Amfetamina - Palenie papierosów, nikotyna

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 193 Strona 18 z 20
Rejestracja: 2016
  • 2842 / 785 / 0

Ja z kolei zawsze nafukana palę mniej, czynności bardziej absorbują i głód nikotynowy przechodzi w tło. Ponadto wysoki puls pewnie automatycznie blokuje organizm przed papierosem. A palę e-papierosa, bardzo dużo ml schodzi.
Rejestracja: 2019
  • 46 / 15 / 0

Ja mogłabym odpalać jednego od drugiego. Jak jest zima to wkurwia mnie to, że jest zadymione pomieszczenie i najczęściej wychodzi tak że jak jestem w domu to laże co 15 min do łazienki palić, uchyla wtedy okno.

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

14-latek pod wpływem marihuany ukradł samochód i jechał nim dopóki nie urwał koła

Policjanci z Komisariatu Policji w Rychwale (pow. koniński) zatrzymali 14-latka, który ukradł samochód i prowadził go pod wpływem narkotyków. W trakcie zatrzymania, nieletni posiadał przy sobie 1,5 grama marihuany. Sprawą nastolatka zajmie się teraz Sąd Rodzinny.
Rejestracja: 2017
  • 1970 / 307 / 0

Ja mam tak po stimach, że bardzo mało palę, prawie wcale, na zwale zdaży się czasem zapalić,
jakoś czuje, że mi siada na ciało, bo w sumie stymulanty kończą się u mnie jakimś ciągiem.
Np. na mefie mam tak, że jest tak dobrze, że nie potrzebuję szluga, ostatnio mnie ziomek poczęstował, zaciągnąłem się kilka razy, mówię jest tak dobrze, że tego nie potrzebuję i gaszę.
No a niestety papierosy palę codziennie.
Rejestracja: 2020
  • 731 / 180 / 0

Paliłem papierosy wiele lat w standardowej ilości tj. paczka dziennie.
Palenie rzuciłem tak ok. 10 lat temu.
Ciekawe było połączenie nałogu nikotynowego i alkoholu. Na początku rzucania palenia wystarczył łyk piwa - i zanim ten łyk dotarł do żołądka, nie mówiąc o krwiobiegu , to ręka już zasuwała do paki ze szlugami.Potem nałóg odpuścił że zwykłe 2-3 piwka mogłem wypić bez ochoty na papierosa - ta pojawiała się przy większych ilościach i mocniejszych trunkach
Doszedłem do ciekawej sytuacji - przy alkoholu & imprezie mogłem sobie palić papierosy, a następnego dnia mnie nie ciągnęło - teraz tego nie ma bo i alko nie piję już od dobrych kilku lat.
Jednak mąka to co innego - zawsze kiedy wącham to jest pociąg do papierosów , który z ledwością i to nie zawsze mogę zwalczyć.
Rejestracja: 2015
  • 979 / 100 / 0

a ja za to na codzien bardzo mało pale a po stymulantach wchodzą b.dobrze
Rejestracja: 2018
  • 201 / 20 / 0

Kiedyś w chuj paliłem po rajzach, po jakimś czasie zaczęło mnie odrzucać i mam odruchy wymiotne po szlugach jak sie naspiduje
Rejestracja: 2017
  • 18 / 1 / 0

Po władku palę o wiele mniej niż na trzeźwo. Jak kolega wyżej napisał odrzuca mnie, papieros smakuje inaczej, wcale nie lepiej. Jak już zajaram to w połowie wyrzucam bo bym go ze 20 min. kopcił. Za to często na zwale mi fajki smakują lepiej i tak fajnie gładziutko się pali.
Rejestracja: 2020
  • 8 / / 0

Pale codziennie nalogowo, po wladku chce mi się palić tylko wtedy gdy schodzi faza, a jeszcze bardziej na zwale. Jak zapale krotki czas po kresce to papieros wywoluje niewyobrazalna susze i czasem mdlosci, ale nie widze zadnej roznicy zeby zamulal, tyle ze serducho zaczyna mocniej i szybciej bic
Rejestracja: 2020
  • 2 / 1 / 0

@jasimalgosia mogę prosić o wiadomość na priv?
Rejestracja: 2020
  • 11 / / 0

Szlug to podstawa. 1,5-2 paczki na speedzie.
Posty: 193 Strona 18 z 20
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1476 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: michaszki i 6 gości