Speedball - Opioid + Stymulant

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 221 Strona 22 z 23
Rejestracja: 2018
 • 226 / 39 / 0

Mój numero uno to miks - fent +metkat+ klorazepat w jednej ,,rakiecie" dawek nie podaje bo to kwestia iwidualna. Grunt, że nie ma po tym tej minimalnej zwałki jak po kocie solo

Pardon za post pod postem (scaliłem - JCHS), ale miałem niedawno okazję sprawdzić miks fent + amfa - i nawet minimalne dawki świetnie się spisują. Musimy pamiętać, że ten oraz powyższy miks pobudza dopaminę, noradrenalinę w znacznym stopniu Amf/metkat oraz serotoninę i endorfiny w znacznym przez fenta, więc dlatego tak świetnie uzepełniające się środki. Jeszcze pobudzenie GABA przez benzo i już cała paleta pozytywnych neuroprzekaźników ;)
Rejestracja: 2018
 • 40 / 2 / 0

Nieźle się wpieprzyłem, mój pierwszy strzał Herka w ilości 40mg + koksik w ilości główki od zapałki, czyli jakiś 20mg, dał mi przepiękne wejście. Od tygodnia próbuję to powtórzyć i nie idzie.
O dużo za dużo tego wszystkiego, nieźle popłynąłem, 3 miesiące napierdalam browna i nie spełnia mnie to już w żaden sposób. Cholerna tolerka. Wczoraj ze 12 razy się szprycowałem, z czego większość to speedballe. Nie idzie się w tym wszystkim ogarnąć samemu.

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

Hamburg: skonfiskowano 1,5 tony kokainy. Miała iść do Polski

Spektakularne znalezisko w porcie w Hamburgu: między workami ryżu znaleziono 1,5 tony kokainy. Ładunek najprawdopodobniej szedł do Polski, skąd miał być rozprowadzony po całej Europie.
Rejestracja: 2018
 • 33 / 6 / 0

Jak biedowałem: 80 mg oxy plus strzał z paki Apselanu. Zanim wróciłem z banicji do Polski: heroina + crack. Nie ma lepszego połączenia. Tylko raz było lepiej, ale to też na wygnaniu: 50 ml metadonu + 12 mg valium + hera z crack'iem zgotowane na tanim, angielskim cydrze. Zasnąłem na kiblu na stacji benzynowej. Piękne czasy.
Rejestracja: 2018
 • 3 / 1 / 0

Niedługo będę w posiadaniu heroiny oraz MDMA(220mg) czy jest jakiś sens mieszania tych substancji czy lepiej żebym zamówił do speedballa trochę kokainy? %-D
Rejestracja: 2018
 • 40 / 2 / 0

Jakie proporcje zwykle stosujecie przy klasycznym speedballu? koks + hera
Ogólnie są jakieś sposoby na to by efekty były najlepsze?


Według moich obserwacji do takiego mixu niepotrzeba zbyt dużo helu, momentami wydawało mi się wręcz, że im mniej hery tym lepiej kopie.
Najmilej wspominam swój pierwszy raz, dałem chyba 40mg helu i malutką grudkę koksiku, jak 2/3 główki od zapałki. Boże... ależ to był szok, cudowne doznanie które na zawsze wyryło mi się w pamięci. Wryło tak mocno, że zupełnie się w tym zatraciłem. W ostatnich miesiącach speedball stał się dla mnie świętością a zarazem przekleństwem. Nie ma mowy o kontroli a o zdrowym rozsądku wspominać niema co. Portfel pusty.
Kilka razy wrzucałem na szpryce prawie 100mg koksiku do 25 - 50mg helu, dawało to kontrolowany overdosing %-D
Czuję wówczas że ledwo wyrabiam, na domiar złego, w takim wypadku przychodzi myśl, a wręcz pojawia się lęk, co tylko wzmaga obciążenie organizmu.
Cóż... na chwilę obecną zawróciłem i znalazłem resztki rozumu. Nadałem samemu sobie wyzwanie, które polega na kontroli i pilnowaniu samego siebie. Byle nie przesadzać. Dłuższe przerwy się sprawdzają, z dawkami również nie szaleje. Stąd pytanie o proporcje i wasze sposoby.

Zaznaczę że w moim przypadku jest to wysokiej jakości kokaina i przyzwoity brown.
Rejestracja: 2018
 • 151 / 8 / 1

Jezuu jakies 30mg majki i 120 mg metafedronu było boskie. Na zmiane łaskotanie takie miłe empstoennr i ciepło opioidowe.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
 • 348 / 80 / 0

Wapo helu i mety na raz, no och ach.
Rejestracja: 2018
 • 226 / 39 / 0

Trochę nie do końca na temat, lecz przeczytałem w literaturze, że amfetamina solo działa w pewnym stopniu przeciwbólowo. W połączeniu z opio niestety nie dość, że prawie nie działa przeciwbólowo to w znaczącym stopniu pogarsza przeciwbólowy efekt opioidów. Piszę bo znam trochę osób z forum, które dostają opioidy na przewlekłe bóle i lubią sobie poeksperymentować.
Rejestracja: 2019
 • 72 / 13 / 0

03 lutego 2020hdolfaitler pisze:
Niedługo będę w posiadaniu heroiny oraz MDMA(220mg) czy jest jakiś sens mieszania tych substancji czy lepiej żebym zamówił do speedballa trochę kokainy? %-D
Miałem Ciebie zacytować, a nie dać karmę :krowa: Ja bym wybrał zdecydowanie koks.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
 • 7876 / 833 / 0

Dla mnie Speedball to tylko heroina + kokaina.Nie uwzględniam innych.Take połączenie było i jest stosowane od lat i będzie stosowane.A wymyślenie innych np : koda + metkat to herezja.
Posty: 221 Strona 22 z 23
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1482 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości