Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

39%
1.Cały czas.
154
15%
2.raz w tygodniu.
61
19%
3.Jaram i miksuję
75
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
22
11%
5.raz w miesiącu.
42
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
42

Liczba głosów: 396

Użytkownik nieaktywny
  • 181 / 19 / 0

Co myślicie o tym żeby np poćwiczyć tak z 30min a potem zajarać wiadro podobno lepiej klepie?
  • 306 / 64 / 0

Po wysiłku rzeczywiście może mocniej "klepnąć".

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Lekarz odpowiada na pytania.

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Na pytania odpowiada lekarz specjalizujący się w wykorzystaniu konopi w medycynie.

Drug Dealer Simulator - recenzja. Bycie dilerem uzależnia

Drug Dealer Simulator to gra, w którą warto zagrać nie tylko ze względu na kontrowersyjną tematykę. Ten niskobudżetowy symulator potrafi zapewnić całkiem sporo rozrywki.
  • 8485 / 1136 / 0

Klepie mocniej - sprawdzone wiele razy. Najlepsze jest jakieś kardio typu bieganie.
Zazwyczaj palę przed bieganiem, ale raz tak wyszło, że musiałem zapalić tuż po (wcześniej oczywiście prysznic, ale to nie ma znaczenia). Tak mocno nie miałem od niepamiętnych czasów.

Dziś obudziłem się rano jeszcze mocno porobiony wieczornym bongiem (Critical Kush - bardzo dobry) jakoś 5:30. Postanowiłem, że jeszcze 2 minutki i wychodzę pobiegać (tak wcześnie z uwagi na upał później). Podnoszę głowę o... 6:40 i zwlokłem się do tego biegania. Ledwo wymęczyłem 8.5 km (zazwyczaj robię min. 10 km)... wolę biegać pod wpływem, niż na porannym indica - zmuleniu : )
  • 306 / 64 / 0

Wracając do dyskusji o zapachu konopi i piwie, Żywiec pszeniczne białe 0.0% w brązowej butelce i tak daje skunem po otworzeniu że aż mi ochoty narobił :mniam:
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 114 / 0

Wysiek + palenie = endorfiny z wysilku fizycznego + high. Faza jest po prostu wzmocniona dobrym saopoczuciem po wysilku.
  • 8485 / 1136 / 0

Nie wiem, czy to endorfiny - wydaje mi się, że może tu chodzić o wprowadzenie organizmu na "wyższe biegi". Lepsze krążenie (tak przynajmniej sobie to tłumaczę). Podobna sytuacja, jak po mocnym kaszlu od bucha.
  • 129 / 19 / 0

Też sądzę, że to kwestia krążenia.
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 114 / 0

Mozliwe. Sam czesto palilem po duzym wysilku np od razu po powrocie z parku po 10 km biegu od razu balkon i blant. Troche fajniej ale nie ma porownania z podbiciem po alkoholu. Ciekawi mnie na czym to polega fizjologicznie (chyba cos z naczyniami krwionosnymi, rozszerzaja sie czy cos w tym stylu).

• 7235 / 750 / 0

Jak dla mnie wysiłek fizyczny ma się lepiej niż alkohol.Po ciężkim dniu szkoły/pracy odpalić bongosa :bongo: - marzenie.Ważny jest tez s&s.Np: na hamaku sobie leżeć upalonym i patrzeć w chmurki i słuchać śpiewu ptaszków i jak trochę słońce przygrzewa odpalić jakieś piwko z wyższej polki i powolutku sobie sączyć. :mniam:
  • 564 / 48 / 0

Jak dla mnie najlepiej zajarac po treningu silowym bo nie dosc ze endorfiny to jeszcze lekka satysfakcja na fazie ze sie wykonalo trening.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1061 uczestników Wejdź na czata