Fentanyl - Wątek Ogólny

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1460 / 110 / 0

Wszystko było opisane, co, jak, ile, gdzie, kiedy, ale ciągle pojawiają się takie posty, będące efektem lenistwa użytkownika. Wystarczy zajrzeć do kuchni hyperreala i można dowiedzieć się mnóstwa rzeczy, przejrzeć początek wątku o ekstrakcji i następna porcja wiedzy przyswojona, zajrzeć do Wikipedii i jeszcze coś znajdziemy. Książek nie polecam, bo jeszcze nie daj Boże ktoś wzrok by sobie popsuł. Ale te pytania to już przegięcie, niektórzy chcieliby nawet, żeby za nich przyćpać.
Dramat.
  • 11 / 2 / 0

Czy komuś z Was udało się wyjść z fenta? Jeżeli tak to jaki staż brania mieliście?

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ayahuasce

W ciągu ostatniej dekady nastąpiła ogromna zmiana w amerykańskiej polityce dotyczącej marihuany. Możliwe, że to zapowiedź tego, co może stać się z innymi środkami psychoaktywnymi, które obecnie są zakazane. Publikujemy fragment książki „Gdy rośliny śnią. Ayahuasca, amazoński szamanizm i ogólnoświatowy renesans psychodeliczny”.

Playboy uruchamia kampanię promującą legalizację, dekryminalizację i destygmatyzację marihuany

Playboy uruchomił kampanię promującą legalizację i reformę prawa dotyczącego konopi indyjskich. Wraz z kampanią dyrektor generalny Playboya, Ben Kohn, opublikował komentarz wzywający Kongres USA do podjęcia właściwych działań i uchwalenia historycznej ustawy MORE, aby zalegalizować konopie indyjskie na poziomie federalnym, wykasować rejestry karne osób z wcześniejszymi wyrokami za posiadanie marihuany i zainwestować pieniądze w społeczności. które zostały poszkodowane przez wojnę z narkotykami.
  • 3136 / 1277 / 1

Tak. Brałem w każdej możliwej formie, nawet do 4-5mg dziennie, przez kilka dobrych lat (z 7 lat z małymi przerwami, zresztą nie tylko fent). W tej chwili już 9 miesięcy na czysto. Da się. Kwestia chęci.

odtruwanie-sie-od-opiatow-by-dexpl-t61880.html

tutaj poczytaj jak to można zrobić. Powodzenia.
Użytkownik zbanowany
  • 801 / 153 / 0

24 września 2020stary dziad pisze:
Wszystko było opisane, co, jak, ile, gdzie, kiedy, ale ciągle pojawiają się takie posty, będące efektem lenistwa użytkownika. Wystarczy zajrzeć do kuchni hyperreala i można dowiedzieć się mnóstwa rzeczy, przejrzeć początek wątku o ekstrakcji i następna porcja wiedzy przyswojona, zajrzeć do Wikipedii i jeszcze coś znajdziemy. Książek nie polecam, bo jeszcze nie daj Boże ktoś wzrok by sobie popsuł. Ale te pytania to już przegięcie, niektórzy chcieliby nawet, żeby za nich przyćpać.
Dramat.

oooo Stary dziad? Powrót autorytetu , co ja się tutaj naczytałem że Ty już nie żyjesz i to kilkukrotnie. ^^
  • 17 / 1 / 0

@stary dziad
"niektórzy chcieliby nawet, żeby za nich przyćpać" czasami mam takie samo odczucie, jak czytam po raz 500 to samo 😄

@Mordarg
Dokładnie, Raise of the Legen, czy tam Return of the King! We właściwym sobie stylu.

Kiedy coś gotujemy? 🍓 + fent
  • 252 / 40 / 0

@Melodyne

Co do ostatniego zdania to nie ma jak złota proporcja 3mg fnt + 100mg majki. Oczywiście można proporcjonalnie zmienić siłę mieszanki 1,5mg fnt + 50 mg majki czy 0,75mg fnt + 25mg majki. Obydwa te środki idealnie się dopasowują, fent np z oksy już mi ,,nie smakuje" tak dobrze.
  • 17 / 1 / 0

@Pablesco

Proporcje arystotelejskie😉.
Niestety cierpię na brak fenta w tym momencie, pozostaje mi się pocieszyć miksem majki z oksy, ale to już też rezerwy, nieuchronnie zbliżam się do klejenia Transtectem znów, na jakiś czas.
  • 148 / 15 / 0

Przecież fent to już jest śmierć. Ludzie ogarnijcie się, jaknie macie przerzutów, to wyrzućcie to gówno przez okno albo zamknijcie ten dział ; )
  • 252 / 40 / 0

Każda substancja psychotropowa może równać się śmiercią jeśli jest nieodpowiedzialnie, przez niedoinformowanego człowieka spożywana. Czy po psychodelikach i THC nie zdążały się samobójstwa? fentanylu nikomu nie polecam bo wiem jak jest zdradliwy, lecz o śmierć trzeba obwiniać najpierw nieodpowiedzialnego użytkownika, później środek.
  • 1445 / 122 / 0

Dokładnie każdy środek użyty nie odpowiednio potrafi zabić
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 1600 uczestników Wejdź na czata