Tryptaminy - wątek ogólny

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 16 / / 0

Mam teraz tydzień urlopu i czy jak brałem 200mg MDMA to mogę za dwa dni pierwszy raz brać ho mipta czy lepiej trochę poczekać?
  • 382 / 28 / 0

MDMA także jest agonistą receptora serotoniny. Poczekaj tydzień dla pełnego efektu. 3-4 dni to minimum.

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Emerytura narkowczarka

W czerwcu na zasłużoną emeryturę odeszła Kora – policyjny owczarek niemiecki wyszkolony do wyszukiwania zapachów narkotyków. Swoją służbę w katowickim garnizonie rozpoczęła 10 lat temu. Alarmowo wzywana była jednak do służby z kryminalnymi na terenie całego Śląska.
  • 3661 / 452 / 0

Zastanawiam się ktòre tryptaminy są u nas dalej legalne. Raczej ta grupa nie zostala objęta prawem analogowym.
4ho met wiadomo nielegal
5 meo DMT, 5meo MiPT, 4ho DET, 4aco met , 4ho dpd, 4 ho mpt etc nie wiem
4ho MiPT, chyba legal.
Pomozcie jak to teraz wyglada.
  • 1763 / 365 / 25

Nie została. miprocyna, metocyna, psylacetyna i pare innych są zbanowane. 4-AcO-MiPT na pewno legal, AcO-DET też, tak samo HO-DET. Tryptamin dostępnych na rynku jest tyle, że nie sposób tutaj wszystkie wymienić. 5 MeO-DMT wydaje mi się, że jest zbanowane, Foxy tak samo. Sporo mało popularnych tryptamin jest legal z tego co pamiętam. Najlepiej sprawdzać po prostu w wykazie po kolei, wbrew pozorom nie ma tak dużo szukania.
  • 3661 / 452 / 0

Mòglbyś mi podesłać linka do wykazu? Serio, trochę wypadłem z obiegu jeśli chodzi o rcki.
  • 1763 / 365 / 25

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/downl ... 181591.pdf
Proszę bardzo. W nowelizacji z września 2019 roku dodano między innymi miprocynę, nie wiem czy ten link jest zaktualizowany.
  • 3 / / 0

Która tryptamina najlepsza na początek?
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 85 / 7

4-HO-MET, najlzejsza trypta dla glowy. Celuje w 20-25mg na poczatek, mozesz nawet wiecej jak masz jakies doswiadczenie z innymi psychodelikami.

4-HO-MiPT tez sie nada.
  • 57 / 7 / 0

4-HO-MET polecam jak najbardziej!! mnie bardzo bezpiecznie i przyjemnie rozdziewiczyla :)

da sie jeszcze ogarnac gdzies ta tryptaminke? :D ciekawe czy trip bylby podobny jak za 1wszym razem :D (11 lat temu)
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 85 / 7

Da sie ogarnac, proszek albo tabsy.
Jakosc zajebista, kopie jak marzenie %-D
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 1331 uczestników Wejdź na czata