Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 323 / 28 / 0

Lepsza do trawy niż alkohol jest mała dawka DXM imo, nawet 150-225 mg jak dla mnie wystarczy by mieć dużo fajniejszą fazkę niż po wiadrach i browarach. No i nie ma kaca.
  • 1367 / 187 / 154

@502ice9 Dla mnie mix z DXM i wszelkimi dysocjantami to akurat koszmar. Imo najlepszy jest mix dobrej sativy z małą dawką lorazepamu, ew. innych benzo.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Legalizacja marihuany w Kanadzie nie doprowadziła do spodziewanego wzrostu konsumpcji

Liczba konsumentów marihuany niewiele się zmieniła od czasu pełnej legalizacji w październiku 2018 roku. Tak wynika ze statystyk, które opublikował kanadyjski rząd. Z marihuany korzysta 15% Kanadyjczyków.
  • 422 / 26 / 0

Dziś odkryłem zajebisty sprzęt do opalania rur. Dokładnie jest to gaz butan do różnych kuchenek turystycznych itp. Ustawiamy na najniższy płomień i za jednym przeciągnięciem po szkle możemy opalić bardzo dużą części kropli które osadziły się na lufie.
  • 323 / 28 / 0

@taurinnn to już zależy od tego czy wolisz psychodeliki/dysocjanty (i jak znosisz ich działania) czy bardziej depresanty. Ja nie lubię benzo, mix np. klona z trawą może miałby sens, ale ja najbardziej w zielską lubię jak podbija psychodelę i wprowadza własną. DXM + weed to był jeszcze do niedawna mój ulubiony mix, teraz też lubię dopalić do dexa jak chcę podbić fazę w ciekawy sposób.
  • 1032 / 14 / 0

Ogarnąłem dzisiaj tak zajebistego topa że się tak klei I jest tak zbity że się prawie go nie da rozerwać rekami
  • 54 / 6 / 0

U mnie w okolicy panuje taka legenda że podobno jak się top klei to ma dużoo THC i jest ogólnie sztosem xD Nie wiem czy to prawda.Spotkaliście się z czymś takim :D
  • 918 / 27 / 0

Mocno klejący się top oznacza, że ma bardzo dużo żywicy, a co za tym idzie, moc jest odpowiednio większa.
  • 250 / 24 / 0

Ma dużo żywicy ale co jak się klei a żywicy nie widać, to jest dopiero magia xd
  • 261 / 21 / 0

11 lutego 2019Matrixar pisze:
Ogarnąłem dzisiaj tak zajebistego topa że się tak klei I jest tak zbity że się prawie go nie da rozerwać rekami
Ta pewnie sklejony na super glue. Lepiej uważaj z dawkowaniem :liść:
  • 175 / 10 / 0

Ja, to bym kiedy chcial poczuc maksymalna moc THC :skret: :zombie: np spozyc makumbe o sporej mocy i w momencie jak sie ona na maxa zaladuje dodatkowo dopalic lufa %-D :liść:.Pewnie dobre z 4-6h mocnego tripa by bylo %-D .Palac, chyba ciezko by bylo uzyskac taki high,jak po jedzeniu z THC i tak palac szybko schodzi i to troche slabe jest,bo u mnie jakies 30-45min i czuje ze wyraznie schodzi.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata