Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 336 / 20 / 0

Przez moją neuralgię międzyżebrową i symptomy nerwicowe zazwyczaj dostaję histerii na punkcie pracy serca i płuc, niezależnie od tego, czy palę z tytoniem, czy bez niego.

marihuana wymaga ode mnie skrupulatności w kwestii S&S dużo bardziej niż jakikolwiek psychodelik czy dysocjant.
Użytkownik zbanowany
  • 30 / / 0

Ja mam podobnie. Muszę mieć idealny porządek w mieszkaniu, czuć się jak człowiek.
Zawsze jakiś plan na zjaranie się - czy to rower, czy jakiś serial- musi być.
Najgorsza rzecz jaka się może zdarzyć, to nuda na fazie (w sensie, siedzisz na chacie sam i nie wiesz co robić)- wtedy pojawiają się te natarczywe myśli, "bad tripy".
A jak mamy zajęcie- skupiamy się wyłącznie na nim, mózg przechodzi na tryb pozytywny :-)

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Irlandzka Garda pod wrażeniem "wyrafinowanej" plantacji marihuany prowadzonej przez Polaka

Podczas nalotu na jego plantacje policjanci nie mogli wyjść z podziwu dla ogromu pracy, którą włożył w urządzenie tego nielegalnego procederu.
  • 5495 / 408 / 0

02 lipca 2018Baltimore pisze:
marihuana wymaga ode mnie skrupulatności w kwestii S&S
Bo marihuana wbrew pozorom to dość silny psychodelik, szczególnie jak palimy kilka razy w miesiącu i mamy bardzo psychodeliczna banie :old:
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 84 / 0

brednie
Użytkownik zbanowany
  • 30 / / 0

marihuanę raczej ciężko zaszufladkować. Ostatnio terapeutka od uzależnień określiła ją "depresantem"- i się jeszcze wykłucała %-D
Odstawiłem tym kodeinę, w jej oczach byłem i tak ćpakiem depresantów, podziękowałem za nieprofesjonalizm i już do niej nie wróciłem.
  • 188 / 1 / 0

Czy to normalne ze kicham po powąchaniu mj?
  • 17 / / 0

Ja zawsze po paleniu mam chociaż lekki katar
  • 796 / 32 / 0

Ja mam zatwardzenie. Z kąd Wy sie bierzecie ?
  • 336 / 20 / 0

*Skąd. Zewsząd. Jeden ma katar, drugi dostaje paniki, a trzeciego boli głowa.
  • 17 / / 0

Paniki dostałem tylko raz było to jedno z moich najgorszych upaleń w życiu trwało to jakoś z 1,5 godziny i chyba jeszcze nigdy się tak nie cieszylem gdy zobaczyłem moich znajomych
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata