Metylofenidat

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

• 1566 / 391 / 0

19 lutego 20210Sh14sH pisze:
Wzięcie (tak jak to robię normalnie) 20mg Medikinetu CR przed umiarkowanym piciem jakoś będzie się różnić od tego co tutaj ludzie pisali o łączeniu z alko (bo w sumie nie wiem jaki MPH brali)?
Chodzi mi raczej o subtelną zmianę działania alkoholu a nie jakieś mocne fazy.
Ja właśnie jebłem drina z setki i energetyka a po jakiejś chwili wciągnąłem skurszone 20mg CR, no zajebany jestem, spoko.

Ale kurwa te CR to skaranie boskie, ja walę MPH raz na ruski rok, najlepiej mi wchodzi zwykły 20mg w klamę, 6h wykopu bardzieuj ogarniętego niz amfukuszima.

No ale właśnie, CR... wysypałem to z kapsułek, łącznie 40mg, wjebałem w kartkę i wałkowałem szklanym słoikiem, chrupał chrupało i przestac niechciało więc w końcu zajebałem ok 20mg i no nie jest to jak przy zwykłym. Mam jeszcze drugie tyle i bym zaraz jebnął, jakieś protipy na dobrego sniffa z CR? :świnia:
  • 2 / / 0

Mam pytanie dotyczące łączenia leczniczych dawek metylofenidatu z leczniczymi dawkami benzo, pregabaliny lub alko ma to sens? Jakie jest działanie, benzo zabija działanie MPH czy może uspokaja i działa przeciwlękowo a dalej jest stymulacja i chęć robienia czegokolwiek, tylko mniejsza czy może taka sama? Powiedzmy np 30 mg MPH cr i 1 czy 2 mg alpry, nie mam wielkiej tolerki, jak by działało. Jak to jest z pregabaliną, podobnie jak z benzo? Jak z alkoholem, bo na ulotce pisze żeby lepiej nie brać, ale wiadomo jak to z ulotkami, na ssri też pisze że nie można, a można. Jak działa alko na MPH, można się upić mniejszą ilością czy może jest się bardziej agresywnym lub nie ma większej różnicy? Opiszcie swoje doświadczenia z mieszaniem tych substancji z metylofenidatem.

Metadon zamiast heroiny to nie darmowe ćpanie, tylko realna pomoc

"Większość bliskich osób uzależnionych sądzi, że podawanie zamiennika narkotyku to darmowe ćpanie. Od stereotypu odchodzą, dopiero kiedy widzą, że terapia substytucyjna pomaga. Dla uzależnionych to najbardziej efektywna metoda w odchodzeniu od przyjmowania narkotyków."

USA: Córka meksykańskiego barona narkotykowego przyznała się do handlu narkotykami

Córka szefa jednego z najpotężniejszych meksykańskich gangów narkotykowych przyznała się do prowadzenia transakcji finansowych z meksykańskimi firmami uznanymi za handlarzy narkotyków - podał w piątek Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych.
  • 476 / 43 / 0

Pregabalina działa z MPH przeciwlękowo i uspokajająco, nie redukując przy normalnej dawce stymulacji. Co do alko to tak jak inni pisali, iluzja trzeźwości, bardziej przytomny umysł i jak puści MPH to można być zbyt pijanym, co przy wysokich dawkach jest niebezpieczne.
  • 1 / / 0

Cześć, mam pytanie odnośnie działania metylofenidatu.

Otóż wszedłem w posiadania dwóch listków Medikinetu 10mg i nie działa to na mnie tak jakbym chciał. Parę lat temu miałem okazję łyknięcia Concerty i to było jedno z najlepszych stymulujących doświadczeń ever, ale trudno o nią, więc zdobyłem rzeczony Medikinet. No to poszło pierw 10mg, za jakiś czas poprawiłem następną 10tką, i straszna lipa - zamiast tego metylofenidatowego skupienia itp to efekt wręcz odwrotny - splątanie myśli, spory niepokój psychoruchowy, wymycie emocji zupełne i problemy z oddychaniem. Dodam, że dwa tygodnie temu skończyłem niedługą kurację wenlaflaksyną, więc może ona blokuje nadal działanie metylo? Jak Wy dawkujecie ten temat?

Pozdrawiam.
  • 299 / 8 / 0

Ja już biorę 20 rano i 10 po południu i jest dobrze. We wtorek mam neurologa, będę z nim jeszcze rozmawiać i liczę na konkretne badania. Jestem od wczoraj na L4, bo już wysiadłam fizycznie i psychicznie.
  • 55 / 6 / 0

Cześć,
jutro zaczynam leczenie metylofenidatem, w postaci medikinektu 10mg CR.
Będzie to moja pierwsza styczność ze stymulantem, nigdy nic nie wciągałem ani nie brałem. No poza lekami - atomoksetyną i bupropionem, ale nie wiem czy one też się zaliczają do stymulantów?
W każdym razie, jestem ogólnie wysokotętnowcem (spoczynkowe ok. 100), no i mam się obserwować/pilnować na tym metylofenidacie. Czym mogę - w razie czego - uspokajać tętno/ciśnienie/siebie jeżeli zacznie się źle dziać?
Mam pregabalinę, alprazolam, Bromazepam. Boję się trochę tego, że lęki mi się wkręcą/jakaś hipomania/albo po prostu tachykardia. Nie biorę nic od kardiologa - kilka dni byłem na betablokerach ale zrezygnowałem
  • 361 / 30 / 0

lekarz debil. Na co wysokotętnowcowi stymulanty? Przecież to będzie jazda dla serduchucha. Nie wdupiaj benzo, propranolol mordeczko, tego psychiatre to chyba zbajerowałeś bo nie wierze ze miał rozum i godność człowieka
  • 55 / 6 / 0

:D Dzięki za podpowiedź. Nie no, to nie do końca tak. Ja byłem na oddziale kardio, przeszedłem wszystkie badania no i z moim sercem wszystko jest w porządku - tylko właśnie mam wysokie tętno, hipoteza że bierze się to z nerwów. A że przy moich wielu problemach żaden lek nie pomógł mi na koncentrację/uspokojenie (poza paroksetyną przy 60mg, ale tylko samo uspokojenie bez koncentracji) - to jeszcze padła propozycja właśnie próby metylofenidatu. Jestem 2h po wzięciu pierwszego 10mg CR i jak na razie jest spoko. Nawet tętno mam mniejsze w tym momencie, bo 85 :D
  • 2 / / 0

Zna ktoś jakieś fajne mixy? kodeina i MPH się nada? concerta 36mg zlizywania otoczka i wy*ierdolone wypełniacze. co do fajek opłaca się je palić podczas stymulacji po MPH? czy może właśnie lepiej ich nie palić i nie chodzi mi o kwestie zdrowotne tylko jak to wpływa na stymulację
  • 1763 / 96 / 18

MPH z morfiną IV w jednej pompce jest cudowna, domyślam się więc że doustnie przy odpowiedniej(dość dużej) dawce kody ten mix też będzie fajny
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 1095 uczestników Wejdź na czata