Amfetamina - Palenie papierosów, nikotyna

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 679 / 0

Ja z kolei zawsze nafukana palę mniej, czynności bardziej absorbują i głód nikotynowy przechodzi w tło. Ponadto wysoki puls pewnie automatycznie blokuje organizm przed papierosem. A palę e-papierosa, bardzo dużo ml schodzi.
  • 8 / 1 / 0

Ja mogłabym odpalać jednego od drugiego. Jak jest zima to wkurwia mnie to, że jest zadymione pomieszczenie i najczęściej wychodzi tak że jak jestem w domu to laże co 15 min do łazienki palić, uchyla wtedy okno.

Czas zrozumieć, że Unia Europejska jest lata świetlne za Kanadą w kwestii marihuany

Legalizacja sprawiła, że kraj stał się z dnia na dzień oazą dla rozwijającego się przemysłu konopnego, który szybko skierował wzrok na rynek międzynarodowy. Jednak podbój Europy okazał się dla Kanadyjczyków o wiele większym problemem, niż się tego spodziewano, gdyż legalnego rynku w UE na dziś dzień po prostu nie ma!

A co powiesz na leczenie Alzheimera za pomocą… LSD?

Naukowcy od lat szukają możliwości walki z tą chorobą i wygląda na to, że znana substancja psychoaktywna w niewielkich dawkach może być orężem w batalii z tym typem neurodegeneracji.
  • 1908 / 268 / 0

Ja mam tak po stimach, że bardzo mało palę, prawie wcale, na zwale zdaży się czasem zapalić,
jakoś czuje, że mi siada na ciało, bo w sumie stymulanty kończą się u mnie jakimś ciągiem.
Np. na mefie mam tak, że jest tak dobrze, że nie potrzebuję szluga, ostatnio mnie ziomek poczęstował, zaciągnąłem się kilka razy, mówię jest tak dobrze, że tego nie potrzebuję i gaszę.
No a niestety papierosy palę codziennie.
  • 62 / 10 / 0

Paliłem papierosy wiele lat w standardowej ilości tj. paczka dziennie.
Palenie rzuciłem tak ok. 10 lat temu.
Ciekawe było połączenie nałogu nikotynowego i alkoholu. Na początku rzucania palenia wystarczył łyk piwa - i zanim ten łyk dotarł do żołądka, nie mówiąc o krwiobiegu , to ręka już zasuwała do paki ze szlugami.Potem nałóg odpuścił że zwykłe 2-3 piwka mogłem wypić bez ochoty na papierosa - ta pojawiała się przy większych ilościach i mocniejszych trunkach
Doszedłem do ciekawej sytuacji - przy alkoholu & imprezie mogłem sobie palić papierosy, a następnego dnia mnie nie ciągnęło - teraz tego nie ma bo i alko nie piję już od dobrych kilku lat.
Jednak mąka to co innego - zawsze kiedy wącham to jest pociąg do papierosów , który z ledwością i to nie zawsze mogę zwalczyć.
  • 832 / 55 / 0

a ja za to na codzien bardzo mało pale a po stymulantach wchodzą b.dobrze
  • 149 / 14 / 0

Kiedyś w chuj paliłem po rajzach, po jakimś czasie zaczęło mnie odrzucać i mam odruchy wymiotne po szlugach jak sie naspiduje
  • 18 / / 0

Po władku palę o wiele mniej niż na trzeźwo. Jak kolega wyżej napisał odrzuca mnie, papieros smakuje inaczej, wcale nie lepiej. Jak już zajaram to w połowie wyrzucam bo bym go ze 20 min. kopcił. Za to często na zwale mi fajki smakują lepiej i tak fajnie gładziutko się pali.
  • 5 / / 0

Pale codziennie nalogowo, po wladku chce mi się palić tylko wtedy gdy schodzi faza, a jeszcze bardziej na zwale. Jak zapale krotki czas po kresce to papieros wywoluje niewyobrazalna susze i czasem mdlosci, ale nie widze zadnej roznicy zeby zamulal, tyle ze serducho zaczyna mocniej i szybciej bic
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 635 uczestników Wejdź na czata