5-MeO-DiPT

Podchodne tryptaminy, które zostały rozbudowane przy pierścieniu w pozycji piątej – np. 5-MeO-DMT, bufotenina lub ibogaina.

Moderator: Psychodeliki

Posty: 52 Strona 6 z 6
Rejestracja: 2009
  • 1297 / 44 / 0

Nie ukrywam, że narobiliście mi smaczka 😋.

5-MeO-MiPT był jedną z najbardziej spektakularnych substancji jakie brałem i mimo dosyć wrogiego nastawienia do mnie (czułem takie gadzie/smocze wajby, ale słuchałem też podbijającej to muzyki) uwielbiałem ją za niesamowite wizuale, euforię no i to libido!
Dziewczyny były dla mnie tak pociągające, że musiałem się powstrzymać, żeby nie podrywać przypadkowych obcych kobiet (nie odmówiłbym sobie, gdyby nie dość gruba psychodela jaka temu towarzyszyła). Tak czy siak były dla mnie niezwykle zmysłowe.

Sorki za lekki offtop, ale jestem bardzo ciekaw tej substancji, chętnie wypróbuję ją też w łóżku z moją blondyneczką 😍

Prawdę mówiąc sądzę, że niezbyt intensywne efekty, które opisywali niektórzy brały się z tego, że vendor rozrabiał substancję z wypełniaczem. Ciężko mi uwierzyć, że coś tak blisko strukturalnie 5-m-m może być słabe, bo 25 mg ww. fundowało mi taką zupę wizuali, że nie widziałem nic poza nią 🤩
Rejestracja: 2009
  • 1297 / 44 / 0

Foxy jest znacznie bardziej sympatyczną z sióstr, choć na pewno nie tak urodziwą jak Miss Mipt.
Nie była też tak intensywnie uwodzicielska jak jej niegrzeczna siostra, choć miała w sobie nienachalny element flirtu.

Fajna substancja do w miarę lekkiego (w moim przypadku 20mg), pozytywnego i celebracyjnego tripa, choć na początku przez dłuższy czas trzeba łapać dystans, gdy zacznie stymulować psychikę, nie dać się "zagnać" w pogoni za wygodniejszym miejscem, które ostatecznie zawsze ma być tym kolejnym (typowy Mipt).

Wizualne nie były tak intensywne, jak bym podejrzewał po kuzynce przewizualnej Mipci, ale nie było też mrocznych motywów, które w przypadku tej drugiej były wręcz dominujące.

Podsumowując: na intensywny, niezapomniany seks zaprosiłbym Mipt, ale w codziennym związku wolałbym być z Dipsy :D

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Rząd Macedonii przygotowuje się do quasi-legalizacji marihuany

Rząd Macedonii Północnej rozważa dopuszczenie rekreacyjnego używania marihuany w kawiarniach i miejscach gościnnych w stolicy, Skopje, a także w innych miejscach turystycznych, takich jak Ochryda, które jest typowo turystycznym miastem leżącym nad jeziorem, powiedział premier Zoran Zaev.
Posty: 52 Strona 6 z 6
Wróć do „5-podstawione”
Na czacie siedzi 1975 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości