Ipomoea Violacea (Morning Glory) - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 2 / / 0

Na następny raz podwój dawkę, ale zostań w domu. Powój potrafi zaskoczyć, a ponieważ - według mnie - należy do "ciemniejszych" psychodelików może być za grubo. Jeśli już to na pewno idź z kimś kto będzie Cię mógł ogarnąć
  • 213 / 30 / 0

wie ktoś czy liście i kwiaty są też aktywne czy tylko nasiona?

Stanowisko Wolnych Konopi w sprawie projektu Parlamentarnego Zespołu ds Legalizacji

...czyli głos w konsultacjach projektu Parlamentarnego Zespołu ds Legalizacji dotyczącego konopi indyjskich.

Kielczanin skazany za leczenie się marihuaną złożył do Andrzeja Dudy prośbę o ułaskawienie

We wtorek, 16 marca przed Kancelarią Prezydenta w Warszawie Dariusz Kruk – kielczanin skazany na więzienie za posiadanie konopi, których używał w celach leczniczych, zorganizował konferencję, na której przedstawił swoją historię. W towarzystwie kilkudziesięciu osób obecnych na spotkaniu złożył prośbę do prezydenta Andrzeja Dudy o akt łaski.

ykb

• 127 / 6 / 0

Jak wygląda legalność tej rośliny?
  • 213 / 30 / 0

Legalna, mam sporo tych roślin
  • 3 / / 0

Czym można zbić fazę? Chce załadować ze 100-150 z casto i w razie mocnego trupa chce mieć coś pod ręką.
  • 2276 / 284 / 1

Rzygać, węgiel aktywny lub benzodiazepiny
  • 2 / / 0

Pisałem kiedyś tutaj i zamówiłem jakoś w listopadzie 10g nasion Legutko,
zjadłem pierwszy raz 2g - poczucie lekkości, miło sie spacerowało, poprawiony humorek
dwa tygodnie później przeżułem pozostałe 8g - nudności średnie, odczuwalne, ciężko o nich zapomnieć + oczy jak po kwasie/grzybach, dużo Cev'ów. delikatne " pływanie" przedmiotów.
Nie chciałem już więcej tego brać, ale po 6 miesiącach stwierdzam, że czemu nie!
I zamówiłem sobie od legutko znowu dyszkę. jak będzie napisze.
jak macie jakieś protipy jak pozbyć się nudności to byłbym ukontentowany
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 2246 uczestników Wejdź na czata