Ćpanie przy antydepresantach

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 47 Strona 5 z 5
Rejestracja: 2018
  • 1645 / 269 / 154


[mention]misspill[/mention] Ale jednak lizergamidy czy tryptaminy zwiększają ryzyko ZS. Aż mi się przypomniało, że wczoraj minęły dokładnie 2 lata, odkąd sama przechodziłam zespół serotoninowy… Wiele opio też działa na SSRI (ale lepiej nie łączyć z tramadolem, fentanylem czy petydyną - działanie serotoninergiczne), chociaż opio ze względu na potężny potencjał uzależniający - odradzam w ogóle. Działają też benzo, a stimy w moim odczuciu niektóre SSRI nawet podbijają.
Rejestracja: 2018
  • 13 / / 0


Jaki czas od zaprzestania stosowania opripramolu można bezpiecznie bez ryzyka za zarzucić XTC LSD czy też THC?

_______________

@edit. Oraz amfe i mete

/Scalono./ misspill

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Co to jest marihuana light?

Marihuana light lub “cannabis light” to kwiatostany konopi o bardzo niskiej zawartości THC i wysokiej zawartości CBD, które po raz pierwszy pojawiły się w sprzedaży w Szwajcarii w 2011 po tym, jak w życie weszła ustawa legalizująca uprawę konopi nieprzekraczających 1% THC.
Rejestracja: 2005
  • 3098 / 232 / 0


Po mojemu to opipramol nie ma niebezpiecznych interakcji z żadnym z tych dragów.

Przecież opipramol jest agonistą sigma, z minimalnym wpływem na neuroprzekaźniki. Z opipramolem masz kolego taką opcję: nic ci nie grozi w kwestii neurotoksyczności, czy kardio. Ale może ci sie pojebać w bani i złapiesz psychozę tzw. sigmę (więcej o tym tu: receptor-sigma-t33630.html ) stan ciekawy, aczkolwiek możesz sobie narobić przypału.

Agonizm receptorów, w przeciwieństwie do blokady neuroprzekaźników działa natychmiast i kończy się wraz z usunięciem substancji. T1/2 opipramolu to 11h, więc po 24h spokojnie możesz brać cokolwiek. Chyba że chcesz sigme...zrób to, zrób, połącz dużą dawkie opipramolu z LSD, zrób to, pojedź po bandzie :diabolic:
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2018 przez jogurt, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2015
  • 755 / 144 / 0


A tak wracając do tematu, to ćpanie przy antydepresantach, mija się z celem. ^_^

Ale kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci tabletkę.
Rejestracja: 2018
  • 263 / 20 / 0


Prosta sprawa - na SSRI i neuroleptykach bardzo dobrze działają speedy dopaminowe, nie ma szans na poprawne działanie empatogenów.

Mam jeszcze gratis w postaci olzanzapiny. Idealnie kasuje psychozy, nawet po alfie,
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Witam Szanowne Forum :-)

Mam takie pytania:
1) Kiedy powinienem odstawić duloksetynę (dulsevia), żeby się elegancko porobić candyflipem na Sylwestra i żeby nie było zagrożenia ZS?

2) Jakie jest ryzyko przy łączeniu dragów z SNRI? Czy przy okazjonalnym zarzucaniu (raz na miesiąc albo rzadziej) na SNRI ZS to jedyne poważne zagrożenie? Nie pytam o kwestię nadużywania czegokolwiek na antydepresantach - wiadomo, że leczenie wtedy nie ma sensu. Głównie interesują mnie lizergamidy, koks i białko, ale będę wdzięczny za wszelkie informacje.
Rejestracja: 2016
  • 2345 / 466 / 0


1. Odstaw na tydzień, dwa przed Sylwkiem.

2. Temat wielokrotnie poruszany. MDMA na SNRI nie ma najmiejszego sensu, nie zadziała, lub "zadziała" paletą skutków ubocznych, bez właściwego rushu. koks i białko mogą sprowokować ZS ale jest to średnio prawdopodobne. Lizergamidy osłabione.
Posty: 47 Strona 5 z 5
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: koziq321 i 1 gość