2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 6 / 1 / 0

Naczytałem się na różnych hypkach, redditach, jak to muzyka wspaniale nie brzmi na 2cb. Synestezja, wizuale poruszające się w rytm muzyki itp. Na festiwalu z muzyką elektroniczną dane było mi 1 dnia wziąć ok. 35mg 2cb (chociaż z racji na moją chujową wagę mogło być to +- 5mg). No i trip elegancko się rozkręcił, falowanie, fraktale, oevy i tak dalej, jednak jeśli chodzi o muzę to był to niewypał. Ciężko było tańczyć, muzyka brzmiała "pusto", nie mogłem się skupić tylko odpływałem myślami w różne rejony. Myślę, że mogłem doświadczyć w jakimś stopniu "rozpuszczenia" ego, bo własne odczuwanie przyjemności lub wgl cokolwiek związanego ze mną przestawało mieć znaczenie. Może wziąłem zbyt dużą dawkę i podbicie odczuwania muzyki jest przy mniejszych? :cojest:
  • 1588 / 333 / 25

Na psychodelikach często jest taki paradoks, miałem go zawsze po dużych dawkach kwasa. Muzyka brzmi po prostu przepięknie, podczas pewnych utworów aż łzy mi lecą z oczu, ale przez kwasowy natłok myśli ciężko się na niej skupić. Po 2C-B miałem podobnie, ale słabiej. Dlatego dla mnie najlepsza używka do słuchania muzyki to DXM. Jak się ma IQ cebuli, to łatwiej skupić się na pięknym brzmieniu muzyki i CEVach :)

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

"Mam prawo sobie zajarać kiedy chcę". Posłanka Lewicy o marihuanie

- Uważam, że marihuanę należy zalegalizować. Jako osoba dorosła, mam prawo sobie zajarać kiedy chcę. Tak samo, jak mam prawo napić się lampki wina - mówiła w programie "Polityka na Ostro" posłanka Lewicy Beata Maciejewska.
  • 317 / 80 / 0

Ciezko z gory okreslic jaki bedzie "theme" Twojego tripu , moze po prostu podryfowal w kierunku innych wrazen niz sluchowe , stad pustosc i dysynchronizacja z muzyka .
  • 82 / 7 / 0

Muzyka na 2C-B jest po prostu trochę lepsza niż normalnie, ale do tego co jest na MDMA to nie ma w ogóle podejścia
  • 20 / / 0

Wszystko Chula normalnie, w pewnym momencie fazy nawet miałem ochotę na sex, jednak kiedy poprawiłem po ok 1h kolejną Zieloną mickey mause myśli odpłynęły gdzieś dalej i czułem się wolny od tych wszystkich myśli związanych z sexem, a skoncentrowałem się na muzyce i falowaniu obrazu. Pod koniec tripa gdy już było słabiej ochota zwonu wróciła, sam stosunek i odczucia inne fajniejsze ale nie można ich porównywać z weną po MDMA czy chlorach albo mmc, jedlst fajniej ale bez parcia i nahalnej ochoty na powtórki. Mojej koleżance dorzutka poszła w stronę śmiechawek, chęci na alkohol i fajki, raczej muzyka jej nie wciągała.
  • 1 / / 0

Hej.powiem szczerze że mnie 10.2 mg 2cb w batmanie równo robi. Wszystko wygląda jak w teledysku take on me a-ha.obejrzyj sobie co mówią na drugslab YT o dawkowaniu. 35 mg to stanowczo za dużo....
  • 317 / 80 / 0

Dawki standardowe mysle w przedziale 10-50mg sie mieszcza spokojnie , wszystko zalezy co chcesz osiagnac w danym momencie - czill i kolorki a moze pelnoprawna psychodele . Kazdemu wedlug potrzeb .
  • 29 / 1 / 0

No batmany spoko sa tak zjesc jednego i po godzinie drugiego i robi się całkiem miło ;) Infeted mushroom brzmiało w pytke
  • 6 / / 0

Jedząc 3 batmany od pewnego znanego vendora jakiś czas temu musiałem czekać ponad 2 godziny na jakiekolwiek efekty, a nie jadłem nic przez 3-4h przed zarzuceniem. Chociaż przyznaję, że jak już doszło co do czego, to nie byłem w stanie nawet podnieść się z kanapy.
  • 82 / 7 / 0

25 marca 2020Atul77 pisze:
Hej.powiem szczerze że mnie 10.2 mg 2cb w batmanie równo robi. Wszystko wygląda jak w teledysku take on me a-ha.obejrzyj sobie co mówią na drugslab YT o dawkowaniu. 35 mg to stanowczo za dużo....
No to zazdroszczę, bo optymalna dawka 2C-B to ok 20mg
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 807 uczestników Wejdź na czata