Marihuana a leki przeciwdepresyjne i przeciwpsychotyczne

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 1 / / 0

Przyjmuję 112,5 mg wenlafaksyny i palę codziennie. Nie zauważyłem skutków ubocznych. mj działa tak jak powinna z tym, że nie ma mowy o żadnej paranoi czy bad tripe.
  • 4 / / 0

Witam , jest to moje pierwsze pytanie na tym forum , biorę leki takie jak paliperydon i kwas walproinowy czy mj wchodzi w interakcje z tymi lekami , proszę o odpowiedź , z góry dziękuje

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Mózg pod wpływem, czyli narkotyki po nowemu

Taaak, zdziwicie się, jak bardzo po nowemu...
  • 2113 / 400 / 154

@Angrom, skoro bierzesz paliperidon, to najprawdopodobniej cierpisz na jakieś psychozy, które mj może nasilać, nie radziłabym potęgować sobie schizów jaraniem. Interakcji jako takiej nie ma, ale może znacznie osłabić skuteczność leczenia przeciwpsychotycznego. Z kwasem walproinowym interakcji nie ma.
  • 9 / 3 / 0

04 października 2019bartekkonline pisze:
Przyjmuję 112,5 mg wenlafaksyny i palę codziennie. Nie zauważyłem skutków ubocznych. mj działa tak jak powinna z tym, że nie ma mowy o żadnej paranoi czy bad tripe.
Ciekawe czy w takim przypadku odstawienie mj z dnia na dzień wywołałoby spadek nastroju/ nawrót objawów czy leki skutecznie zablokują takie skutki. Ja brałem dawkę 37,5 mg i czuję, że byłaby za słaba aby zamaskować objawy nagłego odstawienia
Wydaje mi się, że leki (ssri) nawet lekko podbijały działanie mj
  • 4 / / 0

08 listopada 2019taurinnn pisze:
@Angrom, skoro bierzesz paliperidon, to najprawdopodobniej cierpisz na jakieś psychozy, które mj może nasilać, nie radziłabym potęgować sobie schizów jaraniem. Interakcji jako takiej nie ma, ale może znacznie osłabić skuteczność leczenia przeciwpsychotycznego. Z kwasem walproinowym interakcji nie ma.
Leki są na psychozę , tak , w sumie to już objawów choroby nie mam od paru lat , a za niedługo będę schodził z leków (psychiatra mi tak powiedział) , nie długo to okres 3 miesięcy i koniec leczenia. Nie zauważyłem u siebie nawet objawów psychozy przy dosyć intensywnym piciu ale to chyba ma się ni jako do mj.Pozdrawiam
  • 26 / 5 / 0

Dzisiaj na slabsze samopoczucie (przeziębienie itd) zapodałem 2 mg lorka (dość mocna benzodiazepina) po czym przypaliłem co nie co. Właściwie opaliłem fifeczke i złapałem jeszcze kilka buchów czyściocha. Poczułem nie dość, że lekko, to w dodatku po pół h puściło i prawie nie trzyma.

Gdzieś wyczytałem ze palenie na lekach typu lorafen może tak wyglądać, więc mając tą wiedzę większość machów poszła z opału z topa 2 mini buchy. Ogólnie odradzam, strata materiału. A ludzie tak często chwalą mixy z bdz. Może jakbym zjadł 0.5 albo 1 mg max, to by się ciekawiej skomponowało.

Przeniosłem z ogólnego - Jezus
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata