Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 336 / 20 / 0

Przez moją neuralgię międzyżebrową i symptomy nerwicowe zazwyczaj dostaję histerii na punkcie pracy serca i płuc, niezależnie od tego, czy palę z tytoniem, czy bez niego.

marihuana wymaga ode mnie skrupulatności w kwestii S&S dużo bardziej niż jakikolwiek psychodelik czy dysocjant.
Użytkownik zbanowany
  • 30 / / 0

Ja mam podobnie. Muszę mieć idealny porządek w mieszkaniu, czuć się jak człowiek.
Zawsze jakiś plan na zjaranie się - czy to rower, czy jakiś serial- musi być.
Najgorsza rzecz jaka się może zdarzyć, to nuda na fazie (w sensie, siedzisz na chacie sam i nie wiesz co robić)- wtedy pojawiają się te natarczywe myśli, "bad tripy".
A jak mamy zajęcie- skupiamy się wyłącznie na nim, mózg przechodzi na tryb pozytywny :-)

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Konopie na cele medyczne powinny być uprawiane w Polsce

Zdaniem posłów z klubu Kukiz’15, uprawa konopi innych niż włókniste powinna być prowadzona przez Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich z siedzibą w Poznaniu, pod nadzorem ministra rolnictwa.
  • 5495 / 408 / 0

02 lipca 2018Baltimore pisze:
marihuana wymaga ode mnie skrupulatności w kwestii S&S
Bo marihuana wbrew pozorom to dość silny psychodelik, szczególnie jak palimy kilka razy w miesiącu i mamy bardzo psychodeliczna banie :old:
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 84 / 0

brednie
Użytkownik zbanowany
  • 30 / / 0

marihuanę raczej ciężko zaszufladkować. Ostatnio terapeutka od uzależnień określiła ją "depresantem"- i się jeszcze wykłucała %-D
Odstawiłem tym kodeinę, w jej oczach byłem i tak ćpakiem depresantów, podziękowałem za nieprofesjonalizm i już do niej nie wróciłem.
  • 188 / 1 / 0

Czy to normalne ze kicham po powąchaniu mj?
  • 17 / / 0

Ja zawsze po paleniu mam chociaż lekki katar
  • 796 / 32 / 0

Ja mam zatwardzenie. Z kąd Wy sie bierzecie ?
  • 336 / 20 / 0

*Skąd. Zewsząd. Jeden ma katar, drugi dostaje paniki, a trzeciego boli głowa.
  • 17 / / 0

Paniki dostałem tylko raz było to jedno z moich najgorszych upaleń w życiu trwało to jakoś z 1,5 godziny i chyba jeszcze nigdy się tak nie cieszylem gdy zobaczyłem moich znajomych
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata