Metylofenidat

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.

Moderator: Stymulanty

Posty: 1872 Strona 141 z 188
Rejestracja: 2013
  • 672 / 182 / 0

Ja akurat brałem nitrendypinę i zadziałało stabilizująco, chociaż nie mam pewności bo kilka tygodni temu jadłem też 1P-LSD i to też na mnie mega terapeutycznie zadziałało. Jednak nitrendypinę zastosowałem tylko dlatego, że miałem ją pod ręką. Dalej planuję sobie nifendypinę ogarnąć.

Takie słabe dni utrzymywały mi się do półtora tygodnia. Najczęściej nie przekraczały tygodnia. Zazwyczaj 5 dni chujoza, 3-4 ok.

Ogólnie to jestem na jak najniższych dawkach. Zazwyczaj biorę 2,5 mg co godzinę. Tylko łączna dawka jest różna od tego jaki mam dzień. Czasem tylko przez 8h potrzebuje MPH, czasem przez 12h a czasem nawet przez 16h. Średnio 3 tabsy na dzień mi schodzą. Ale to p.o. jak ładuje p.r. to trzy dawki 5 mg tylko.
Rejestracja: 2019
  • 669 / 110 / 0

@Hash_Oil zapomniałem od 2 tyg melatoninę na noc wrzucam 2mg

2,5mg to jest mało czym to podbijasz kofeiną ?

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

14-latek wiózł pijanego ojca do sklepu po alkohol

Dzielnicowy żagańskiej jednostki po służbie zauważył młodego chłopaka, który prowadził samochód. Pojazd zatrzymał się na stacji paliw, nieopodal miejsca zamieszkania dzielnicowego. Wygląd kierowcy wskazywał, że jest on niepełnoletni.
Rejestracja: 2013
  • 672 / 182 / 0

Niczym nie podbijam. Na mnie to działa dobrze, ale krótko, przez to, że kiedyś 4F-MPH sporo zjadłem.
Chociaż nie, nie niczym. Czasem zjem sobie pieprzu kajeńskiego, cynamonu, kurkumy, gałki muszkatołowej, betela, imbiru.
Rejestracja: 2019
  • 669 / 110 / 0

Ja napierdalalem stimy w chuj czasu i teraz jak wzioł bym 2.5mg to czuł bym kwurwienie rozdrażnienie i niedojebanie to się jakoś nazywa ale teraz wyleciało mi z glowy może ty masz podobnie. Ktoś to kiedyś opisywał.
Rejestracja: 2019
  • 6 / / 0

mam pewien dylemat czy zwykła polska kurwa amfetamina jest słabsza od metylofenidatu? Ekstrahowałem MPH izoprolylem i sypałem kreski po 100mg to samo z fetą i dla porównania z metylofenidatem który robił lepiej. a staż w w stosowaniu leku na adhd mam większy. dodam jeszcze tylko że krajówka z pierwszej ręki
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 685 / 0

amfetaminę dawkuje się inaczej po prostu, większa dawka amfetaminy odpowiada mniejszej metylofenidatu, ale to nie znaczy, że jest słabsza, to są po prostu inne parametry, tak jak fentanyl nie jest wcale 1000x silniejszy od morfiny w odczuciach haju, po prostu dawkowanie jest inne, inny parametr.

amfetamina jest znacznie silniejszą substancją od metylofenidatu, to nie ulega wątpliwościom. Silniejszy jest haj, organizm jest mocniej eksploatowany, czy w końcu powoduje znacznie większe zniszczenia.
Rejestracja: 2019
  • 6 / / 0

18 lipca 2019misspill pisze:
fentanyl nie jest wcale 1000x silniejszy od morfiny w odczuciach haju, po
(fentanyl jest oficialnie siliejszy o 100x).
Ale do rzeczy jak sypałem fetę taką kurwa z kuchni (z pierwszej ręki) 100mg, i sypałem też 5x medikinetów (pill 20mg) ekstrahowanych izopropylem to snif MPH był zdecydowanie bardziej robiący.
Może to tolerancja krzyżowa brania MPH przez dwa lata dzień w dzień.
Dlatego mam wielką zagwostkę
Rejestracja: 2019
  • 669 / 110 / 0

amfetamina ma poprostu dłuższy okres półtrwania. A reszta to jak pisze mispill
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 685 / 0

@kalifactor Nie zrozumiałeś, nie wiem jak to bardziej łopatologicznie wytłumaczyć, nie powiem Ci byś próbował oporowych dawek obu substancji... wtedy byś się przekonał co jest silniejsze. Ale nie rób tego.
Rejestracja: 2019
  • 6 / / 0

czyli amfetamina jest bardziej aktywna farmakologicznie aktywna na receptory, tak zrozumiałem ale ze względu na czas półtrwania daje wrażenie że jest słabsza przez farmakokinetykę.
dobrze rozumiem?

{modzie wstaw ten wpis tamten wypierdol bo literówka}
Posty: 1872 Strona 141 z 188
Wróć do „Morfoliny, piperydyny”
Na czacie siedzi 1075 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości