Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Posty: 9212 Strona 744 z 922

1.Czy lubisz jarac ?

43%
1.Cały czas.
59
14%
2.raz w tygodniu.
19
16%
3.Jaram i miksuję
22
8%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
11
9%
5.raz w miesiącu.
13
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
14

Liczba głosów: 138

Rejestracja: 2014
  • 7372 / 872 / 0


^
Ziemia obiecana z tym USA... Podobno warto odwiedzić szczególnie kolorado, Californię i Oregon (tak słyszałem - osobiście byłem tylko na wschodzie i południowym wschodzie USA).

Blueberry rzeczywiście jest potężną odmianą. Za pierwszym razem dosłownie mnie zmiażdżyło i wtopiło w fotel. Należy podchodzić z dużym szacunkiem. Czas pod wpływem mija błyskawicznie - to jest jakiś absurd... : ) Człowiek zapali, włączy film i po chwili orientuje się, że minęła godzina. No i ten boski zapach i smak jagód!! Teraz już wiem, dlaczego ta odmiana przewija się w utworach największych raperów-jaraczy z usa.
Wspominałem już o mocarnym śnie i działaniu przeciwbólowym (wręcz znieczulającym). Niestety leń po tygodniowej znajomości jest ogromny... dobudzam się tak naprawdę gdzieś przed południem. Mimo to jest to jedna z najlepszych odmian, jakie paliłem. Gdyby mogła pozostać na ziemi 1 odmiana, chciałbym żeby to było właśnie coś takiego ; )
Rejestracja: 2018
  • 448 / 24 / 0


7 dniowa przerwa,potrafi zrobic bardzo spora roznice.Wziolem se takiego bobka malego,na kilka buchow,na droge do sklepu i w skuteczny sposob ,to calkiem fajnie droge umililo %-D.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2014
  • 7372 / 872 / 0


7-dniowa przerwa bardzo by się przydała... ale jak tu nie palić, jak w moich stronach sprzedają najlepsze tematy od niepamiętnych czasów ...
Otóż wczoraj nabyłem (a w zasadzie zapłaciłem za) 5 g nowej partii Blueberry Kush. Tym razem trafiło się samo "mięsiste" - fryzjer niemal perfekcyjny. Dodatkowo poza jagodami wyczuwam w tym winogrona. Ten temat chyba nigdy mi się nie znudzi. Mało tego - zapłaciłem za 5, a jak położyłem na wagę po powrocie, ta pokazała dokładnie 8 g. Telefon do typa (mega zamotany), czy przypadkiem nie pomylił paczek - pomylił. Moją piątkę wziął ktoś inny i podobno nie narzekał : ) Obyło się więc bez zwracania.

A w gratisie dostałem kolejną Indica do przetestowania - 1 g odmiany o nazwie G13. Przyznam szczerze, że wcześniej o niej nie słyszałem, a podobno to "klasyk". Jasny, jaskrawo zielony, bardzo zbity temat pachnący "klasycznie" (ziemią i iglakiem). Podejrzewam, że to kolejny, konkretny usypiacz, tylko być może różni się mocą...
W każdym razie na południu jest obecnie zalew dobrych Indyjek : )
Rejestracja: 2011
  • 1400 / 135 / 0


Oryginalne G13 aktualnie jest dostępne jedynie z klonów, więc podejrzewam, że masz jakąś krzyżówkę "z czymś". Paliłem kiedyś jakiś towiec z G13 w genach i było dla mnie za mocne.
Rejestracja: 2019
  • 13 / 2 / 0


G13 to dzisiaj bardzo słaby materiał,takie chujowe buchy dla dzieci
Rejestracja: 2014
  • 7372 / 872 / 0


^
Pewnie dlatego dostałem w gratisie...: ) choć podobno okazją był fakt, że byliśmy pierwszymi klientami "nowej partii".
Jeszcze nie próbowałem, ale w sumie już czytałem, że to bardzo "stara" odmiana.
Może to i krzyżówka z G13, cholera wie.... Chłop, który to sprzedaje ma to do siebie, że nie potrafi zapamiętać pełnej nazwy odmiany, jaką bierze od dostawcy (chciałbym znać jego dostawcę) i gdyby miał na stanie White Widow, puszczałby zapewne jako White, albo Widow :)
Tak że niby wiem, co kupuję, ale jednak trzeba podchodzić z rezerwą.
Rejestracja: 2019
  • 21 / 8 / 0


Przyszedł mój Vapcap M 2019. Miałem przedtem Crafty, ale chciałem spróbować po świetnych recenzjach tego niedrogiego i niepozornego sprzęciku. Urzekła mnie pełna analogowość, łatwość czyszczenia, genialna inżynieria i świetna wydajność (generalnie używam teraz 4x mniej materiału niż gdy paliłem), no i nie ukrywajmy bardzo niska cena. Smak jest kosmiczny. Myślę jednak jeszcze o czymś bardziej do ludzi, bo jednak opalanie metalowej rurki zapalniczką żarową kojarzy się bardziej z metaamfetaminą niż medyczną marihuaną a pomimo papierów na zioło nie chce mi się użerać z policją i tajniakami. Polecacie coś?
Rejestracja: 2010
  • 464 / 12 / 0


Witam. Zapragnąłem zapalić marihuanę. Kiedyś już palilem, ze 20 lat temu. Teraz biorę trochę leków na depresję i cukrzycę i chciałem Was spytać czy nie będzie interakcji z którymś z nich.
Biorę Anafranil, Chlorprothixen, Hydroxyzinum, Bromergon, Metforminę, pregabalinę.
Rejestracja: 2014
  • 7372 / 872 / 0


^
Z wyżej wymienionych znam tylko (z doświadczenia) Hydro i Chlor'a.
Interakcji nie powinno być, ale działanie mj (szczególnie Sativa) będzie spłycone.
Rejestracja: 2010
  • 464 / 12 / 0


17 kwietnia 2019jezus_chytrus pisze:
^
Z wyżej wymienionych znam tylko (z doświadczenia) Hydro i Chlor'a.
Interakcji nie powinno być, ale działanie mj (szczególnie Sativa) będzie spłycone.
Ale poczuję coś? Poklepie?
Posty: 9212 Strona 744 z 922
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mark113811, Mordarg i 5 gości