Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 1200 / 19 / 25

Osobiście lubię do palenia obalić dobrego browara, profil działania obu substancji uzupełnia się niejako. Dodam, że nie lubię pić samego alkoholu, zwłaszcza w ilościach, które prowadzą do stanu upojenia, za to mix alko+baka to jest to, co lubię ;)
  • 171 / 10 / 0

@wildwolf @nietrzezwy
Dokladnie,bardzo latwo z palacza,stac sie pijakiem lub krzyzowo sie wjebac w obydwa.
Albo bedziesz glownie palil duzo, pijac do tego malo,a jak weedu nie bedzie,to bedziesz pic zeby nie siedziec trzezwym.Ja wczoraj mialem takie cisnienie na bucha :liść: ,nie majac wiecej bo jaralem wczoraj : :skret: ,ze kupilem alko troche i poszedlem pod swoj blok szukac przepalow ktore wywalalem przez okno jak skonczylem palic.Jakis mies temu wywalilem z okna lufe z dupka fake haszu i ja znalazem wczoraj i ja spalilem przy alko :niewiem: .
Ostatnio zmieniony 10 lutego 2019 przez Karolrdm99, łącznie zmieniany 1 raz.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Diler gwiazd wyszedł na wolność po trzech latach. Musiał zapłacić bardzo wysoką kaucję

Cezary P., znany jako diler gwiazd, wyszedł na wolność. Mężczyzna zapłacił 100 tysięcy złotych kaucji.
  • 37 / 6 / 0

10 lutego 2019Karolrdm99 pisze:
@wildwolf @nietrzezwy
Dokladnie,bardzo latwo z palacza,stac sie pijakiem lub krzyzowo sie wjebac w obydwa.
Albo bedziesz glownie palil duzo, pijac do tego malo,a jak weedu nie bedzie,to bedziesz pic zeby nie siedziec trzezwym.Ja wczoraj mialem takie cisnienie na bucha :liść: ,nie majac wiecej bo jaralem wczoraj :papieros: ,ze kupilem alko troche i poszedlem pod swoj blok szukac przepalow ktore wywalalem przez okno jak skonczylem palic.Jakis mies temu wywalilem z okna lufe z dupka fake haszu i ja znalazem wczoraj i ja spalilem przy alko :niewiem: .
Jak czytam twoje posty, to mam wrażenie że ty jesteś tym mitycznym narkomanem z anty narko przewodników, dla dzieci z szkół podstawowych.
Co zapalił bucha z marihuananen i spadł na dno społeczne.
  • 171 / 10 / 0

Nie spadlem nigdy na zadno dno,nawet nigdy nie tknalem twardych.Wszystko kwestia jakie kto ma predyspozycje do nalogow,badz w jakim celu ktos cos bierze.
  • 5163 / 488 / 0

Moim zdaniem miks alko + mj to prosta droga, żeby zaliczyć zgon (w przenośni oczywiście).
Miks odwrotny (mj + alko) jak najbardziej - fajnie wypić coś dobrego, ale w małej ilości.
  • 49 / 3 / 0

No to właśnie taki miks mnie teraz polamal. Na godzinę odpłynąłem...
  • 5495 / 406 / 0

10 lutego 2019jezus_chytrus pisze:
fajnie wypić coś dobrego, ale w małej ilości.
Polecam Malibu i do tego trochę ziółka i mamy świetny stan, nie pijemy alko, żeby się najebać tylko by po smakować. :wino: :skret:
  • 50 / 6 / 0

U mnie sprawdzają się 3 browary albo 100ml wódki i wiaderko 1 lub 2 i miazga jest :D
Ale wiadomo co kto lubi.
  • 1200 / 132 / 0

Nie wiem co wy widzicie w tym alkoholu, w moim przypadku, może nie tyle spłycał fazę co po prostu ograniczał, tłumił pewne bodźce za jakie marihuanę uwielbiam :korposzczur:
  • 37 / 6 / 0

No i generalnie samo zioło w sobie zazwyczaj strasznie zmula, do tego parę browarów czy coś innego i zmuła już jest 100%
Mam znajomego co egzystencję ograniczył właściwie tylko do tego, jest tak zajebany w akcji non stop że właściwie w ogóle nie opuszcza mieszkania.
Browar wiadro, wiadro browar i tak w kółko.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata