2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 1437 Strona 144 z 144
Rejestracja: 2017
  • 50 / 4 / 0

Testowałem i nie jest to substancja dla mnie, te dziwne poczucie ciała, zniekształcone dźwięki i ogólnie psychodela o zupełnie innym charakterze, ziomek wyżej dobrze pisze ze jest przytłaczająca, wizuale mimo ze kolorowe to strasznie nudne, CEVy suche, proste ogólnie nic wizualnie nie zrobiło na mnie wrażenia.
Było na tyle słabo ze musiałem dojebac mj, to dopełniło możliwości 2C-B, ale jednocześnie zafundowało mi taki kardiorozpierdol ze myślałem ze momentami może być ze mną ciężko, nie był to natłok wizualnych efektów, mentalnie czułem się zajebiscie, fizycznie to czułem jak moje serce zaraz rozkurwi mi zebra, i tak przez 5 godzin. :| Osobiście przeczekałem co najgorsze i zakończyłem tripa ostro zdziwiony.
Ta substancja ma potencjał, japierdole jak po tym pięknie mózg pracuje! Wszedł na nieznane mi wcześniej obroty i naprawdę czułem się mentalnie przepięknie, mógłbym powiedzieć ze nawet lepiej niż np. Po grzybach i kwasie. Ta czystość umysłu, zero pojebanych myśli, wyciszenie umysłu, przy jednoczesnym jego podkręceniu, kurwa coś nie do ogarnięcia, to zrobiło na mnie największe wrazenie. Wyrzuty energi na przemian z totalnym rozpłynięciem, tez nie są ciekawe, raz nie można się ruszyć raz nie wiadomo co ze sobą zrobić. Jeszcze ta możliwość przeniesienia swoich myśli w inna cześć ciała, jakie to było specyficzne :o
Tak poza tym to nie będzie to substancja do której będę wracał z chęcią, za duże obciążenie fizyczne w szczególności kardiorozpierdol którego nienawidzę, przy bardzo nudnej wizualnej stronie specjalnie mi się nie spodobał.
Najdziwniejsza substancja jakiej w życiu próbowałem %-D
Rejestracja: 2020
  • 25 / 1 / 0

@Blaaazeed jaka dawka?

Konopie medyczne w postaci doustnej? W polskich aptekach ich wykonanie jest niemożliwe…

Polskie apteki obecnie wydają konopie medyczne wyłącznie w postaci suszu, który pacjenci „zażywają” w formie waporyzacji lub palenia. Ich przetwarzanie w aptekach, w sposób umożliwiający przyjęcie doustne, jest z wielu powodów niemożliwe lub nieopłacalne. Problemy aptek w tym zakresie opisuje Konsultant Krajowy w dziedzinie farmacji aptecznej, dr n. farm. Bożena Grimling.

Psy służbowe Straży Granicznej ujawniły w ubiegłym roku setki kilogramów narkotyków i broń

W ubiegłym roku psy służbowe Straży Granicznej doprowadziły do ujawnienia m.in. ok. 300 kg marihuany, 10 kg amfetaminy i ponad 600 tabletek esctasy – poinformowała ppor. Anna Michalska z Komendy Głównej Straży Granicznej. Znalazły też broń i ponad 3 tys. sztuk amunicji.
Rejestracja: 2017
  • 50 / 4 / 0

@Czterokutasofon 16mg prawdopodobnie.
Ogólnie to przed chwilą wleciała chmura i dziwnie zaczął ekran wibrować, wszystko miało połysk, miejscami widziałem zmiany kolorów...
W dodatku czuje jakby ucisk w wątrobie :/
Ile to się w organizmie utrzymuje? :cojest:
Rejestracja: 2010
  • 3087 / 118 / 0

@CieplaPoduszka takich dużych nie próbowałem, chcę też spróbować. Na pewno ten rejon 16-25 jest dla mnie nijaki, bo ani to już empatogenne, ani jeszcze poważnie psychodeliczne.

Kolega kiedyś mi mówił o potencjale/charakterze psychodelicznym 2cb ujawniającym się dopiero w wysokich dawkach bardzo rzadko praktykowanych przez ludzi. Wspomniany przez Ciebie rejon chyba pokrywa się z "wysokim dawkowaniem".

Wizualnie jest na pewno bardzo ciekawie, po 25mg mam z obrazu zupę, co przy działaniu 2cb na błędnik <3 powoduje, że łatwo się wywrócić
Rejestracja: 2017
  • 494 / 84 / 0

mnie 25mg 2C-B wkurwiło. Były mocne wizuale ale też mocna, wymuszona, chemiczna stymulacja. Nie byłem na to przygotowany, a czułem się jak na LSD + amfetaminie, odjąć headspace (kolejny minus).
z tryptamin najbliżej mu do 4-HO-MET ale komponenta stymulacyjna to chyba MDMA. Więc 2C-B = metocyna + MDMA
Rejestracja: 2017
  • 50 / 4 / 0

Mi 2C-B przypomina coś w rodzaju „psychodelicznej amfetaminy
Mnóstwo energi w połączeniu z bardzo odległym ale racjonalnym myśleniem jest spoko, ale puste wizuale ciagle nakładające się na siebie i popierdolona praca układu krwionośnego nie są specjalnie zachwycające, w dodatku czułem krew płynącą w moich żyłach i tętnicach, tez nie było to fajne, nie mogłem się uspokoić bo sprawiało mi dyskomfort to ze czuje pracę swoich organów do takiego stopnia.
W całkowitej ciszy czasami było słychać jakieś metaliczne dźwięki, miałem tak kiedyś przy benzydaminie :rzyg:
Dziwny sprzęcik, a tak chciałem spróbować Nexusflipa ze względu na mechanizm działania 2C-B %-D
Rejestracja: 2016
  • 71 / 8 / 0

No ja wlasnie czytalem, ze 2cb swoje prawdziwe oblicze pokazuje dopiero w mixach.
Nie zniechecaj sie mordo xdd. Zarzuc wspomniany nexusflip lub z lsdkiem też czytałem, że dobrze siada. Aż dziwne, że jeszcze nie dali nazwy własnej na to combo xd.
Posty: 1437 Strona 144 z 144
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 2084 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości