Piracetam - Wątek ogólny

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 4 / / 0

Cześć wszystkim, zamiast zakładać kolejny wątek o tym jak mj zamuliła mi mózg, tracę koncentrację po 5s, nie potrafię się skupić, straciłem pamięć, itp... postanowiłem trochę poczytać i najwięcej osób do poprawy funkcjonowania mózgu poleca piracetam + odpowiednie witaminki, więc czy mógłbym prosić kogoś o taki zestaw? Oczywiście w czasie dojazdu do pracy (~2,5h w dwie strony pykam sobie w sudoku), chodzę na siłkę i jestem na diecie, dodatkowo jak tylko dostanę zestaw rzucam palenie mj całkowicie. I mam też pytanie, czy pamięć wróci do siebie po jakimś czasie, np. 3 miesiącach, czy już za późno i aby nie funkcjonować jak zombi będę musiał brać ten magiczny zestaw codziennie? Bo jednak chciałbym aby mój mózg pracował jak kiedyś... Nie chodzi mi o zmianę charakteru, bo to że jestem obecnie trochę apatyczny i mam trochę wyjebane mi akurat nie przeszkadza, więc chodzi o sam zamulony czerep.
  • 4343 / 427 / 0

Mial ktos napady czegos na ksztalt odrealnienia przy piracetamie?

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Dilerzy uniknęli więzienia. Sąd zachwycił się ich SMS-ami do klientów. "Nienaganna gramatyka"

Para brytyjskich studentów miała u siebie marihuanę o wartości ponad 1,5 tys. dolarów. Od kary uratowały ich dobrze napisane wiadomości tekstowe.
  • 212 / 22 / 0

Ja wiem czy odrealnienia, raczej takie filozofowanie o wszystkim i o niczym właśnie miałem takie coś, spowodował u mnie brainfoga ale z drugiej strony opowiadałem o przeżyciach sprzed kilku lat tylko co chwilę zapominałem o czym mówię. Myślę że to dlatego że nie wziąłęm lecytyny. Brałem 600mg
  • 121 / 5 / 0

^up

Biorę już to kilka lat z przerwami i nigdy nie miałem czegoś takiego jak odrealnienie. Może na początku zawsze jestem wkurwi@ny na wszystko i wszystkich.

Czy bierzesz coś jeszcze: trampka lub oxy?
  • 589 / 89 / 0

Piracetamu przerobiłem do tej pory 4 paki po 120 tabsów 1,2 g i też nigdy nie miałem po nim epizodów odrealnienia, wręcz przeciwnie, zawsze powodował delikatne, ale zauważalne wzmocnienie osadzenia w tu i teraz. Pod warunkiem trzymania się z dala od mocniejszych używek.

Sądzę, że to raczej interakcja z czymś innym, bo w te piracetam wchodzi bez wątpienia. Z alko i RC na pewno. Kiedyś, dawno temu będąc na pirku wypiłem 2 browarki i ściągnąłem naprawdę małego buszka AB-PINACA z e-szluga i cudem nie skończyło się to na SORze, mogłem spokojnie zagrać w "Nocy żywych trupów" bez charakteryzacji :retarded: . Innym razem wypiłem 0,3 litra jakiegoś kolorowego alkoholu 40% i nie poczułem nic oprócz bólu głowy, który wzmagał się z każdym kieliszkiem, zero fazy, podczas gdy normalne taka ilość alko już by mnie nieźle potargała. Od tamtych czasów staram się unikać alko będąc na racetamach.
  • 4 / / 0

W nawiązaniu do mojego poprzedniego posta czy odpowiednim dawkowaniem będzie:
4.8g/dziennie Piracetamu? Jeśli tak to dawkować to na raz, czy jakoś rozbić? Podobno najlepiej jest brać 3x1.6, ale przyjęcie trzeciej dawki w porach wieczornych nie przyniesie mi problemów z zaśnięciem? Wyczytałem, że do Pira potrzebna jest Lecytyna, ale nie mogłem znaleźć żadnej konkretnej dawki i nie jestem pewien czy tak dobrana ilość jest odpowiednia do 4,8 Piro, bo znalazłem info aby Lecytyny też brać 4,8g dziennie.

I odnośnie zakupów jak kupię 500g Pira to odmierzać z tego 4,8g dziennie po prostu? I czytałem, że Lecytyna jest lepsza w proszku niż w tabletkach, ale znalazłem w proszku tylko słonecznikową, taka jest odpowiednia?
  • 589 / 89 / 0

^up: Jako źródło choliny można po prostu zakupić cholinę :) Dwuwinian choliny to IMO dobra opcja, 250 g kosztuje około 100 zł w sklepach z suplami i wystarcza na bardzo długo. Ja do Piracetamu lub Noopeptu dojadam 1 g choliny dziennie i nigdy nie cierpiałem na ten ból głowy, który przypisuje się właśnie niedoborom choliny przy kuracji racetamowej.
  • 4 / / 0

Super, dzięki za odpowiedź :) już zamawiam odpowiednie produkty i jestem prawie wszystkiego pewien, ale... Czy dawka 4.8 na pierwszy raz nie będzie za mocna? Od jakiej powinienem zaczac testowac i jak najlepiej to przyjmować? Z rana po śniadaniu pod język cało porcję czy rozbijać na parę mniejszych w ciągu dnia?
  • 589 / 89 / 0

4,8 g powinno być w sam raz, jeśli będzie to za dużo, to na pewno to odczujesz i wtedy po prostu zmniejsz dawkę. Najlepiej rozłożyć to na 2-3 porcje w ciągu dnia (rano, w południe i wczesnym popołudniem). Najbardziej typowo będzie 8:00 - 2,4 g i 14:00 - 2,4 g. Najlepiej trochę poeksperymentować i poszukać najlepszej opcji dla swojego organizmu.
  • 4343 / 427 / 0

11 października 2018vortexxix pisze:
^up: Jako źródło choliny można po prostu zakupić cholinę Dwuwinian choliny to IMO dobra opcja, 250 g kosztuje około 100 zł
Ja za 100gr placilem 20zl.
Kij z tym skkoro choliny nie pokonuja bariery krew mozg.
11 października 2018astapaa pisze:
I czytałem, że Lecytyna jest lepsza w proszku niż w tabletkach, ale znalazłem w proszku tylko słonecznikową, taka jest odpowiednia?
Spróbuj zdziwisz sie.
Sojowa to czesto lecytyna z GMO.
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata