2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 9 / 1 / 0

Naczytałem się na różnych hypkach, redditach, jak to muzyka wspaniale nie brzmi na 2cb. Synestezja, wizuale poruszające się w rytm muzyki itp. Na festiwalu z muzyką elektroniczną dane było mi 1 dnia wziąć ok. 35mg 2cb (chociaż z racji na moją chujową wagę mogło być to +- 5mg). No i trip elegancko się rozkręcił, falowanie, fraktale, oevy i tak dalej, jednak jeśli chodzi o muzę to był to niewypał. Ciężko było tańczyć, muzyka brzmiała "pusto", nie mogłem się skupić tylko odpływałem myślami w różne rejony. Myślę, że mogłem doświadczyć w jakimś stopniu "rozpuszczenia" ego, bo własne odczuwanie przyjemności lub wgl cokolwiek związanego ze mną przestawało mieć znaczenie. Może wziąłem zbyt dużą dawkę i podbicie odczuwania muzyki jest przy mniejszych? :cojest:
  • 1791 / 372 / 25

Na psychodelikach często jest taki paradoks, miałem go zawsze po dużych dawkach kwasa. Muzyka brzmi po prostu przepięknie, podczas pewnych utworów aż łzy mi lecą z oczu, ale przez kwasowy natłok myśli ciężko się na niej skupić. Po 2C-B miałem podobnie, ale słabiej. Dlatego dla mnie najlepsza używka do słuchania muzyki to DXM. Jak się ma IQ cebuli, to łatwiej skupić się na pięknym brzmieniu muzyki i CEVach :)

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

USA: Głosowanie nad legalizacją marihuany dopiero po wyborach

Izba Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, w której większość stanowią demokraci, zdecydowała się przełożyć głosowanie nad legalizacją marihuany. Do głosowania nad legalizacją konopi miało dojść na początku przyszłego tygodnia, jednak politycy zdecydowali, że ustawa może poczekać, w szczególności w obliczu epidemii COVID-19.
  • 466 / 114 / 0

Ciezko z gory okreslic jaki bedzie "theme" Twojego tripu , moze po prostu podryfowal w kierunku innych wrazen niz sluchowe , stad pustosc i dysynchronizacja z muzyka .
  • 219 / 13 / 0

Muzyka na 2C-B jest po prostu trochę lepsza niż normalnie, ale do tego co jest na MDMA to nie ma w ogóle podejścia
  • 20 / / 0

Wszystko Chula normalnie, w pewnym momencie fazy nawet miałem ochotę na sex, jednak kiedy poprawiłem po ok 1h kolejną Zieloną mickey mause myśli odpłynęły gdzieś dalej i czułem się wolny od tych wszystkich myśli związanych z sexem, a skoncentrowałem się na muzyce i falowaniu obrazu. Pod koniec tripa gdy już było słabiej ochota zwonu wróciła, sam stosunek i odczucia inne fajniejsze ale nie można ich porównywać z weną po MDMA czy chlorach albo mmc, jedlst fajniej ale bez parcia i nahalnej ochoty na powtórki. Mojej koleżance dorzutka poszła w stronę śmiechawek, chęci na alkohol i fajki, raczej muzyka jej nie wciągała.
  • 7 / / 0

Hej.powiem szczerze że mnie 10.2 mg 2cb w batmanie równo robi. Wszystko wygląda jak w teledysku take on me a-ha.obejrzyj sobie co mówią na drugslab YT o dawkowaniu. 35 mg to stanowczo za dużo....
  • 466 / 114 / 0

Dawki standardowe mysle w przedziale 10-50mg sie mieszcza spokojnie , wszystko zalezy co chcesz osiagnac w danym momencie - czill i kolorki a moze pelnoprawna psychodele . Kazdemu wedlug potrzeb .
  • 40 / 1 / 0

No batmany spoko sa tak zjesc jednego i po godzinie drugiego i robi się całkiem miło ;) Infeted mushroom brzmiało w pytke
  • 6 / / 0

Jedząc 3 batmany od pewnego znanego vendora jakiś czas temu musiałem czekać ponad 2 godziny na jakiekolwiek efekty, a nie jadłem nic przez 3-4h przed zarzuceniem. Chociaż przyznaję, że jak już doszło co do czego, to nie byłem w stanie nawet podnieść się z kanapy.
  • 219 / 13 / 0

25 marca 2020Atul77 pisze:
Hej.powiem szczerze że mnie 10.2 mg 2cb w batmanie równo robi. Wszystko wygląda jak w teledysku take on me a-ha.obejrzyj sobie co mówią na drugslab YT o dawkowaniu. 35 mg to stanowczo za dużo....
No to zazdroszczę, bo optymalna dawka 2C-B to ok 20mg
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 1488 uczestników Wejdź na czata