2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 85 / 3 / 0

Jadł ktoś podłużne pixy oreo? Jak wypadają w porównaniu do żółtych batmanów?
  • 4 / 2 / 0

Ja miałem okazję skosztować przedwczoraj i nawet zabierałem się do podobnego pytania
Rzekomo mają one mieć ok 25 mg 2C-B, więc na wieczór z dziewczyną która wcześniej brała ze mną tylko trzykrotnie MDMA która działała na nią dość niekorzystnie postanowiłem podzielić jedną na 1/3 dla niej i 2/3 dla mnie - tak by było milutko oraz bezpiecznie dla niej oraz bez dojścia do poziomu visuali na które mimo wszystko trochę liczyłem przy mojej dawce. Wcześniej 2C-B brałem 3 razy, właśnie w formie batmanów, z czego tylko raz osiągnąłem coś co mógłbym nazwać tripem - po połknięciu dwóch, czyli ok 20 mg.

Co do oreo - przy 2/3 tabletki nie miałem żadnych OEVów, za to CEVy ograniczały się do zapełniania czerni delikatnymi odcieniami jednolitych kolorów i naprawdę mikroskopijnych i ledwo widocznych wzorków w centrum pola widzenia. Patrząc na ekran telefonu lub komputera widziałem lekką "kwasową" poświatę, porównywalną do może ok 50 ug kwasa? W nosie/gardle czułem charakterystyczne spięcie, taki serotoninowy katar który wskazywał mi że w mózgu naprawdę wzrósł mi poziom tego przekaźnika. Było miękko i delikatnie, ale nie zbliżyło się to do tych dwóch batmanów, a bardziej tego co czułem po jednym

Z kolei dziewczyna nie poczuła nic po 1/3, co nie zdziwiło mnie biorąc pod uwagę niewielkie efekty u mnie. Ogólnie wieczór bardzo przyjemny, dobrze nam się rozmawiało. Gdybym miał strzelać ile mg znajduje się w jednym oreo powiedziałbym że 15. Może mocniej by mi weszło przy innym settingu, na pewno spróbuję jeszcze w innych warunkach i z większą dawką, może nawet nie całą tabletkę ale i 1,5. Na pewno nie ma co rozdzielać tej tabletki

Dr Shopping, czyli jak państwo traci miliony na psychotropach

Tylko w ubiegłym roku fundusz zdrowia stracił co najmniej 14 milionów złotych, refundując leki psychotropowe, które trafiają na czarny rynek. Reporter TOK FM w trakcie prac nad materiałem odkrył luki w systemie i bezczynność instytucji państwa. Efektem są ogromne straty finansowe, ale też społeczne. Proceder trwa od dawna.

Wpadł boss narkogangu, który ukrył w skierniewickim banku ponad 1,4 mld zł

Wpadł boss narkotykowego gangu, który wyprał ponad 1,4 mld zł, a pieniądze ukrywał w Banku Spółdzielczym w Skierniewicach. Izraelczyk z panamskim paszportem został zatrzymany na lotnisku w Amsterdamie, skąd najprawdopodobniej prowadził nielegalne biznesy. Z ustaleń dolnośląskich „pezetów” wynika, że mafioso brał udział w obrocie narkotykami o wartości nie mniejszej niż 3,4 mld zł.
  • 1711 / 415 / 5

2C-B nic z serotoniną nie robi, wkręcasz sobie jakieś objawy somatyczne.
  • 8 / / 0

Witam
jak wygląda nastepny dzien po 2C-B i kiedy da sie zasnąć i jak silnie dziala aktuaslnie z moich doswiadczen zjazdy z XTC i LSD oceniam dobrze a z DXM i fety nienajlepiej
  • 1711 / 415 / 5

Zaśniesz jak zejdzie, nie ma czegoś takiego jak zjazd. Czasem występuje ból głowy. Działa tak silnie ile weźmiesz.
  • 5 / 1 / 0

A ja bym chciał ostrzec że to oreo to jednak może też klepnąć, kolega po jednej powiedział że takiego czegoś na głowie to nie miał nawet po 200 kwasa.
Jeszcze pół tabsa i możliwą by była strata równowagi po patrzeniu się w podłogę, obraz wibrował każdej z 4 osób, a raczej poszczególne rzeczy i osoby, czasami blur, tradycyjnie wzory i fraktale, ale takich to jeszcze nie miałem.
Ogółem 2 brało to pierwszy raz i trochę schizowali.
Brałem kiedyś pół tabsa 25 i to dzisiaj kleplo nieporównywalnie mocniej.
  • 8 / / 0

jak MDMA na mnie prawie nie dziala to 2C-B tez nie bedzie dzialac jak powinno?
bo szkoda zmaenowac a jak sie przypomni poczayki MDMA to to bylo cos a tera to wygrzewanie bardziej.
  • 1711 / 415 / 5

Będzie działać jak powinno.
  • 5 / / 0

]Spróbowałem wczoraj 2C-B w małej dawce (12mg), gdyż był to mój pierwszy kontakt z tą substancją. Czułem spory niedosyt, ale introspektywnie i emocjonalnie było dosyć mocno. Dostrzegam duży potencjał do pracy z emocjonalną sferą. Spodziewałem się trochę bardziej imprezowego stanu i stąd moje pytanie - czy z większą dawką będzie jeszcze bardziej emocjonalnie? Euforii większej również nie uświadczyłem, ale byłem nieco zmęczony przed samym tripem. Czy z dawką wzrasta euforia? Jak ma się 2CB do Nbomów jako party drug? Pamiętam, że lata temu miałem spotkanie z 25i i było bardzo towarzysko, trochę mandali, tańca i dużo śmiechu. Spodziewałem się tutaj czegoś podobnego, ale nie uświadczyłem nic z tych rzeczy.
  • 1711 / 415 / 5

12mg to tyle co nic. Tak jakbyś po 50mcg kwasa spodziewał się fraktali i spotkań z absolutem. 20-25mg już jest imprezowo.
Pamiętaj też, że każdy trip jest inny.
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 1736 uczestników Wejdź na czata