Metal/hard/heavy rock!

Now playing, koncerty, festiwale i wszelkie inne tematy związane z odurzaniem się dźwiękami

Moderator: Knajpa

Jaki styl preferujesz?

17%
Thrash metal
106
9%
Death metal
54
11%
Black metal
67
6%
Heavy metal
39
13%
Hard rock
81
10%
Rock
65
8%
Punk
51
5%
Instrumentalny Rock
31
15%
Wszystko jedno, byle ciężko.
92
6%
Jestem technomłotem. Nie słucham takiej muzyki.
40

Liczba głosów: 626

• 1549 / 35 / 0

Xd

A skąd jedziesz?
Moge spać na chodniku? Xd
  • 80 / 8 / 0

Co najwyżej na chodniku.

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Cztery tygodnie bez marihuany

KANADA. Wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące pracy w lotnictwie i konsumpcji marihuany.
  • 1549 / 35 / 0

Spoiler:
Chodnik mi wystarczy, zresztą tam chyba moje miejsce xDD

Zwłaszcza jak będe zaczepiać każdego kto będzie przechodził obo hehe...
Albo zagadywanie typu - a dam pan szluga? xD
  • 73 / 9 / 0

za darmo? mam byc tym czasie 100km od lublina na festiwalu wiec to kurwa troche dylemat :cojest:
  • 179 / 28 / 0

tak, tak, za darmo, świetna okazja
  • 73 / 9 / 0

A przed nimi Dezerter. Nieźle.
  • 651 / 124 / 0

08 czerwca 2019dzojov pisze:
Ja jestem niestety rocznik '93 i nie wychowałam się na takiej muzyce, bo u mnie w domu nikt jej po prostu nie słuchał. Sama w to weszłam dzięki znajomym. Ogromny sentyment mam do Iron Maiden, bo to od nich się zaczęło. Potem Metallica, AC/DC, Guns n' Roses.
Teraz przede wszystkim Alice in Chains, Mad Season, ale to już bardziej... grunge? Chuj z tym szufladkowaniem.
Dodatkowo muzyka Jerry'ego Cantrella (solo) jest dla mnie jak opoka.
A czy mogłabyś wyjawić, jaka jest Twoja osobista najlepsza płyta, jaka kiedykolwiek została nagrana? Możesz podać tylko jedną pozycję :)
  • 80 / 8 / 0

@vortexxix Ciężko wybrać tylko jedną pozycję :D myślę, że Facelift. Chociaż mam dylemat, bo Alice in Chains (za czasów Layne'a) na każdym krążku mają po kilka kawałków, które są dla mnie ponadczasowe.
  • 755 / 143 / 0

Czy pana tworzącego projekt Drumcorps katuje ktoś?

https://www.youtube.com/watch?v=B3ubKECpdB8
Drumcorps - Falling Forward (Full Album)
  • 340 / 40 / 0

Z całym szacunkiem dla czyichś gustów, za grungem nigdy nie przepadałem, był zbyt depresyjny i "cierpiętnicki". Za dużo było ideologii w tej muzyce. Właściwie tylko Pearl Jam grał muzykę opartą jakoś tam wyraźniej na hard rocku lat70-tych, ale politykowanie Vedera na koncertach jest czasem niesmaczne. Jednak to ciągle naprawdę interesujący wokalista, taki "hard-rockowy Mike Stipe" jeśli chodzi o barwę głosu. TU zamieszczam linka do gościnnego występu Vedera z grupą Tom Petty and The Heartbreakers, gdzie wzorowo odśpiewał ich szlagier.
Wróć do „Muzyka”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata