2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 1198 Strona 117 z 120
Online

Re: 2C-B

Rejestracja: 2014
  • 1298 / 254 / 5

BL przy wciąganiu jest krótszy lub nie ma go wcale. Przy oralu może trwać nawet cały trip. Do tego nie musisz czekać godziny aż się zacznie na dobre i możesz w miarę szybko rozkręcić imprezę na nowo.
Rejestracja: 2020
Użytkownik nieaktywny
  • 101 / 28 / 0

26 czerwca 2020DelicSajko pisze:
Połowa tabsy 25mg w nos powinna porypać jak cała połknięta, tylko szybciej i intensywniej.
2C-B nie da ci takich rozkmin jak LSD czy jakakolwiek tryptamina. Będzie ciepło, fajnie, śmiesznie. Będą kolorki, wizuale ale nie będzie tej głębi. No, chyba że zajebiesz z 40mg.
Według mnie powinieneś doświadczyć pełnego tripu 2C-B. Nie masz tolerancji na psychodeliki? Masz 100% pewności, że to 25mg, a nie 10mg?
Jedyne co bralem ostatnio, a co działało na serotoninę to tramadol, ale i tak miałem z tydzień przerwy przed 2C-B. Czasami biorę też trazodon, ale wykluczone abym miał go wtedy we krwi. Psychodeliki ostatni raz brałem jakoś w zeszłe lato i w ogóle robię to jakieś 3-5 razy do roku, przy czym cały rok brałem trazodom, a druga jego połowa upłynęła mi na SSRI, więc to był rok bez psychodelików. Zresztą nie muszę chyba mówić, że jak depresja mnie dojechała, to ostatnie na co miałem ochotę to poszerzanie swiadomości %-D

100% pewności nie mam, bo nie wysłałem drugiej połowy piguły do EC ;) Ale piguły od tego vendora są rzekomo produkcji DutchMasters, więc powinny być koszerne. Może jestem odporny, natomiast nie widzę nic co wpłynęło by negatywnie na tolerancję, chyba że o czymś nie wiem.
26 czerwca 2020KapitanAizen pisze:
Po co wzmacniać bl wciągając? 2C-B raczej się je bardzo okazjonalnie i jest tanie. Gra nie warta świeczki.
Przeczytałem jak ktoś pisał, że przy wciąganiu zadziała krócej. Chciałem się naćpać, ale była juz 15, a informacja o działaniu krótszym, a przy tym mocniejszym wydała mi się kusząca.

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Stróże prawa zaopatrywali dilerów

Jak informowała "la Repubblica" Giuseppe Montella, jeden z zatrzymanych karabinierów Piacenzy od 2008 miał aż jedenaście samochodów, 16 motocykli i kilkadziesiąt rabunków bankowych.
Rejestracja: 2020
  • 4 / 1 / 0

Nada się ten specyfik w dawce dającej pełne efekty do obejrzenia sobie jakiegoś porytego filmu? Las Vegas Parano oglądałem już na kwasie i ziole (osobno) i za każdym razem było to coś pięknego, a mówicie że jest to lekki psychodelik więc myśle że się nada.
Rejestracja: 2017
  • 437 / 108 / 0

@FocusF13 nada sie , chociaz jak na moje to marnotrastwo i jak juz to na zejsciu .
Lekki nie jest w zadnym wypadku (w pelnej dawce typu 40mg) , mocniejszy BL i wizuale od kwasa , sa elementy euforyczno-pigulowe tez .
Online

Re: 2C-B

Rejestracja: 2014
  • 1298 / 254 / 5

Ja bym nie dał radu usiedzieć na 2C-B i oglądać czegoś. Bzykanko jakieś, taniec itp. to tak.
Rejestracja: 2018
  • 88 / 3 / 0

Opowie ktoś po krótce jak ma się to 2C-B do np. 4-HO-MiPTa? Czytam i czytam, i podobno jest to "lajtowy" psychodelik na bani. A jak ma się odbiór muzyki i wizuale? Będzie coś jak po tryptaminach, po kwasach czy w ogóle inaczej?
Rejestracja: 2018
  • 1763 / 365 / 25

Inaczej. Wizuale są cudowne i niepowtarzalne. Po 20 mg do nosa miałem wizuale na poziomie 300 mcg LSD. Mentalnie za to czułem się jakbym zjarał dużo świetnego haszu albo sativy. Euforia, radość i takie śmiechawy, że aż brzuch bolał. Odbiór muzyki bardzo przyjemny, ale inny niż na miprocynie czy kwasie. Po miprocynie OEVy zawsze mam jakby 'industrialne', po 2C-B za to były mocno naturalne, drzewa przypominały mi algi i wodorosty poruszające się w rytm morskich prądów.
Rejestracja: 2018
  • 88 / 3 / 0

@ImaneAnys bez tolerki 25mg powinno być wystarczająco, czy lepiej dorzucić połowę pillsa? Dodam, że homik ~30mg jakoś średnie na mnie wrażenie zrobił (pillsy były od LL zielone, więc na pewno legit). Będe też może miał jedną pixę na 280mg MDMA - warto dorzucić polówkę ?
edit: btw, lepiej to sniffnąć, czy oral?
Rejestracja: 2016
  • 885 / 99 / 0

najlepiej oral, na pusty żołądek

u mnie pełnia efektów była po 36 mg :P tzn taka gdzie miałem jeszcze granicę świadomości, wiedziałem co się dzieję ale psychodela była bardzo mocna,

wszystko tańczyło, pływało, zmieniało kolory, gra świateł i cieni , wielka euforia ;p

po 25 mg czułem lekki nie dosyt ;p ale wiesz ja to ja ;p każdy inaczej

zacznij sobie o tych 25 mg najwyżej za dwa tygodnie zwiększ sobie

GOD

Rejestracja: 2014
  • 253 / 14 / 0

Czy ktoś może mi strecić działanie substancji 2C-B? Jej zalety i wady. Do czego ją wykorzystujecie np w małych dawkach na codzień? W dużych jednorazowo? Korzyści, uboki w zależności do wykorzystania itd sposoby wykorzystania zależenie od dawki? Sytuacje wykorzystania? Możliwości jakie może dawać 2cb? Jak z tolerancją przy stosowaniu codziennym i doraźnym(np. microdosing)? Chciałbym lepiej poznać substancję, póki co testowałem jednorazowo ok 8mg donosowo, ale nie odczułem za bardzo (1/3 piguły zielonego mario. Dziś planuję połowę tej mario (maja 25mg), więc 12,5mg na rower ;), chyba też donosowo choc spływ taki sobie bo piguła zawiera też jakieś "wypłeniacze", czy lepiej zjeść? (decyzja do nosa na krótszy czas działania)
Posty: 1198 Strona 117 z 120
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości