Ipomoea Violacea (Morning Glory) - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 304 / 18 / 0

Legutko klepliwe? Bo widzę, że już są w marketach.

I jeszcze tak wracając do tematu, ktoś obeznany powie czy są szanse na to, że traktują te nasiona dzisiaj związkiem metylortęci? Czy nie ma się czego bać już dziś?
  • 118 / 8 / 0

A czy Ipomoea Tricolor ma te same właściwośći ?

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Trawka nie dotarła do Domu Pomocy Społecznej

Dzięki dobremu rozpoznaniu i sumiennej pracy funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego udało się zapobiec wprowadzeniu na teren DPS-u "substancji szczególnie groźnej dla zdrowia i życia pensjonariuszy", a także bezpieczeństwa przebywających tam osób ;)
  • 304 / 18 / 0

Tak.
  • 1 / / 0

Jadłem kilka razy wilec i było dosyć ok. Ostatnim razem jadłem bodajże heavenly blue od legutko (12g), obmyłem nasionka w zimnej wodzie i z racji że nie mialem jak zmielić to gryzłem po kolei każde nasionko i połykałem popijając co jakiś czas naparem z melisy i pokrzywy. Niestety mdłości i wymioty, działanie na pograniczu placebo.
Posiadam 9g nasion od firmy Vilmorin, odmiana heavenly blue. Zna ktoś domowy sposób by po umyciu je porządnie zmielić aby ładnie się trawiły i normalnie zadziałały ? Nie mam blendera, stąd to pytanie.
  • 277 / 49 / 0

W sklepach masz młynki z pieprzem takie po 5zł. Wysypujesz pieprz wsypujesz nasionka i jechane
  • 187 / 12 / 3

Właśnie też muszę kupić tego legutko i wszamać z 10g a z tym dexem to serio masz dziwnie wysoką tolerkę jak ja po 500 - 600mg po astralu se latam
  • 381 / 28 / 0

@GalaktycznyBiznesmen To nie tolerancja (keta ponad 3 tygodnie temu), mój organizm bardzo dziwnie metabolizuje tę substancję. Zawsze miałem problemy z deksem, stąd bardzo rzadko go wybieram. Raczej w dysorc uderzam, ale skończyły mi się. deksa popijałem sokiem z grejpfrutów wyciskanych i miąższ zjadłem i w chuj albedo przy okazji i też nic nie wzmocniło tripa.
Po vilmorinie przetestuję legutko paczki 3g, ale nie jest to heavenly blue tylko zwykły i obawiam się że może on być nie warty zachodu.
  • 187 / 12 / 3

@ up
Próbowałem w zeszłym roku zwykły i potwierdzam że nie warty zachodu. Ja od zawsze miałem wysoką tolerkę na kodeinę tylko na początku 300mg mnie jako tako robiło teraz już minimum 400 musi być
A propo deksa to na 500mg miałem 2 tripy w życiu raz z grejfrutem a raz z 1 piwkiem i z piwkiem mocniej porobiło xd
  • 381 / 28 / 0

Mnie najbardziej kiedyś zrobił z butelką wina 11% rozłożone na 150+300 za namową kogoś z forum. Wcześniej dawki po 600 na raz nie robiły nawet. Jak rozkładam na dwie dawki i wrzucam drugą po godzinie to działa. Nie wiem czym to spowodowane jest. Taka sytuacja. Ale i tak jest to wybitnie mało wizualne dyso dla mnie nawet w miksie z mj. Inne robią jak trzeba.
  • 4 / 1 / 0

A testował ktoś obie metody zażycia (tzn. ekstrakcja wodna vs umycie i zmielenie) i może powiedzieć która lepsza?
Bo przeglądając wątek widzę różne, sprzeczne ze sobą opinie
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 1247 uczestników Wejdź na czata