Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 700 / 72 / 0

Dokladnie wlasnie - bodyhigh. To slowo. Po prostu ziolo juz siedzi tylko na ciele a glowa jest faktycznie spokojna i wyciszona. Cieszenie sie tym stanem jest raczej dla wprawionych (oczy na sile sie zamykaja a sen jest jak orgazm).
Codeine420 pisze:
11 czerwca 2019siostrorelanium pisze:
Co robicie na tzw. "zjezdzie"? Tzn kiedy puszcza i powieki robia sie ciezkie jak glazy a czlowiek nie ma sily dupy ruszyc ani palcem kiwnac. Wiadomo, najlatwiej isc spac :-) Mozna tez lubic ten stan i sobie fazowac jeszcze, aczkolwiek to walka z sennoscia tak troche. Ja lubie wtedy sie obezrec czyms zajebiscie smacznym jakis obiadek czy fastfoodzik np KFC. I spac %-D
Ja akurat kocham ten etap. Taka mega czystość na bani,miły ciężki bodyhigh.
  • 23 / / 0

No ja wczoraj myślałem że nie dojdę do łóżka tylko usnę przed kompem. A fajniejszy "bodyhigh" mam na wejściu jak zaczynam mieć lekkie ręce, nogi i później całe ciało, wtedy fajnie jest się wbić do łóżka i odpalić jakąś sesje ASMR.

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Wbiegł pod koła samochodu, w kieszeniach miał narkotyki

Mężczyźnie nic się nie stało, ale gdy zobaczył policjanta wziął nogi za pas.
  • 147 / 15 / 0

Co myślicie o tym żeby np poćwiczyć tak z 30min a potem zajarać wiadro podobno lepiej klepie?
  • 73 / 9 / 0

Po wysiłku rzeczywiście może mocniej "klepnąć".
  • 6267 / 682 / 0

Klepie mocniej - sprawdzone wiele razy. Najlepsze jest jakieś kardio typu bieganie.
Zazwyczaj palę przed bieganiem, ale raz tak wyszło, że musiałem zapalić tuż po (wcześniej oczywiście prysznic, ale to nie ma znaczenia). Tak mocno nie miałem od niepamiętnych czasów.

Dziś obudziłem się rano jeszcze mocno porobiony wieczornym bongiem (Critical Kush - bardzo dobry) jakoś 5:30. Postanowiłem, że jeszcze 2 minutki i wychodzę pobiegać (tak wcześnie z uwagi na upał później). Podnoszę głowę o... 6:40 i zwlokłem się do tego biegania. Ledwo wymęczyłem 8.5 km (zazwyczaj robię min. 10 km)... wolę biegać pod wpływem, niż na porannym indica - zmuleniu : )
  • 73 / 9 / 0

Wracając do dyskusji o zapachu konopi i piwie, Żywiec pszeniczne białe 0.0% w brązowej butelce i tak daje skunem po otworzeniu że aż mi ochoty narobił :mniam:
  • 700 / 72 / 0

Wysiek + palenie = endorfiny z wysilku fizycznego + high. Faza jest po prostu wzmocniona dobrym saopoczuciem po wysilku.
  • 6267 / 682 / 0

Nie wiem, czy to endorfiny - wydaje mi się, że może tu chodzić o wprowadzenie organizmu na "wyższe biegi". Lepsze krążenie (tak przynajmniej sobie to tłumaczę). Podobna sytuacja, jak po mocnym kaszlu od bucha.
  • 111 / 12 / 0

Też sądzę, że to kwestia krążenia.
  • 700 / 72 / 0

Mozliwe. Sam czesto palilem po duzym wysilku np od razu po powrocie z parku po 10 km biegu od razu balkon i blant. Troche fajniej ale nie ma porownania z podbiciem po alkoholu. Ciekawi mnie na czym to polega fizjologicznie (chyba cos z naczyniami krwionosnymi, rozszerzaja sie czy cos w tym stylu).

Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata