Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

41%
1.Cały czas.
83
16%
2.raz w tygodniu.
32
18%
3.Jaram i miksuję
36
6%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
13
8%
5.raz w miesiącu.
16
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
23

Liczba głosów: 203

• 292 / 52 / 0

Właśnie. Jakby mj miała być legalna to wiadomo, że dla osób +18.
Nie jestem jakimś zwolennikiem palenia, ale śmieszą mnie Ci wszyscy obrońcy alkoholu, a przeciwnicy zielska - ludzie starej daty, którzy opowiadają, że po marihuanie skacze się z okien. Ale nikt już nie powie o tych wszystkich, którzy po pijaku wsiedli do samochodu, zabili siebie i innych. A dlaczego? Bo przecież alkohol jest legalny! Jedyny kurwa argument. :uwaga:
  • 1300 / 177 / 0

Jak się dobrą sative spali to co godzine mach i uczucie jak by to był pierwszy, nie gadajcie kocopołów.
:liść: :świnia:

Izraelski naukowiec twierdzi, że Mojżesz był odurzony gdy rozmawiał z Bogiem

W Biblii nie brakuje intensywnych momentów – a to krzewy stają w ogniu, pioruny biją z niebios, głośne symfoniczne dźwięki wiodą proroków i świętych do intruzji sacrum. Mojżesz przeżył kilka doświadczeń podczas których zetknął się z bogiem w wyrazisty zmysłowo sposób. Ale czy zwyczajnie doświadczał tych rzeczy, czy też będąc w zmienionym stanie świadomości?

CBŚP na czele międzynarodowej operacji przeciwko narkotykom syntetycznym

Wartość "zabezpieczonych" narkotyków to blisko 365 mln zł.
  • 510 / 35 / 0

Mnie też wkurwia gadanie, "alkohol to alkohol, a marihuana to narkotyk". Nie , kurwa, dziadu jeden z drugim w garniturze, powiedziałbym tak: "skoro alkohol to alkohol to marihuana to marihuana". a nie że kurwa jedno jest narkotykiem a drugie nie
  • 211 / 141 / 0

Czemu starej daty i w garniturach, nie znacie młodych ludzi co tak uważają? Ja spotkałem takich całkiem sporo.
  • 7651 / 965 / 0

19 stycznia 2019UltraViolence pisze:
Jeśli jesteś fanem diesli i będziesz miał okazje koniecznie sprawdź Amherst Sour Diesel od Humboldt Seeds. Krzyżówka pomiędzy Chemdawg x Amherst Super Skunk, 80% sativa, 27% THC. Jestem pewny, że Ci się spodoba :bongo:
Niestety mieszkam w PL : ) Chętnie bym spróbował, ale szansa że się pojawi jest bardzo nikła. Każdy Diesel, jaki paliłem ma (poza zapachem nafty) wspólną cechę - działają relaksująco / uspokajająco w podobny sposób, jak benzodiazepiny (oczywiście porównanie należy traktować dość luźno).

Nie jestem fanem Diesli (choć bardzo je lubię). Nadają się świetnie do codziennego palenia, ale dla mnie nr 1 są czyste Indica (Kush'e).
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 32 / 0

Bardzo mnie ciekawi ten smak nafty, nigdy się z nim nie spotkałem albo nie zwróciłem uwagi. Jak będę w Holandii na pewno spróbuję takiej 'naftowej' indiki. Często natomiast spotykam krzaczki pachnące lasem lub cytrusami. Ogromną ciekawość wzbudza we mnie jeszcze odmiana Blueberry - fioletowy kolor pyszny smak i kanapowa faza.
Ogólnie co do odmian myślę że najciekawsze są hybrydy ze zdecydowaną przewagą indici (mają więcej THC od czystych indik).
  • 292 / 52 / 0

No tak, ludzie młodsi też się zdarzają, dla mnie to jest tak powszechne, bo kiedyś paliłam i jak teraz ktoś pali przy mnie to nic nie mówię, a w maju będą 3 lata jak nie palę w ogóle.

Przeważnie i tak spotykam się ze sporą akceptacją wśród ludzi w moim wieku (20-25), najgorzej jest z pokoleniem naszych ojców/matek. Bo babcie nie mają o tym zielonego :świnia: pojęcia, kiedyś wpadałam do swojej zjarana jak bąk a ta mi jeszcze proponowała, jedzenie, słodycze, bo wnusia tak marnie wygląda %-D %-D %-D
  • 1501 / 176 / 0

@jezus_chytrus zawsze można wrzucić do boxa, albo zasugerować zaprzyjaźnionemu growerowi odmianę ;-)

Ma zajebisty zapach - połączenie skunka żywcem wyjętego z lat '90 z ropą.

Próbowałeś Cookies Kush? 70% indica/30% sativa. Krzyżówka Girls Scout Cookies z OG Kushem, też zajebiście działa. Moje ulubiony są hejzy, ale dobrym kushem nie pogardzę.
  • 1699 / 218 / 0

Dobra, a zwykły doktorek może mi wypisać receptę na taką medyczną maryhuanie z THC,
i bez problemu załatwie to w aptece ?
  • 1576 / 644 / 0

Tak to każdy by chciał, nie ma tak łatwo.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 176 uczestników Wejdź na czata