Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1637 • Strona 164 z 164
  • 104 / 7 / 0
Awatar użytkownika

Re: 2C-B
Post
Pusty żołądek to raczej obowiązek i lepiej go zalej herbata z imbirem na 30min przed. Pełen żołądek równa się powolne wchodzenie i muł na żołądku. Nic przyjemnego. alkohol nie wskazany. U mnie zawsze spłyca, a przy MDMA potrafię stracić pamięć na 2h. Ja sobie odpuściłem.
Cogito ergo sum
  • 742 / 210 / 0
Awatar użytkownika

Re: 2C-B
Post
@hipermarkeciarz tak jak kolega wyzej - tylko na czczo , chyba ze lubisz dlugie ladowanie mizerne efekty i mdlosci/belt w pakiecie . :wino: to wrog psychodelii , natomiast emeczka wchodzi w piekna synergie kolorowa i rozrywkowa ale taki mix zachowalbym na pozniej majac juz doswiadczenie solo .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 1 / / 0
Awatar użytkownika

Re: 2C-B
Post
Cześć wszystkim. Do tej pory grzecznie czytałam forum i niewypowiadałam się. Co się zmieniło? A no wpadłam na pomysł, w przypływie piątkowej nudy oczywiście, zarzucić 2C-B. Do tej pory zawsze oral i średnio podobała mi się ta substancja. Dzisiaj jednak postanowiłam rozgnieść pigułę, twarda w cholerę skubana, i wciągnąć jej zawartość. MEGA. Mój mózg dalej nie ogarnia jak ja mogłam to łykać do tej pory. Różnica w działaniu jest nie do opisania. 2C-B jednak ma potężny potencjał i dopiero dzisiaj go odkryłam. Także Panowie i Panie, jeżeli zastanawiacie się jak się za to wziąć, ja zdecydowanie polecam noskiem! Ból spokojnie do zniesienia. W sumie to bardziej szczypanie.
  • 742 / 210 / 0
Awatar użytkownika

Re: 2C-B
Post
@DarkBliss po prostu dawki donosowe sa polowe mniejsze niz oral - dzialaja krocej i intensywniej nic wiec dziwnego , ze lepiej mialas przy drugim podejsciu . Niemniej ciesze sie , ze przekonalas sie do tego pieknego wizualnie psychodelika .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 15 / / 0

Re: 2C-B
Post
A jak sprawa wygląda z dorzucaniem? najlepiej na peaku? bo zauważyłem, że zejście przynajmniej u mnie jest bardzo szybkie i ciężko by było się wstrzelić w ten przedział zanim totalnie zejdzie. I jest jakiś sens w dorzucaniu więcej niż raz?
  • 2433 / 626 / 5
Awatar użytkownika

Re: 2C-B
Post
Dorzucaj kiedy chcesz, to nie MDMA.
Twój ulubiony sodomita
  • 2136 / 251 / 0

Re: 2C-B
Post
Jakby porównać 2cb a do działania MDMA chodzi mi o euforie i odbiór muzyki ? Doznania są bardziej euforyczne ? Muzyka lepiej wchodzi ? Czy jakie są odczucia ?
ODPOWIEDZ
Posty: 1637 • Strona 164 z 164
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.