzo. Szczególnie, że szło wzorowo i byłby piękny zbiór.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata