Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3945 • Strona 393 z 395
  • 2326 / 271 / 0

@Opia pisałem w poście wyżej jeśli się nie mylę że ja wkładam stroną klejącą plaster pod polik pierw oczywiście porządnie myje zęby pastą + do tego takim płynem do płukania jamy ustnej przepłukuję ciepłą/ gorącą wodą czekam chwilkę i wkładam plastry pod polik pod język odpuściłem sobie bo z pod polika świetnie działa.. choć jak ktoś chcę pod jezyk też można dać..
  • 6 / 1 / 0

08 lipca 2018DexPL pisze:
08 lipca 2018kovi pisze:
Przyklejenie nic nie da. Chyba że osoba zupełnie bez doświadczeń z opiatami/opioidami i bez toleracji. Wtedy może leciutkie uspokojenie i senność (wiem co mówię: przetestowałem matrifen, durogesic, fentanyl atavis, i sporo innych - nawet spraye do nosa).
Absolutnie to nie jest prawda. To, co piszesz może dotyczyć TYLKO osoby z wyrobioną wysoką tolerancją i dużym doświadczeniem z opioidami w szczególności fentanylem,. Skoro spray fentanylu powoduje "leciutkie uspokojenie i senność" to nie mam komentarza. @Seken wyraźnie napisał, że nigdy nie brał fentanylu!

Normalny, średnio zaznajomiony z opioidami człowiek czuje działanie plastra 50mcg przyklejonego na skórę, zaś 100mcg to już silna sedacja. Dla niedoświadczonej osoby naklejone 75-100mcg to dawka zagrażająca życiu już. Instanyl (spray do nosa) w dawkach 100 i 200mcg do stosowania tylko przez zaawansowanych użytkowników. To samo w przypadku plastrów żutych w jamie ustnej. Na start bezwzględnie nie można tak stosować fentanylu.


@kovi
Powstrzymaj się z tego typu radami bo ktoś w to uwierzy i zrobi sobie realną krzywdę. W najlepszym przypadku skończy się SORem a w najgorszym śmiercią.
Witam
Mam właśnie instanyl 100uq , z fantem miałem już do czynienia w postaci tab vellefont , 2 opakowania poszły.
Tolerka na opio jest , kody ładuje 480 mg ,oxy 160, tramal do 1.4 doszedłem.
Nie mam skrętów , poprostu taz na jakiś czas się chce wychillowsc.
I pytanie iv nie chce , wiec instanylen zacząć od 100 uq ? Jak będzie mało odczekać 10 minut i dobić?

Scalono — CATCHaFALL
16 sierpnia 2022Jayhigh pisze:
15 sierpnia 2022OdwiertKorzenny pisze:
Będę miał plaster Matrifenu 25.
Tolerancja na opio - wyzerowałem się.

Ile i w jaki sposób to użyć?
Palenie, język, iv?

Proszę o poradę, a i również jak macie to jakieś ciekawe instrukcje jak się za to zabrać.

Ogarnij dawkę paloną, i na iv ok ¼ z tego na pierwszy raz jak już musisz iv, ale lepiej pozostać przy oralnym i paleniu, jak dla mnie jarany lepiej wchodzi 😋
Podpowiesz jak zabrać się do fenta w spreju dawka 100uq. Brałem już podpoliczkowo , tolerka na opio wyrobiona, kodeina , tramal, morfina, midiazolam, oxy, levomethadone iv.
  • 627 / 60 / 0
Awatar użytkownika

Z rynku znikają plastry firmy sandoz fenta mx .firma już nie będzie ich produkować. Jeśli ktosc lubi zapalić plastra to akurat te nadawały się najlepiej mam receptę na paczkę setek ale już w żadnej aptece nie ma tej dawki .jeśli w aptece posiadają 50mcg wydadzą mi takie opakowanie
  • 1504 / 148 / 0
Awatar użytkownika
stary dziad
Kompetentny
Kompetentny

Skąd ta informacja o wstrzymaniu produkcji? Był jeszcze plaster, którego nazwy dokładnie nie pamiętam, bodajże Dolforin, czy jakoś tak, o nieco mniejszej zawartości fnt na plaster, czyli przy 100mcg/h 19,2mg fnt. Produkt jak pamiętam, węgierski, f-my Gedeon Richter. Raz tylko się z tym spotkałem.
  • 2326 / 271 / 0

Dokładnie fenta Mx już nie ma w dawce 100ug jedynie są 75ug dostępne w 1 aptece w Polsce .. ( na chwilę obecną ) bo odbierałem w Warszawie ostatnie opakowania na początku września.. i nie było nigdzie ..
  • 627 / 60 / 0
Awatar użytkownika

Wiadomość jest pewna bo dzwoniłem do firmy sandoz ja wybrałem op 50 mcg mając receptę na 100mcg w Warszawie i patrząc na kto ma lek ostatnie paczki są w Koninie wrocku i Ożarów Mazowiecki i Sierpc i są to tylko 50mcg i krakow tylko we wrocki mają jeszcze paczkę 75
  • 627 / 60 / 0
Awatar użytkownika

25 września 2022stary dziad pisze:
Skąd ta informacja o wstrzymaniu produkcji? Był jeszcze plaster, którego nazwy dokładnie nie pamiętam, bodajże Dolforin, czy jakoś tak, o nieco mniejszej zawartości fnt na plaster, czyli przy 100mcg/h 19,2mg fnt. Produkt jak pamiętam, węgierski, f-my Gedeon Richter. Raz tylko się z tym spotkałem.
19 mg fenta to i tak większa zawartość niż inne setki które mają po 16mg tylko fenta mx posiadało 22mg fenta
  • 5 / / 0

Hej,

Zastanawia mnie jedna rzecz, jestem użytkowniczką fentanylu, jednak tego farmaceutycznego i aktualnie oglądam dokumenty na temat Downtown East Side i nasuwa mi się pytanie na temat tego ulicznego:
*Co powoduje tą maksymalną utratę kontroli nad ciałem u niektórych użytkowników ?
*Dlaczego w ogóle powoduje u jednych osób, a u innych nie?
Zamieszczam filmik z dokumentem na YouTube, gdzie właśnie ten stan jest widoczny. Jest widoczne również to, że przyjmujące jednocześnie dziewczyny po podaniu i.v jednak jest w stanie normalnie rozmawiać i się wysłowić, a druga zaczyna „tańczyć” breakdance na siedząco.

https://youtu.be/F1ojeXgyAu0
  • 4 / / 0

Dostałem sampla 1/4 plastra fentanyl Actavis 100ug, jestem w ciągu na oksy minimalna jako tako robiąca dawka to 80mg, ale zazwyczaj biore 120mg (oral, czasem zmyje otoczkę, na codzień zwyczajnie przegryzam).
Ale do rzeczy, jaka dawka będzie "bezpieczna" tzn porównywalna do tych 80-120mg oksów?

@edit ah, fentasia również zamierzam dojapnie zapodać, żucie/ przyklejenie na dziąsło
Ostatnio zmieniony 08 października 2022 przez 9999, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 627 / 60 / 0
Awatar użytkownika

Jak masz cwiartke setki to biesz połowę tego lub nawet trochę więcej d k
Próbował ktoś palić matrifeny po odklejeniu tego cienkiego plastra żeby dobrać się do samego fenta
ODPOWIEDZ
Posty: 3945 • Strona 393 z 395
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.