Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 333 • Strona 34 z 34
  • 352 / 15 / 0
Awatar użytkownika

jak się ma ten 1v-LSD do 1p-LSD, na ktorym tripowałem dawno temu?
  • 134 / 16 / 0
Awatar użytkownika

podziele się swoimi spostrzeżeniami o różnicach lizergamidów których próbowałem, w porównaniu do LSD. Ale nie brałem wiele razy, więc może to był tylko zbieg okolicznosci. Pomijam dawkowanie
1cP-LSD: brak różnic
AL-LAD: brak różnic
ALD-52: mniejszy bodyload
LSZ: słabsze, mniej mindfuckowe, nudne
  • 602 / 31 / 0
Awatar użytkownika

Odnośnie kolegi wyżej mam odmienną opinię. Zdaję sobie sprawę, że w tej tematyce odczucia mogą być bardzo odmienne z powodu subiektywności odczuć każdego osobnika. Ja również mogę pominąć dawkowanie, ale zawsze jest to więcej niż mniej. Każdy lizergamid powodował u mnie lekko inne doświadczenie niż pierwowzór, z którym ziom wyżej równuje odczynniki. 1cP zapadło mi w pamięć ze wględu na jakiś bodyload - pociłem się aż za bardzo. AL-LAD to swego rodzaju autonomia u mnie względem LSD. ALD-52 wspominam jako najbardziej kolorowy drug z tej grupy substancji. LSZ póki co nie dane mi było spróbować, może nadejdzie jeszcze ten dzień. W moim odczuciu najbardziej przypadł mi do gustu ETH-LAD, którego wspominam bardzo miło. Bodyload nienachalny, chociaż dawka była odpowiednia. Cała sfera wizualna oraz mentalna bardzo na plus. Pewnie przyczyniło się do tego środowisko i nastawienie, jak zresztą ze wszystkimi kolorkami. Narazie wróciłem do opio, ale jakieś zapasy sajko gdzieś tam są, a może mi się to przyśniło. Będzie chwila, to gdy się obudzę napewno będę chciał znów wybrać się w podróż z ETH. Klasyczne LSD po tylu przeczytanych opiniach wieki temu, kiedy już przyjąłem, wydało mi się mocno przereklamowane. Owszem jest ciekawe samo w sobie, ale jeśli się ma jakieś porówanie, przynajmniej z mojego punktu widzenia, to dupy nie urywa. Zdaję sobie sprawę, że to trochę inne rodzaje tego samego (w uogólnieniu), ale też dobrze wspominam DOC, z którym to nie miałem już styczności całe lata. Jednak cała ta syntetyczna obsada nie ma podejścia wg. mnie oczywiście do grzybków po prostu. Czy to egzotyczne Cubensisy czy swojskie Semilanceaty, to jednak niewyrażalny poziom, przy którym laboratoryjne produkty to mogą jedynie postać z boku i popatrzeć:P Trochę odbiłem od tematu lizerów, mam nadzieję, żę Władze tego portalu mnie nie skasują. Mam akurat wolną chwilę, więc podzielę się swoim zdaniem odnośnie tematu.
ODPOWIEDZ
Posty: 333 • Strona 34 z 34
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.