Metylofenidat

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

• 6 / / 0

14 sierpnia 2019Stteetart pisze:
14 sierpnia 2019Messme pisze:
Po żadnej substancji
.

MPH nie lubi glodzenia, cukru, weglowodanow i nic nie robienia.

Potrzebne jest wkrecenie sie w jakas czynnosc, wtedy MPH pokazuje pazur.
Więc możliwe, że jest to u mnie kwestia diety, jem bardzo mało i w dodatku śmieciowe jedzenie.

Co do wkręcenia się w czynność to czytałam o tym i próbowałam, głównie z pracą przy kompie ale nie szło totalnie, łapałam zawiechy, co chwila się zamyślałam i generalnie było ciężej niż na czysto bez żadnych leków, wiec może faktycznie to kwestia diety albo lek po prostu nie jest dla mnie lub nie na moje przypadłości...
  • 2552 / 533 / 0

To w takim razie ewidentne, że lek nie jest dla Ciebie. Nie o takie działanie chodzi w MPH, raczej o żywe, rześkie nieco obsesyjne wkręcanie się w rzeczy, często w pracę umysłową, bez żadnych zawiech.

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Ukryli marihuanę w transporcie papryczek jalapeno

Czyżby szykowała się wojna między kartelami Owocowym i Warzywnym?
  • 403 / 18 / 0

Stosuje w dawce 2,5mg dziennie IR i bardzo sobie chwalę, od zawsze byłem wyczulony na stymulanty, i taka dawka jest porównywalna do kawy, tylko tak lepiej. Suplementuje równolegle asparginian magnezu i wit b6, o wiele łatwiej się wstaje rano.
Użytkownik nieaktywny
  • 538 / 94 / 0

Właśnie zaczynam nauki trzymać kciuki za egzamin w pn. Dziś poleciało 10 mg ir kurkuma pieprz garść borówek keto kawa za około 1,5h concerta 36 do nauczenia około 40 stron a4 mam nadzieję że dam radę a ndri pokażę pazur!

Chuj dorzuciłem jeszcze przez chwilą 10mg +10mg za 1,5/2h wejdzie 36 pierwszy raz od niepamiętam kiedy byłem na takim stacku. Do wykuwania powinno się sprawdzić :) %-D

Plus cholina z jakiegoś leku na wątrobę %-D zobaczymy jak to się wszystko sprawdzi %-D + omega + kompleks b magnez i potas

3 strony a4 już ogarnąłem :) czuć dopaminowy kop i motywacje

scl - DWE

Chciałem się zerować od wt wpadam do apteki po DXM lek jest niedostępny tylko syrop obleciałem całe miasto i tylko jedno opakowanie zdobyłem w każdej aptece proponowali mi tiocodin skurwiel chcą żebym się uzależnił.

Ps
Nie żebym tolerkę miał tak profilaktycznie pomyślałem o detoxie.

Zauważyłem że są momenty kiedy MPH podnoś potęguje stres po czym przechodzi z dystresu w eustres.
  • 5128 / 700 / 0

Co kilka stron te same klopoty i te same problemy.
Co kilka stron wzmianki o regulacyjnym dzialaniu diety na MPH i co kilka stron pytanie o to samo.

Co kilka stron o sodzie i potasie bo na litosc boska jak ma dzialac substancja ktorej dzialanie jest oparte na blokowaniu dopaminowych transporterow zaleznych od sodu a z angielskiego:

Sodium-Dependent Noradrenaline Transporter 3 4
SLC6A5 3 4
(W miejsce NET mozna wstawic dope i sero)
https://www.genecards.org/cgi-bin/cardd ... rch=SLC6A2

Co kilka stron ostrzezenia- nie nakurwiac oporu węgli bo raz- zjebie sie dzialanie MPH a dwa rozjedziecie metabolizm.

Co kilka stron- dbajcie o uklad cholinergiczny bo bedzie kuku, poniewaz i ach i dop musza dzialac we wzglednej rownowadze...

Co kilka/kilkanascie stron gadka o MPH i amph. Obie sunstancje dzialaja odwrotnie, ludzie przecpani amph stpsuja MPH do naprawy mozgu i wyregulowania receptorow...

No ale za kilka stron znow wpadnie tu zawiedziony pacjent i znow bez pytania o podstawy uslyszy, ze to nie dla niego, ze to taki organizm czy kilka innych postow...
Temat jest relatywnie maly, serio tak ciezko przejrzec nawet te kilka/nascie/dziesiat stron?
Im wiecej wiemy o danej substancji tym ciezej jeat nam sie zaskocsyc dzialaniem...
Użytkownik nieaktywny
  • 217 / 14 / 0

To jest kapryśna substancja i nie dla wszystkich, albo nie na wszystkie sytuacje
  • 5128 / 700 / 0

No napewno nie jwst dla tych ktorzy mysla, ze wskocza na niej na ksiezyc.
To yylko lub az inhibitor wychwytu katecholamin a mozg i caly organizm jedzie na kilkuset roznyxh przekaznikach i bormonach i setkach receptorow.
  • 51 / 3 / 0

I w sumie konkretnie wszystko napisane i wyjaśnione. Czytałem wszystkie strony nie raz %-D
Na ADHD pomaga (bynajmniej mi), ale generalnie mam odczucia jak Pani która pisała wcześniej (ta z narkolepsja). U mnie armodafinil działa lepiej jak feta %-D
Wiec jajko lepsze niż ogórek. A odnośnie MPH - substancja na prawdę bardzo, bardzo kapryśna i wymagająca. Imo nie warto za tym łazić jeśli ktoś liczy na działanie jak w filmie Limitless czy jak to tam było.
Użytkownik nieaktywny
  • 217 / 14 / 0

metylofenidat powoduje wzrost receptora adrenergicznego alfa-2 w korze czołowej, być może dlatego jego działanie na niektóre osoby jest takie słabe, że powoduje ogólnie zmniejszenie noradrenaliny
  • 648 / 114 / 0

Skąd to info? Możesz coś konkretniejszego napisać?
Jak to ma się do receptora alfa-2 na obwodzie?
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata