Antydepresanty - Odstawienie

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 284 / 4 / 0

Biorę sertraline w dawce 100mg a nawet byłem na 150mg przez 4miesiace ale dawki były różnie redukowane na każdej dawce byłem 3tygidnie chciałbym zejść do zera jak to zrobić
  • 1689 / 261 / 0

A próbowałeś co tydzień obcinać pół tabsa?

Konopie medyczne w postaci doustnej? W polskich aptekach ich wykonanie jest niemożliwe…

Polskie apteki obecnie wydają konopie medyczne wyłącznie w postaci suszu, który pacjenci „zażywają” w formie waporyzacji lub palenia. Ich przetwarzanie w aptekach, w sposób umożliwiający przyjęcie doustne, jest z wielu powodów niemożliwe lub nieopłacalne. Problemy aptek w tym zakresie opisuje Konsultant Krajowy w dziedzinie farmacji aptecznej, dr n. farm. Bożena Grimling.

Brazylia: Kokaina w brzuchu ciążowym z arbuza

"Kreatywność przemytników narkotyków nie zna granic" - tak policjanci z brazylijskiego Sao Paulo skomentowali próbę przewozu kokainy w arbuzie "udającym" ciążowy brzuch.
  • 3132 / 871 / 0

Schemat na wortioksetynę.

Startujemy z:
10mg D.S. 0-0-2
Schodzimy do 10mg D.S. 0-0-1
Tydzień na 10mg 0-0-1
0.

Zerujemy. Nie występują nawet zaburzenia jakości snu.
  • 284 / 4 / 0

Witam jak byłem na dawce 100mg dziesięć dni i gdy zszedłem na 75mg od początku terapię bardzo źle się czuje psychicznie i fizycznie na tym leku mam ciągle zawroty głowy bóle w klatce piersiowej drżenie rąk mroczki zmęczenie w oczach plus pracy gdy zszedłem na 75 mg dostałem takiego zawrotu że straciłem przytomność upadłem na głowę silna i mam guza teraz te 75mg ile dni mam brać jakimi lekami mogę się wspomagać w y trochę te skutki zminimalizować
  • 1545 / 41 / 0

@Up
To napisz jakie leki bierzesz i jak długo jesteś na tych lekach ?
  • 284 / 4 / 0

Spamilan 10mg 1,5miesiqca na sertralina od września trazodane 50mgod od miesiąca Zaczynałem od dawki 25mg do 150mg doktorka zwiększała mi co 2tygodnie im większe były dawki tym gorzej się czułem później doktorka zniżała od momentu brania tego leku nie czułem ani jednego dnia dobrej pogorszyło się jestem obecnie na 75mg gdy byłem na 100 i zszedłem na 75mg to w tym dniu dostałem takiego zawrotu głowy że straciłem przytomność spadłem na podłogę i rozbiłem glowe
  • 1545 / 41 / 0

@Up
A co lekarz na to ?
  • 284 / 4 / 0

Nie mogę się znim dogadać twierdzi żebym przetrzymał ale ja nie mogę funkcjonować normalnie zwiększała mi szybko później szybko zmniejszał
  • 284 / 4 / 0

Jak zminimalizować skutki uboczne jakimt lekami benzo pręga czy coś innego
  • 1545 / 41 / 0

Te objawy, które opisujesz są objawami ubocznymi spamilamu.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata