LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1761 / 363 / 25

Poczekaj ze 2 tygodnie chociaż, po kilku dniach nawet tak duża dawka LSD zadziała raczej słabo. U mnie nawet tydzien to było za krótko.
  • 456 / 49 / 0

01 sierpnia 2020sosderyl pisze:
Dzień dobry psychodeliczne świry, przychodzę z pytaniem. Nie do końca znalazłem na nie odpowiedź.
W wtorek/środę brałem 200ug LSD, nigdy nie wziąłem więcej samego kwasu (raz chyba coś około 300ug LSA).
Czy dobrym pomysłem będzie wrzucić w niedziele 400ug LSD? Przerwa troche za krótka ale mam ostatnie dni wolnego i chciałbym jeszcze przeżyć fajny trip. I jak wygląda sprawa z takim przeskokiem?
z tymi przerwami to trochę mit. tj. w praktyce dla normalnego (zdrowego) człowieka wystarczy mniej czasu. o to więc bym się nie martwił na twoim miejscu, ale widzę inny problem. skoro nigdy nie próbowałeś więcej niż 200ug, to przeskok na 400 może być za duży. radziłbym jednak mniej.

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

Kiedy legalizacja marihuany w Czechach?

Izba Deputowanych Parlamentu Republiki Czeskiej poparła w głosowaniu propozycję poprawki do ustawy o środkach odurzających dopuszczającą uprawę oraz posiadanie marihuany. Projekt ustawy zaproponowany przez deputowanego Partii Piratów Tomáša Vymazala Izba omówi na początku czerwca, w ramach trwającej 49. sesji parlamentu.
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 83 / 7

Przeskok?😂
Brales pare dni temu, nie da sie policzyc jak to dziala z tolerancja.
Nie wrzucaj 400ug po 2 tygodniach przerwy bo ego umrze.
  • 456 / 49 / 0

@kupagowna6 jeśli nic innego się nie ćpa (nawet mj czy alko) w okolicach (~tydzień) tripa, to tolerka na kwasa schodzi do zera po trzech dobach (gdzie start = połknięcie kartonów).
  • 1254 / 198 / 0

Nie potwierdzam.
  • 461 / 63 / 0

Dziś będzie grane 120mcg. Ostatni raz z LSD był w 2018. Zaliczyłem wtedy bad tripa. Dziś chce się pojednać z psychodelikami poo dlugim czasie rozląki
  • 20 / 2 / 0

Mój pierwszy post w tym temacie, chociaż śledzę od dawna. @Kosmaa Powodzenia, dawka dość symboliczna, więc nie powinno się nic złego przytrafić. W przypadku kwasa, ciężko mi sobie wyobrazić złapanie bad-tripa (nawet przy dawkach rzędu 300-400 ug), zawsze to była dla mnie lekka, przyjemna i kolorowa substancja - chociaż wiadomo, że to jednak mocarny psychodelik. Z grzybami, czy tryptaminami to natomiast bywało różnie - zdecydowanie większy potencjał żeby coś poszło nie tak.
  • 38 / 5 / 0

Da się złapać kwasem badtripa gdy s&s nieodpowiednie. Nigdy za to nie złapałem po grzybach, a często i gęsto całkiem niedawno leczyłem się grzybami. Ok. 2 lata co miesiąc 4-5g. Kuracja dała radę.
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 83 / 7

01 sierpnia 2020nanawacin pisze:
@kupagowna6 jeśli nic innego się nie ćpa (nawet mj czy alko) w okolicach (~tydzień) tripa, to tolerka na kwasa schodzi do zera po trzech dobach (gdzie start = połknięcie kartonów).
Fajna teoria, szkoda ze nieprawdziwa.
  • 7618 / 793 / 0

01 sierpnia 2020Kosmaa pisze:
Dziś chce się pojednać z psychodelikami po długim czasie rozłąki
Ustaw sobie dobre S&S, polecam iść nad łąkę, wziąć jakieś słodycze albo owoce, wodę czy jakiś napój ( zero alkoholu :uwaga: ).Nagraj sobie na telefon muzykę celtycka albo jaka tam lubisz.Unikaj miejsca gdzie jest dużo ludzi.
Miłego tripa. :psycho:
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1317 uczestników Wejdź na czata