4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2287 • Strona 227 z 229
  • 161 / 17 / 0

@
07 maja 2021holender86 pisze:
Odwagi w snach towarzysze! :)
Mamy pionierów chemii. Teoretycznie rozslawili Polskę na cały świat a im studiów nie było nawet dane skończyć.
https://youtu.be/iQIBgUi6yeM
Ku rozwadze! Że rozwój w tej specyficznej chemii może się źle skończyć, nawet jak stworzysz coś na skalę niemal światową a nie dają Ci nawet skończyć studiów.
Już wiem, ze przechodzę do planu C. To jak mi się uda, dla jednych będzie głupota i marnowaniem hajsu, dla mnie w sumie jedyna droga.
Apselan + kawa + wysiłek fizyczny. Jak rozkminie lepszy dostęp do efedryny, to podmianka z Apselanem.

W ogóle jak odstawilam kota to ciuchy jebią mi tak niemilosiernie takimi chuj wie czyn, zgnilymi warzywami? :rzyg:

Pierwszy strzał z kota i choćbym do innego miasta miał jechać o 2 w nocy do całodobowej, to pojadę.

Tym, którzy chcą się rozwijać w chemii, życzę by chociaż świat poznał Wasze nazwiska, chuj może stworzycie coś, odkryjecie jakiś pierwiastek i dadzą Wasze imię do układu okresowego.

Nie wiem czy też tak macie, ale jebnięcie kota powoduje, że nie przestajesz myśleć, by to powtórzyć. Nic was nie zatrzyma. Ale dzień po, jak ktoś proponuje powtórkę, a nie mieliście nic na zjazd i ten zjazd przeżyliście na trzeźwo to jedyne co w głowie.... Nieee, kurwa na pewno nie. Później pamięć zaciera ślad.
Ale ten level mnie niszczy, liczyłem, że po kocie w nowej pracy będę bardziej dogadany itp. Chuja. Już sam Apselan dodawał tylko energii i nie chcialo Ci się jeść ale pracowałeś i to czasem z jakimś dobrym wynikiem. Po kocie, który jest teoretycznie mocniejszy nje chce się nic, co nie jest przyjemne.
Wpierdalanie samej p-efki może dla niektórych będzie szkoda hajsu, bo to tylko dokupić Kmno4, które można dostać za 4,20 nawet, szczypta octu...
Więc skoro upgrade własnej roboty p-efki, wchodzi za mocno - tak kolejny level i max. 3 lata życia mi zostaje.
  • 984 / 131 / 0

Dobrze upedzony metkat to jest euforia przebijająca koks. Można się spuścić na wejściu

Sex nieziemski i jak dobrze upichcony to zejście minimalne, dwa piwka i śpisz jak niemowlę

Jeden z niewielu dragów który nie powoduje u mnie depresji na drugi czy trzeci dzień po użyciu
Uwaga! Użytkownik Marcins96 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 79 / 8 / 0
Awatar użytkownika

@divorcedX

Dzięki za słowa otuchy, ale gdzie my po garażach i piwnicach coś odkryjemy? Czytałem swego czasu o alternatywnych metodach oksydacji pseudo. Nawet sporo. Oczywiście da się. Jest metoda swerna, można izopropanolanem glinu, związkami chromu i czasem jest bardzo wydajnie i w ogóle fajnie tylko... wyposażenie mus, odczynniki najczęściej egzotyczne więc albo kosztują albo musisz umieć zrobić sam, dodatkowo niektóre substancje kalibru T+ więc na błąd miejsca nie ma... Patrz, kot kwestia mieszania i przesączenia. No i ekstrakcji dla schludnych. piko dochodzi gotowanie i destylacja. feta z p2np kolejne etapy. MDMA już potrzebujesz labo. Ale coś nowego? To już nie gotowy przepis, ale orbitale, centra chiralne, kalkulacje i setka innych rzeczy o których nawet nie wiem. Shulgin i Hofmann nie na darmo najpierw chodzili na studia i dopiero zabierali za research :)

A propos do roboty polecam zwykłe xany. Przynajmniej u mnie w robocie chill bardziej się ceni niż surowa wydajność :)

@Marcins96

Nie dziwota że wydupia. koks to inhibitor, kot dodatkowo releaser :)
  • 161 / 17 / 0

Prosiłbym o informacje do czego się rozpada mniej więcej przefiltrowany kot a kot przelezaly nieprzefiltrowany?

Głównie chodzi mi o zawartość efedryny.
  • 161 / 17 / 0

Takie szybkie pytanie. Użyliście kiedyś zbyt małego i szczelnego pojemnika, jak ja dzisiaj- coś wielkosci jak pojemnik na kal, po czym go wyjebalo ciśnienie?
W sensie - warunki połowę, nie ma czego użyć. Musi być szczelne, bo gdzieś idziesz i małe, bo gdzieś idziesz. Robiłem tak samo z pojemnika mi na mocz i było ok. Teraz musiało być mniejsze. I zakrętka jebla podczas reakcji i się wylało jakieś 20 zł. Ale tak to jest jak jest coś na szybko. Co mogło się najbardziej przyczynić do takiej eksplozji najbardziej??
  • 601 / 122 / 0
Awatar użytkownika

temperatura i gazy wytwarzające się z utleniania wyjebały pod szczelnym korkiem. widać zakrętka od pojemnika na mocz mocniejsza.
  • 2579 / 345 / 1
Awatar użytkownika

22 maja 2021divorcedX pisze:
Takie szybkie pytanie. Użyliście kiedyś zbyt małego i szczelnego pojemnika, jak ja dzisiaj- coś wielkosci jak pojemnik na kal, po czym go wyjebalo ciśnienie?
W sensie - warunki połowę, nie ma czego użyć. Musi być szczelne, bo gdzieś idziesz i małe, bo gdzieś idziesz. Robiłem tak samo z pojemnika mi na mocz i było ok. Teraz musiało być mniejsze. I zakrętka jebla podczas reakcji i się wylało jakieś 20 zł. Ale tak to jest jak jest coś na szybko. Co mogło się najbardziej przyczynić do takiej eksplozji najbardziej??
gaz, oczywiście. W wyniku zbyt wysokiej temperatury. Reakcja zaszła szybko, była wysoce egzotermiczna.next time use cold water, add vinegar and stir slowly while keeping the vial in ice bath
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

Jacek Dukaj, "Król Bólu"
  • 6 / / 0

Mam pytanie nie cierpiące zwłoki. Robiłem metkata z paczki acataru zgodnie z tym filmikiem co jest na hypertubie, tylko popełniłem błąd gdyż za szybko zlałem na filtr w strzykawce i przeszedł znowu cały brązowy, szybko przygotowałem kolejny filtr i przeszedł żółty(jak mocz) więc przepuściłem przez kolejny filtr jest bardziej przeźroczysty ale wciąż zółtawy. Napewno nie taki jak być powinnien.

Mogę jeszcze naprawić to w jakiś sposób czy już wszystko poszło się jeb**>?
Robiłem w pojemnikach na mocz, cały pojemnik i ścianki zrobiły się brązowe. Ile czasu może pojemniczek leżeć w takim stanie ? Mogę przepłuczkę z tego zrobić np. jutro?

Bardzo proszę o szybką odpowiedź
  • 2 / / 0

Przepis peakyblinder94 na stronie 198 to jest mistrzostwo świata. Wiele razy w swoim życiu robiłem kota i nigdy nie wyszedł mi tak klarowny, słomkowy, oleisty, bez zapachu z taką mocą.

Miałem z nim kilka problemów. Najpierw zamiast 14ml z dwóch paczek sudafedu, wyszło mi po filtracji zaledwie 9ml. Potem 1,5h już po wyjęciu z lodówki nic się nie działo. Użyłem proporcjonalnie mniej manganu - 7,7ml. Już miałem wylewać tą miksture, ale dorzuciłem resztę 2,3ml (łącznie 640mg) i 2,5ml octu. Po pół godziny miałem kotka. Niszczącego mocą, bez zadnego zjazdu, pobudzenia ani depresji na następny dzień.

Czy to możliwe że aż 5ml wody mi wsiąkło w wypelniacze? Zrobiła się plastolina i nie dało się już nic wycisnąć. Biorąc po uwagę to, że w tych 9ml realnie miałem ok 960mg pseudoefedryny to używając większej ilości wody, by nie mieć pół paczki pseudoefedryny strat, roztwór z 2op sudafedu byłby najlepszym euforykiem na rynku, za ok. 40zl.

Ile wody używacie do rozpuszczenia i filtracji pseudoefedryny, do podania oralnego?
  • 2579 / 345 / 1
Awatar użytkownika

"Pijcie brązowe koty, pijcie, samobójcy.
Będzie was mniej, będzie was mniej..."
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

Jacek Dukaj, "Król Bólu"
ODPOWIEDZ
Posty: 2287 • Strona 227 z 229
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.