LSD - Wątek Ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Kuchni [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

trydzyk
NeuroGroove
31
19

No, porządny trip. Brzmi jak mój pierwszy.

A może tak wrzucić na Neuro Groove?

kwasiarz
4

Tripowal ktos w temperaturze 8-10st na dworze, w plenerze? Idzie wytrzymać czy raczej męczacy trip jesli nie ubierzemy si zbyt cieplo?

gdzie indziej na hyperrealu
Kiedy robiąc porządki u swojego dziecka, znajdziesz w pokoju coś niepokojącego – nie bój się porozmawiać. Skoro kampania „Piłeś, nie jedź” nie namawia do alkoholu, to czy uczciwa rozmowa o narkotykach może być czymś groźnym? Najbardziej niebezpieczna substancja to nieznana substancja.
Ministerstwo Zdrowia przedstawiło projekt rozporządzenia w sprawie wykazu nowych substancji psychoaktywnych. W wykazie znalazło się pięć nowych substancji.

EjFinn
5
4

Jasne. Wrzucę, tylko znajdę trochę wolnego czasu. :)

suchezebra
7
21

@kwasiarz da radę, jak najbardziej, a jeśli obawiasz się dyskomfortu z powodu temperatury to zarzucić sobie trochę tussidexu przed :P

trydzyk
NeuroGroove
31
19

19 kwietnia 2017kwasiarz pisze:
Tripowal ktos w temperaturze 8-10st na dworze, w plenerze? Idzie wytrzymać czy raczej męczacy trip jesli nie ubierzemy si zbyt cieplo?
Tripowałem w Sylwestra, było bosko, zwłaszcza po powrocie do domu i odpaleniu kominka ;). Wystarczy się ciepło ubrać.

Montebur
1
3

Ja z kolei, miałem coś takiego, że wszystko było na odwrót, na zewnatrz rzeczywiscie bylo tak sredniawo, ja odczuwałem że było ciepło, nawet bardzo, zimna woda byla, ciepła, przytulałem się do zimnej sciany budynku, bo dla mnie byla ciepła xD cienkie było grube, grube było cienkie, szerokie było wąskie, a wąskie szerokie itd.. chyba zależy jak siądzie.. a nie wiem w sumie.. ciągle mnie to zaskakuje :)

grv2
50
34

czy jest możliwy candy flip zastępujac mdma bk.
czyli poprzez zarzucenie lsd + 3\4 mmc ? o jakich dawkach bk nalezy myslec w takim przypadku?
i czy ma to sens bo widze zdania rozne...

ravez
19
8

Nie ma sensu.
Bk to syf, przyćmi Ci subtelność LSD, zastępując ją tępą stymulacją.

4FMA może by jeszcze miało sens.

Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 9 uczestników Wejdź na czata

Awatarsuchezebra  AwatarMondengel  Awatarkfs  Awatarunknown  Awatarwolfster  Awatarpeupeu  Awatarmisspill  AwatarpasoŻyd  AwatarAlfaBot