Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1687 • Strona 169 z 169
  • 39 / 2 / 0

Re: 2C-B
Post
Ostatnio mój znajomy do mnie zagadał czy nie chciałbym z nim zjeść 2C-B. Jest tylko jeden mały problem choruje na nerwice natręctw, czy mogę w takim wypadku zażywać tą substancje? Od siebie dodam, że od czasu do czasu biorę amfetaminę (natręctwa są mniej więcej na podobnym poziomie co przy stanie trzeźwości) oraz palę marihuanę (akurat jeśli chodzi o samą marihuanę to tutaj ciężko się wypowiedzieć na ten temat, sam odkryłem, że albo critical albo critical kush działa na mnie łagodząco, natomiast inne odmiany potrafią pogorszyć moją sytuację przez co objawy nerwicy są dużo cięższe).
  • 34 / 1 / 0
Awatar użytkownika

Re: 2C-B
Post
W sumie to się podłączę do pytania wyżej. Mam ochotę zrobić sobie chillowy wieczór na 2cb, ok 20mg, ale raz, że nigdy tego nie brałam, a dwa, że będę sama. Mam lekkie skłonności do panikowania (skrzywienie po ostrym tripie na dyso), no i nie wiem czy się za to brać. Ewentualnie wezmę emke, no ale nie powiem, 2cb kusi mocno.
  • 397 / 41 / 6
Awatar użytkownika

Re: 2C-B
Post
@hanaxal 20mg 2C-B to nie jest duża dawka od siebie mogę powiedzieć że ta substancja jest raczej łagodna dla psychiki o wiele większa trzeźwość i mniejsza szansa na badtripa niż po LSD. Jest też bardziej naturalne niż MDMA ta euforia nie jest taka nachalna jak emkowa
  • 34 / 1 / 0
Awatar użytkownika

Re: 2C-B
Post
No to zachęciłeś. Ale ostatnio brałam emę i nie wiem jaki odstęp trzeba mniej więcej zachować od brania 2cb. 2 tyg wystarczą?
  • 18 / 1 / 0

Re: 2C-B
Post
Czy 2C-B zadziała przy braniu SSRI?
Ma ktoś doświadczenie.
Konkretnie przy escitalopramie?
  • 846 / 255 / 0
Awatar użytkownika

Re: 2C-B
Post
@hanaxal powinno wystarczyc , chyba ze przeholowas wtedy to moze tydzien dluzej
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 397 / 41 / 6
Awatar użytkownika

Re: 2C-B
Post
@hanaxal tak 2 tygodnie na spokojnie wystarczą jak masz więcej pytań możesz na luzie pisać na pv ^^ :extasy:
ODPOWIEDZ
Posty: 1687 • Strona 169 z 169
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.