Ośrodki Leczenia Uzależnień - skuteczność, atmosfera, warunki

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Użytkownik nieaktywny
  • 10 / 1 / 0

10 kwietnia 2019onajegomac1 pisze:
Po jakim czasie w nowym dworku można korzystać z telefonu komórkowego?
Po uzyskaniu czwartej kategorii w programie ale ze pewnie nic ci to nie mówi to wytłumaczę że chodzi o postępy w realizowaniu ich programu i to jest sprawa indywidualna ale mniej wiecej po 6-8 miesiącach możesz mieć prywatny telefon przy sobie. Może to trwać dłużej do 10 miesięcy jak "broisz". Ale też jak nawet szybko dostaniesz możesz za coś tam spaść na nizsza kategorie i ci go odbiorą. W Nd wraz z realizowaniem programu i poprawnym sprawowanie stopniowo uzyskuje się przywileje
  • 7 / / 0

To mam wyjebane, nie ide tam

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Nielegalna substancja w płynie czyszczącym do drukarek

Funkcjonariusze opolskiej KAS podczas rutynowej kontroli towarów zgłoszonych do odprawy celnej zwrócili uwagę na podejrzaną przesyłkę z Tajwanu skierowaną do opolskiego przedsiębiorcy, zawierającą tusz oraz środek czyszczący do drukarek.
  • 36 / 1 / 0

Ja polecam Familia Gliwice.
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 196 / 2

@Nic@NicNieBralem2000
Jakieś konkretne argumenty za Familią? Bo spotkałem się z samymi negatywnymi opiniami o tym ośrodku.
  • 822 / 105 / 0

16 kwietnia 2019onajegomac1 pisze:
To mam wyjebane, nie ide tam
Nie idź nigdzie, nie zajmuj miejsc potrzebującym.

Blu

• 2939 / 166 / 0

08 kwietnia 2019kfap pisze:
Słyszałem o dociążeniach i widziałem na własne oczy jak dwie osoby zrezygnowały ponoć dlatego, że nie mogli wytrzymać fizycznie narzuconych im prac już pierwszego dnia od przejścia detoksu.
Dociążenia nie są jakoś szczególnie fizycznie wymagające. Możliwe że kłamali, łatwiej im było zrzucić na to winę, niż się przyznać że psychicznie głód ich pokonał, więc wyszukali sobie pierwszy lepszy powód żeby dać dyla i zaćpać.
08 kwietnia 2019kfap pisze:
Myśle, że nie potrzebuje takiej terapii jak straszą, że jest w Monarze. Jakiegoś szmacenia, upadlania czy ośmieszania przez społeczność bądź terapeutów
To jest tylko straszenie i naginanie rzeczywistości. Nie ma żadnego straszenia czy upadlania, no chyba że ktoś jest tak ślepy i zafiksowany na swoich neurozach, że brak możliwości robienia co mu się żywnie podoba jest odbierane jako upodlenie, a wysłuchiwanie szczerych opinii na temat swoich manipulacji i kłamstw jako ośmieszanie.
  • 7 / / 0

Nikt nie pisze o Rożnowicach koło Obornik. To Monar. Byłam tam i ludzie są bardzo spoko ale społeczności to jedna wielka masakra. Jadą na siebie jak po gównie. bura za byle co. Z tego właśnie powodu nie polecam tego miejsca. Niewiem jak ludzie się mogą wyleczyć w taki sposób, każdy chce być mądrzejszy od drugiego. Żarcie pyszne, to jeden z plusów, po dwóch tygodniach można wchodzić na kompy, co jest całkiem spoko
  • 7 / 1 / 0

10 kwietnia 2019jezus_chytrus pisze:
^
Dlaczego nie ma sensu się sądzić? 12 k (pomniejszone o hajs za 4 dni) to np dla mnie duża kwota pieniędzy i gdybym czuł się pokrzywdzony, to tego bym nie odpuścił.
Nie ma się co sądzić, bo i tak się przegra.Wyszło po kilku wizytach u adwokata czy prawnika jakiegoś, że cos podpisałam a bez tego nie przyjmą.
  • 228 / 110 / 0

16 kwietnia 2019NicNieBralem2000 pisze:
Ja polecam Familia Gliwice.

(cut)

3 dni tam byłem i trzeba mieć poważne zaburzenia albo nie mieć żadnego porównania jak jest gdzieś indziej żeby tam zostać.

Wycięto agresywny offtop. taurinnn
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 196 / 2

Ale to właśnie jest ośrodek dla osób z podwójną diagnozą, czyli jakimś poważnym zaburzeniem innym niż uzależnienie.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata