Psychodeliki | Dział Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 13 / / 0

przypomniało mi się jak kiedyś wziąłem mix 3 różnych kwasów po 1/4 blottera były tam ALD-52, ETH-LAD, 1p-LSD oraz DPT i miprocyna wydaje mi się że coś jeszcze było wtedy ale to co się działo przy zamkniętych oczach to zrobiło całkiem ciekawe wrażenie w dodatku trip był wyjątkowo kontrolowany i szło manipulować wizualizacjami fajny mix polecam, tylko nie polecam jeść młodego kokosa bo bełt poszedł ale to pewnie przez to że piłem też wcześniej, jednak i tak polecam jeden z najlepszych mixów jakie próbowałem z tego co pamiętam, było tego niezliczona ilość jednak i tak ten mix wyjątkowo zapadł w pamięci...
Użytkownik zbanowany
  • 761 / 56 / 0

Co mógłbym dorzucić do MDMA by nasilić euforię ?

Jak depenalizacja marihuany może pomóc w walce z koronawirusem

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że spożywanie marihuany stwarza znacznie niższe zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, niż Covid-19. Utrzymanie nieskutecznej prohibicji stanowi bezdyskusyjny koszt dla budżetu państwa, który pokrywa pracę policji, prokuratury, laboratoriów, sądów, zakładów karnych i ośrodków odwykowych .

Ryzyko przewlekłej obturacyjnej choroby płuc i pogorszenia FEV1 u palaczy marihuany

Palenie marihuany może zaostrzyć przebieg przewlekłych chorób układu oddechowego. Niewiele wiadomo na temat długotrwałego wpływu tego narkotyku na funkcje płuc. Tę kwestię zbadano w Kanadzie, w której marihuanę można kupić legalnie.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata