2C-B

Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 727 / 122 / 2

@PojeBAnNA
W bardzo niskich dawkach jest trochę podobne.
Użytkownik zbanowany
  • 33 / 13 / 0

Pamiętacie kiedyś były takie żółte supermany. Czy one były na 2C-B? Faza mega podobna do X, ale bardziej intensywna / nachalna. Lekkie wizuale rozpływające się / falujące dłonie, super-potliwość, uczucie rozkoszy jak po X. 2 C-B?

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Dzieci połykają produkty z marihuaną. Wzrost liczby zgłoszeń

Władze służby zdrowia w Massachusetts poinformowały o wzroście liczby zgłoszeń dotyczących niemowląt, które połknęły marihuanę lub produkty ją zawierające.
  • 23 / / 0

Nie wiem które supermany masz na mysli lecz w moje okolicy byly one na PMA
2C-B spotkalem raz przez dawkowanie słabo wspominam pierwsze podejścia.
ogólnie substancja fajna tylko w mikrodawkach.
  • 727 / 122 / 2

Mikrodawki 2C-B to o kant chuja ;d Ogólnie substancja solo dla mnie jest nudna dosyć ALE jak dorzucić do tego balony, a jeszcze lepiej kwasa to się robi ciekawie.
  • 129 / 16 / 0

Ja tam lubię 2C-B, ale trzeba jeść bardzo rzadko żeby miało to swoją magię. I podanie tylko w nos, bo bodyload jest dla mnie nie do przejścia, nie lubię biegać i rzygać w tym samym czasie ^^
  • 3956 / 705 / 2

Po pierwsze, nie podajemy źródła pochodzenia (nawet ogólnego), @juzjestemgrzeczny za to już byłby warn, ale wybaczam.
Po drugie, 2C-B nie rozpierdala żołądka. Chyba że ktoś już ma rozpierdolony, to może podrażniać. Ten rozpierdol to "bodyload" i nie jest on szczególnie związany z działaniem drażniącym, a z działaniem substancji na receptory.
Po trzecie. Według mnie ciężko jest dostać teraz oryginalne 2C-B bez dodatków. TO jest RC a nie klasyk tj. MDMA. Wspaniała substancja, ale większość osób nie jest chętna do regularnego brania 2C- stąd też nie opłaca się tego produkować w dużych ilościach. A pod postacią 2C-B można sprzedać inne substancje, szczególnie z nieciekawymi wypełniaczami.
  • 187 / 43 / 0

Zarzucilem okolo 30-40mg (ciezko o dokladnosc w takim rzedzie wagowym) 2-CB i szczerze mowiac , nie spodziewalem sie az tak mocnych skutkow ubocznych .
Zaburzenia temperatury - cieplozimno , naprzemian uderzenia goraca lub dreszcze z zimna .
Nudnosci - na poczatku dosyc znaczne , potem ustapily . Jadlem na pusty zoladek .
Sennosc , ciezkosc ciala - dziwne , mialo stymulowac .
Sinusoidalne libido z zaburzeniem erekcji %-D
Psychoza - moze nie jakas potezna , bo kontrolowalem sytuacje ale wciaz nieprzyjemna :uwaga:

Z plusow to bardzo mocne wizuale :halu: i oryginalny oniryczny tryb fazy .

Absolutnie nie nadaje sie na zadne wyjscia , ciezko mi bylo usiedziec na krzesle i otarlem sie o badtripa , a to we wlasnym domu .
S&S byly pozytywne , medytowalem przed takze bez negatywnych mysli .
Nie wiem co o tym sadzic , wydaje sie substancja klasy benzydaminy - silna ale nieprzyjemna . Co Shulgin w tym widzial ?
Ktos mial podobnie / ew. wie jak temu zaradzic ? :płacz:
  • 8 / 2 / 0

Myślę że to może być kwestia zbyt wysokiej dawki. Spróbuj dokładniejszego pomiaru ilości i myślę że będzie okej, albo po prostu odejmij sobie z tych "40mg" połowę i zjedz
  • 249 / 43 / 0

Przy takim dawkowaniu to nie dziw się, że przeważały efekty uboczne.
Jeszcze nawet nie masz pewności jaka to dawka była.
Mogło być inaczej, gdybyś spróbował z dawką o połowę mniejszą.
A co do "nadawania się na wyjścia", to w małych dawkach jak najbardziej nadaje się.
  • 727 / 122 / 2

Pomijając bodyload nigdy nie miałem absolutnie żadnych skutków ubocznych, które opisujesz ale nie wrzucałem też takich dawek. Substancja lekka i przyjemna ale też wyraźnie płytka - solo już nie wrzucam, jedynie w miksach. Kolega, który wrzucił 100mcg LSD i 30mg 2C-B był bardzo zadowolony i pomimo tego, że faza go później przerosła to nie był to bad trip, po prostu zbyt intensywnie, a był to może piąty kontakt z psychodelikami w jego w życiu.
Z drugiej strony narzeczona za właśnie to "obciążenie" nie lubi 2C-B i nie ma zamiaru już nigdy wrzucać.
Ja bym spróbował mniejszą dawkę np. 20mg.
Wróć do „2C-x”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata