Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1035 • Strona 104 z 104
  • 3 / 2 / 0

Jestem w szoku, że ktoś wyżej poleca po 400mg na pierwszy raz dla ludzi bez tolerki… Ja po operacji wzięłam 150mg naraz i dwa dni słyszałam siebie samą jak przez reklamówkę, wpadałam na ściany i nie mogłam utrzymać otwartych oczu. Po 75mg już czuję się rozbita i niezdolna do życia + nieprzyjemna sztywność mięśni. Każdy organizm reaguje inaczej! Są substancje, których zarzucam 5x tyle, co wielkie chłopy, i nic się nie dzieje, a opiaty mnie ścinają - czuję się wystrzelona po thiocodinie przyjmowanym w dawkach zalecanych na opakowaniu.
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2022 przez Joplinka, łącznie zmieniany 1 raz.
Online
  • 6 / / 0
Awatar użytkownika
sheena1234 Online

Już trzeci temat o Tramalu piszę bo nikt mi nie dał konkretnej odp. Ile wziąć (poltram combo forete bez ekstrakcji) na pierwszy raz? I jakim sposobem najlepiej ?
  • 1275 / 771 / 1
Awatar użytkownika
CATCHaFALL
Kompetentny
Kompetentny

@sheena1234 nikt nie odpisuje, bo już nam się nie chce zwyczajnie.

Temat wałkowany 1000 razy, wystarczy wpisać odpowiednie frazy w wyszukiwarce.

Z Poltramem Combo jest dokładnie tak samo, jak z kodeiną. Ekstrakcja taka sama, jak przy Antidolu (wyszukiwarka again).
Warto ją jednak wykonać, bo wątrobę wyplujesz przy częstym spożywaniu, a główny ubok spożywania rekreacyjnych dawek z paracetamolem, to cholerne pocenie się, dosłownie jak knur. No i warto pamiętać, że dobowa paracetamolu to 4g.

A na początek, jeśli nie masz tolerancji, to myślę że 300mg będzie wystarczające.
𝑺𝒕𝒂𝒚 𝒘𝒊𝒍𝒅, 𝑴𝒐𝒐𝒏 𝒄𝒉𝒊𝒍𝒅... 🌕
Online
  • 6 / / 0
Awatar użytkownika
sheena1234 Online

Dzięki... Ja nie chce brac ciągle tylko raz po prostu spróbować żeby w końcy poczuć się lepiej a ekstrakcji nie mam gdzie wykonać po prostu,nie mieszkam sama więc przypałowo w kuchni niestety. Mi chodzi o to czy po prostu jak ten jeden raz walne po prostu tabsy to czy ok będzie i czym w takim razie wzmocnić. A forum przeglądałam nic nie znalazłam poza ekstracjami i wjebywaniu 800mg trampka... 😐sorry
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2022 przez sheena1234, łącznie zmieniany 1 raz.
Online
  • 6 / / 0
Awatar użytkownika
sheena1234 Online

Wzięłam 300 do tego drink i benzo. Czuję zmulenie i mrowienie... Ale to z pewnością zasluga Lorafenu i alko. No nic jeżelii to tramal to w huj wolno zaskakuje
ODPOWIEDZ
Posty: 1035 • Strona 104 z 104
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.